yardım edin lütfen beta hcg'm çokmu yüksek

neptunee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
174
5
35
mrblr kızlar cuma günü yaptırdığım testte beta hcg'm 2192,9 çıktı son adet tarihim 14 temmuz yani bugün tam 3 haftalık bana biraz yüksek gibi geldi doktora gidemicem 1 hafta:çok üzgünüm: meraktan çatlarım yardım edin lütfen:Saruboceq:

canım öncelikle tebrik ederim seni... sanırım 5 haftalıksın o yüzden yüksek yada çoğul gebelik olabilr..
hamilelik belirtileri bölümünde bhcg değerleriyle ilgili sabit bi topic var ordan bi bak istersen..

kızlar ben de dün hem idrar testi yaptım pozitifti hem kan testi yaptım hemşire pozitif dedi sat başlangıç 26 haziran bitiş 4 temmuz dün değer 82,57 mUI/ml çıktı bu normal mi yardım eder misiniz yani az mı çok mu bence iki haftalık gibi ama tam emin değilim

mrb arkadaslar bana acıl yardım cı olurmusunuz adetım 1 hafta gecti ve kan degerim 1208 cıktı sızce normalmı.yoksa yuksek bı degermi.yada kimyasak olabılırmı?

benim kan testinde 1990 çıkmıştı doktor 5 haftalık dedi
heyecanla bekliyoruzzz bebegimizi.

kızlar benim 542 çıktı doktor 2yada 3 haftalık falan dedi normal mi sizce.

günaydın benim sonuç 408 çıkmıştı gecen cumartesi yaptırdım doktorum 2 yada 3 haftalık demişti ozaman

kan tahlili souçlarına gore beta hcg değerleri konusundan alıntılardır.

ooff aklım çok karıştı biliyorum herkesin farklı oluo ama insan merak etmeden duramıo işte son adet tarihim 14 temmuz ovulasyon 27 temmuz 10 ağustosta adet olmam gerekirdi bence 3 haftalık...

tebrik ederim cnm
bhcg ye kafan takılmasın tatlım
herkeste farklı oluyor
benim ilk gün gecikmem de 2900 lerdeydi bhcg değerim
bi sorun yoktu çok şükür
emin ol seninde sağlıklı bebeğin

X