Göz Makyajı Kaş rengini birkaç ton açmak için..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

crispyyyi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
79
0
Arkadaşlar kaş rengini birkaç ton açabilecek bildiğiniz geçici yada kalıcı bir çözüm varmı kullandığınız??

Son düzenleme:
ßen saçlarıma sürerken kaşlarımada sürdüm oksijnli suyu bi açlma olmadı ya :KK43:
Saçlarımda oldu ama..

ben bir kere kuaförde boyatmıştım saçlarım açık renkti ozaman kaşlarımında rengini açtırdım 5 dk da açıldı ama insan aynaya bakınca çok tuhaf oluyor. bide hemen dip geldi.

tüy sarartıcı krem kullanyrm ben sesunun.60 saniye falan bi kaşıma sürüp bekletyrm sonra pamukla siliyorm.normalde simsiyah ama bunu uygulaynca çok doğal güzel bi kahverrengi olyr.deneyin derim bişey kaybetmessiniz.bikaç hafta sonra eski haline geliyr zaten rengi.ayda bir ya da iki ayda bir 2 dakikanızı ayırıvern kızlar değiyor bence çok değiştiriyr insanı

tüy sarartıcı krem kullanyrm ben sesunun.60 saniye falan bi kaşıma sürüp bekletyrm sonra pamukla siliyorm.normalde simsiyah ama bunu uygulaynca çok doğal güzel bi kahverrengi olyr.deneyin derim bişey kaybetmessiniz.bikaç hafta sonra eski haline geliyr zaten rengi.ayda bir ya da iki ayda bir 2 dakikanızı ayırıvern kızlar değiyor bence çok değiştiriyr insanı

cnm bu krem kaş dışında başka yerlerdede kullanılabliyormu
bilgin var mı?

bıyıkları falan sarartmak için kullanılıyor normalde.yüze bi zararı yoksa başka yerlere de zararı yoktur heralde..

bende açtırmak istiyorum kaşlarımı saçlarım açık sarı. Gerçi kaşlarımaşırı kötu durmuyor açtırınca da bu defa kaş da dökülmeler oluyor. Kuaföre açtırmaya da korkuyorum bu sebepten. Bende kahve kaş kalemiyle renk veriyorum hem şekli daha iyi oluyor. ama kuaföre açtırsam mı bilmiyorum napsam ki..?? kuaföre açtıranlar var mı kaşlarını

bu dediğiniz marka sesu nun ne kremi daha detaylı yazabilirmisiniz kızlar. Bi de pahalı bişi değildir herhalde? eczanede mi satılıyor.

kozmetik satan yerlerde var bende vi-vet in tüy sarartıcı kremini kullanıorum sarı-pembe renkte bi kabı var bende 2-3 haftada bı yapıorm cnku arada bı ıkı tel sıyah cıkınca bıle benım hosuma gıtmıo ıcnde 2tane tup krem var bırınden 2olcek bırnden 1olcek sıkıp karıstırıosun sonra ıyıce karıstırıp kasına suruosun cok pratık bısı boyayla falan ugrasmaya degmez valla 5aydr falan kullanııorm bı zararınıda gormedım ayrıca rengınıde tam ıstedıgım gıbı yapıo ama uygularken bı kosesınden sılıp devamlı kontrol edın 5dkdan fazla bekletınce turuncu oluyo bıde gunese cıkınca komık gorunuyo kas rengımı accam dıye mahvetmeyın yuz ıfadenızı :dance:

kozmetik satan yerlerde var bende vi-vet in tüy sarartıcı kremini kullanıorum sarı-pembe renkte bi kabı var bende 2-3 haftada bı yapıorm cnku arada bı ıkı tel sıyah cıkınca bıle benım hosuma gıtmıo ıcnde 2tane tup krem var bırınden 2olcek bırnden 1olcek sıkıp karıstırıosun sonra ıyıce karıstırıp kasına suruosun cok pratık bısı boyayla falan ugrasmaya degmez valla 5aydr falan kullanııorm bı zararınıda gormedım ayrıca rengınıde tam ıstedıgım gıbı yapıo ama uygularken bı kosesınden sılıp devamlı kontrol edın 5dkdan fazla bekletınce turuncu oluyo bıde gunese cıkınca komık gorunuyo kas rengımı accam dıye mahvetmeyın yuz ıfadenızı :dance:

canım benm kaşlarım ztn açık kahve,öle çok koyu değil ama ben sarı olsun istiyorum,peki sence bende denemelimiyim bunu,turuncu olmasında:1no2: Vede mümkünse bi fotosunu koyabilirmisin canm kaşlarının,nasıl bi sonuç aldığını çok merak ettimde:1rolleyes:

