Doumdan sonra cinsel iliki ve yanma

NisaNurum

Canım Kızım Canım oğlum
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2009
4.057
22
36
merhaba arkadaşlar benim sorunum şu doğum yaptım ve 2 ay oldu 46 gün kanamam oldu ve bitti sonrasında ilişkiye girdik fakat bana eziyet gibi geldi önceden acırdı şimdi ise yanmam oluyo hiç istemiyorum bu yüzden bu zamanla düzelirmi biraz zaman geçsin belki düzelir diyorum bide akıntım oluyo ve rengi sarı doğumdan öncede oluyodu ama rebgi sarı değildi beyazdı onun için dr a gittiğimizde normal demişti bir sorun olabilirmi dr a gitsemmi acaba beklesem zamanla geçermi yardımcı olursanız çok sevinirim a.s.

canım normal doğumda bu yazdıkların doğal.bende de olmuştu ilk doğumda.sezeryande böyle sorunlar yaşamadım.akıntı konusunda mutlaka doktorunla görüşmelisin

normal doğum sonrasında bu tarz şikayetler normal kabul ediliyor ama yanma düşündürücü..
jinekoloğunuzla bir bilgi paylaşımı yapmanızı öneririm..

canım aynı sorun bende de var bende sezeryanla doğum yaptım 9 aydır 9 kere zor bela ilişkiye girdik eşim çok rahatsız bende çok üzgünüm ama canım yanıyo ve ağrıyo tutturdu psikologa gidelim sen neden böylesin demeye.uffffffff zor bir durum ya ne yapacağımı bende bilmiyorum.gece olsun kuzumu emzireyim ve uyuyayım istiyorum bende sanırım sorun!!!

evlendiğimizden beri 3 sene olucak ve hep aynı ağrı acı sonunda isteksizlik acıdan dolayı doğal olarak isteksizlik oluyo şimdi bide yanmada eklendi akıntım vardı hamile olmadan önce bu şikayetlerden dolayı acı ve ağrıdan dolayı dr a gitmiştim iki dr a gittim ikiside aynısını dedi bişey yok normal herşey akıntıda ilişkide kayganlaştırması için dedi bende diyorum hani uzun zaman oldu hamilelikte ve doğumdan 56 gün sonra ilişki acaba bundan dolayımı böyle acıyo ama yanma benimde kafamı karıştırdı böyle devam ederse düzelme olmassa dr a gidicem kendimi yetersiz hissediyorum ya eşime karşı evlendik evleneli hep sorunlu

Benim cevremden duyduklarima göre agri olmasi normal yanmayi bilmiyorum ama bence oda normal cünkü aynisi bendede olmustu ilk zamanlar yani hamile degildim ama evlendikden sorna bir kac ay hep vardi yanma dr. normal oldugunu söyledi bence korkma yinede icin rahat etsin istiyorsan git bi dr.
Bide agri problemi bendede var nerdeyse 2 yil olmasina ragmen. Bencede biraz psikolojik olabilir

evlendik evleneli hep sorunlu geçti ve hala sorunlu bu kez dahada sorunlu canım çok yanıyo yarıda bırakmak zorunda kalıyoruz ve ben kendimi çok kötü hissediyorum belki ilk gecem çok kötü geçmişti ağlamıştım ondan kalan bişeymiki acaba korkuyorum mantar yada yaramı var diye bide şey duydum hamilelikte zaten ilişkiye girmedik uzun zaman oldu doğumdan sonrada uzun bir süre 56 gün ilişkiye girmedik şey diyolar doğumdan sonra uzun bir süre ilişki olmadığı için ilk zamanlar çok acıyabiliyomuş sonra acımadığını duydum ama bir süre beklicem geçmezse dr a gidicem en azında kolaylaştırması için bişeyler verir acımaz en azından bakalım ne olcek inşallah bişey yoktur

arkadasım doğum sonrası ilişkiyeye girememen gayet normal.
normal doğum sonrası ilişkide zorlanman ise vajen yolarıyla alakalıymıs benimde gebeliğimde ilişkiye girmrmiz yasaktı ve doğum sonrasında 15 gün kanamam oldu kanama sonrasıonda ise ilk ilişkiye girdiğimde yapamamıstım yanma ve acıma cok fazla vardı sebebi ise cinsel ilişki esnasında vajinaada bi ıslaklık olması gerekli ya doğum sonrasında o ıslaklık yerine kuruluk olurmus ve buda kadının ilişkiye girmesini zorlastırı canının acımasına sebep olurmus . dr um bana böyle söylemişti.
bence çok fazla kendini zorlamadan yapamadığın yerde bırak en azından canın cok yanmaz birde ben krem kullanmıstım o çok iyi gelmişti ve sonra sonra normale döndü

çok teşekkürler arkadaşlar bakalım zamanla düzelir inş düzelmezsede dr uma gidicem artık

X