Saç Rengi ve Saç Boyama palette altın kahve serisi...

orchidea

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2008
4.390
7
bu serinin herhangi bir rengini deneyip memnun kalan var mı??? benim saçlarım kumral bakır-kızıl arası bişi en üstteki rengi yani en açık olanı boyasam tutar mı??? lütfen yorum yazın rica ediyorum...

Palette3_53870_72dpi_425H_425W.jpg

Palette2_53872_72dpi_425H_425W.jpg

Palette1_53875_72dpi_425H_425W.jpg

peki senin saçların ne renk? benim saçlarım kumral-bakır acaba tutar mı?

yok mu başka deneyen peki?????

canım ben de kızıldan dönmeye çalışıyorum 6 aydır boyamadım saçlarımı bakır gibi bişi oldu dipten de kumrallar çıktı, bugün bu senin dediğin seriye bakmıştım, aynen ben de kararsız kaldım kapatır mı kızılları diye naapsak acep ? :)

başlarda kızıl havalı bir kahve olurtahminimce ama 2 boyamaya kapanır bence. ben de şarap kızılı kullanıyordum sonra kumral bakır'a boyadım ve biraz kahverengi denemek istiyorum. denemeden bilemeyiz tabi...

hiç rastlamadım açıkçası. bu arada ben ortadajkini aldım ama şimdi boyamayacağım. bayrama doğru. istanbula gidince araştırıp öyle bakayım igora royal'e de.

kafamçokkarıştı aynı dertten müzdaripiz benim de saçlarım açık bakır gibi oldu, karameldi ve çok aktı da... ben de bu serinin birincisini kullansam nasıl olur sizce? yani şu bakırlığı kapatır mı? parfümerideki kız bu serinin içinde de bakırlık var pek güzel olmaz dedi ben de almaya cesaret edemedim offff

ilk boyada hafif bakırlık falan kalabilir de bence ikinci boyamaya tutar. benimki daha koyu ve ortadakine boyayacağım. bakalım nasıl olacak?
kızıl çok seviyorum ama değişik bir şeyler de denemek istiyorum.

olur olmasına ama çok çabuk akar ,çünkü altın yansımalı tam bir kahve değil bu hafif hafif kızıllık kokuyor küllüleri kullanın kızıllık istemiyor iseniz

ben 5-5le boyadım ama kahverengi gibi olmadı daha çok kumral bakır gibi resim de koymuştum hatta

iki boyamada kapatır bende bende kzıldan dönmüştüm renk çok güzel başta kızıl kahve oluyor sonra kızıllar akıyor...

X