Son düzenleme:

canım bnm kaslarmda koyu renk cok asırı siyah deil ama bayaa koyu genede bnde sarrtcı krem falan kullanıodm ama bıyık lara faln kaslara sürnce bn kendi kaslarıma sürsem nasıl bi renk oratya cıkarki merak ettm bnde acmk istyrmda kaslarmı ama dedgn gbi turncu olmasndanda krkyrm ya :KK43:

biz koyu olsun diye kremler yaglar kullanalim siz de acin iyice bu ne tezattir arkadaslar?
kadin milleti kendisiyle ugrasmayi ne cok seviyor boylesositososito

canım benm kaşlarım ztn açık kahve,öle çok koyu değil ama ben sarı olsun istiyorum,peki sence bende denemelimiyim bunu,turuncu olmasında:1no2: Vede mümkünse bi fotosunu koyabilirmisin canm kaşlarının,nasıl bi sonuç aldığını çok merak ettimde:1rolleyes:

tamam canım koyuorm kaşımın resmını bu forumda goz-kaş hep bu resm koydm :kedi: bole bı renk cıkıyo ortaya ozelden atmaya calıstım yapamadım o yuzden burdan koyuorm :bbo:

25122008196.jpg

ama dedigim gibi rengini tutturmak onemli eşit mktarda bekletmek gerekıo bazı yerlerı sıyah kalabılıyo fazla bekletıncede turuncuya donuk bı sarı oluyo :bbo: ben burda ustune bırazda pudra surmustum :kedi: kaşlarım acık kahve demıssın dene ama cok fazla bekletme sakın begenmezsen zaten 3haftada falan eskı rengıne doner belki begenırsın yerimseniben

canım bnm kaslarmda koyu renk cok asırı siyah deil ama bayaa koyu genede bnde sarrtcı krem falan kullanıodm ama bıyık lara faln kaslara sürnce bn kendi kaslarıma sürsem nasıl bi renk oratya cıkarki merak ettm bnde acmk istyrmda kaslarmı ama dedgn gbi turncu olmasndanda krkyrm ya :KK43:

canım resmımı koydum kasının ıc kısımlarına falan heryere duzgun bı sekılde surup fazla bekletmezsen benımkı gıbı olur ben begenıorum hoş bi renk oluyo denemekten bısı olmaz yınede sen bılırsın benımkıler sımsıyah oldugu halde bu renk oluyo ona gore hesapla bekletıcegın sureyı kaydirigubbakcemile3 begenmezsek eskı halıne doner donene kadarda kaş kalemı falan ıdare edıorum ben cok acıldıgı zaman rengı :kedi:

tamam canım koyuorm kaşımın resmını bu forumda goz-kaş hep bu resm koydm :kedi: bole bı renk cıkıyo ortaya ozelden atmaya calıstım yapamadım o yuzden burdan koyuorm :bbo:

25122008196.jpg

ama dedigim gibi rengini tutturmak onemli eşit mktarda bekletmek gerekıo bazı yerlerı sıyah kalabılıyo fazla bekletıncede turuncuya donuk bı sarı oluyo :bbo: ben burda ustune bırazda pudra surmustum :kedi: kaşlarım acık kahve demıssın dene ama cok fazla bekletme sakın begenmezsen zaten 3haftada falan eskı rengıne doner belki begenırsın yerimseniben

tamam canım çok sağol çok iyi oldu bu,denemeye değermiş bende deniycem en kısa zamanda hihoyyyt Hoş benim kaşlarım buna benzer bi renk zaten ama biraz sarımsı olması lazım ilk fırsatta uygulayıp fotosunu koyucam tekrar teşekkürlr cnm =))

X