geceleri uyuyamıyorum yardım edin

Hoya

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2007
4.359
28
kafamçokkarıştıkızlar 5 aylık hamileyim geceleri uykum olmasına rağmen uyuyamıyorum bazen sabaha kadar oturuyorum.sabah da 4 ya da 5 saat namazdan sonra uyuyorum
siz de böyle oluyor musunuz
uyumak için ne yapabilirim yardım lütfenbenneyaptımki:çok üzgünüm::roflol::uhm::bbo:

kafamçokkarıştıkızlar 5 aylık hamileyim geceleri uykum olmasına rağmen uyuyamıyorum bazen sabaha kadar oturuyorum.sabah da 4 ya da 5 saat namazdan sonra uyuyorum
siz de böyle oluyor musunuz
uyumak için ne yapabilirim yardım lütfenbenneyaptımki:çok üzgünüm::roflol::uhm::bbo:

Arkadaşım bebeğin şu an yeni hareketlere başladı belki de bundandir daha fiziksel olarak alışmadin.Duzelicek çünki uyku problemi genelde son aylarda olur.Uykusuzluk için daha çok erken.Bir de eger kanin aşağı düşmüşse (anemiya kansızlık sorunun varsa ) o zaman uykun olmaya bilir.Doktoruna soylemelisin bunu.Başının arka kısmında boyunda hafif ağrılar varmı?

daha dur güzelim..iyice şişip oran buran ağrıdığında olcak o uykusuzluklar..ama arada bana da olurdu,geçici bi durumdur sanırsam..sağlıkla al bebeğini kucağına

canım, 2- ile 4. ay aşırı uyudum,5. ay senin gibi gece uyanıp 2-3 saat oturuyodum yatakta.tabi kocam o sırada uyuyo oluyodu sinir oluyodum:) yatmadan süt, yoğurt yemeyi içmeyi dene,çayı kes. bana çare olmadı kendiliğinden geçti 2-3 hafta sonra. Zuzuu'nun dediği doğru şu an 33 haftalığım ve bel ağrısından, yan yattığım için omuz ağrısından uyuyamıyorum,e bebek doğunca da belki o uyutmayacak, yandık ki ne yandık:) geçmiş olsun, öptüm

inşallah geçer çok yoruluyorum ya..
gece yürüyen gündüz uyuyan oldum
kansızlık problemim var
akşamları çay içmiyorum sadece kahvaltıda içiyorum
saat 17.30 da sürücü kursuna gidiyorum 20.30a kadar ve dayanamıyorum uykusuzluğa eve geliyorum uykum yine yok perşembe günü gittim doktora bir terslik de yok karnımda.
:çok üzgünüm:

canım uyumadan once ılık bı dus al. bı kase yogurt ve odanı havalandır oyle yatmayı dene. sonucta yapılabılecek hıcbısey yok doktoruna sorarsın ama uyudugun ortamı bıraz rahatlat bakalım nasıl olucak :)

bende 7. aya girdim. bazı günler bende uyuyamıyorum .yatakta dönüp duruyorum. çok sinir bozucu.

bende sabahın köründe kalkıyorum . gece uyanmassam sorun yok ama wc için kalktıgımda zor uyuyorum. geçecek diye sabırla bekliyorum. boşuna dememişler cennet anaların ayaklarının altındadır diye valla çok şey çekeceğiz daha bizler. sabır diliyorum hepimize :)

bende hç uyuyamadım 9 ay... dön dur gece oturmaları bitirmşti beni..
4.5kilo 55cm bir oğlan doğurdum yani gelişime hiçbir etkisi olmadı şükür..
ama galiba seninde huysuz bir bebeğin olacak.. bana derlerdi bebeğin doğunca hiç uyumayacak sana şimdiden yansıtıyor derlerdi.. aynende öyle oldu valla:KK43:(
2.5yaşında hala uyumuyor geceleri huysuz oğluşum.. umarım sennki öyle olmaz..

seni korkutmak istemem ama ileriki haftalarda bu durum daha da çogalıyo inan ben hava kararmaya başlayınca strese giriyorum gene gece oldu diye. uykum gelse bile doya doya yatamıyorum koca göbekden arkama 3 yastık koyuyorum oturarak uyumaya çalışıyorum öyle sızıp kalıyorum.

bende uyuyamıyorum nefesim darlanıyo..hele bide gece wc.gelince uyu uyuyabilirsenmirmirmirmir

2 haftam kaldı doğuma, aşırı derecede uykum oluyo, ama geceleri uyuyamıyorum, sürekli uyanıyorum, çok kötü bişey, anca sabaha karşı uyuyorum. dinlenebilmek için gündüzleri uyuyorum bende, çok uyuyorum ama malesef kalitesiz uyku çektiğim için dinlenemiyorum.

canım bende uyuyamıyorum. sıcaktan fenalık geliyor. şu an 29 haftalık hamileyim. biraz akşamları serin oluyor artık ama yinede gece 3te veya 5 te uyanıyorum. sonrada uyuyamıyorum. kuzenimde hamile oda bana gece uyanmalarının sebebini şöylee söyledi. oda bi yerden okumuş. vücut kendinin bebek doğduktan sonrasına hazırlıyormuş:) inşallah bebeğimiz doğuunca hiç uyuyamayacağız ya ondan:)

Ben de ilk aylarda gece 3 te kalkiyordum sonra uyumaya calisiyordum ancak televizyon izlerken tekrar daliyordum simdi 5 te uyaniyorum gene uyumaya calisiyorum ama bebegin verdigi rahatsizliktan degil Allaha sukur yatiyorum ana bu otomatik uyanmalarin nedenini bilmiyorum.

2 haftam kaldı doğuma, aşırı derecede uykum oluyo, ama geceleri uyuyamıyorum, sürekli uyanıyorum, çok kötü bişey, anca sabaha karşı uyuyorum. dinlenebilmek için gündüzleri uyuyorum bende, çok uyuyorum ama malesef kalitesiz uyku çektiğim için dinlenemiyorum.

Allah sag salim kucagina almayi nasip etsin.Bebekler bizi simdiden uykusuzluga alistiriyor.Annemde bu gunlerin kiymetini bil bebek dogunca asil uykusuzluktan o zaman sikayet edeceksin diyor.Simdi ne yesen onu yiyor nereye gitsen oraya geliyor diyor dogunca daha farkli olacak tabi.

bugün sağlık ocağına tetanoz aşısı olmaya gittim
gebelik takibimi yapan hemşireye sordum suratıma ters ters baktı ve benim bildiğim hamileler uyuyor sen neden uyumuyorsun dedi..
hiç bir tavsiyede bulunmadı.
uyuyamazsam ben de kızıma örgü örerim..:bbo:

ahh ahh aynı dert bendede varrr gece olunca aynen stres oluyorum uyku gözümden akıyo maalesef uyyamıyorum wc derdi ayrı bişey zaten tam dalıyorum tuvalete kalkıyorum sabahak karşı uyyorum ondada iş saati geliyo ve kalkıyorumm :1no2:

bir tek ben değilmişim demek.hamilelik öncesi zaten uyku problemim vardı.34.haftadayım.10 gündür 2saatlik uykum yok.gözlerim bit gibi kaldı,kafa sersem gibi.büyüklerle birlikte yaşıyoruz o yüzden günlük aktivilerimde yoğun.vaay bana vaaaayy.ama uyuyamama bebekten değil.o gece hareket etmiyor.sadece ben sinirden kasılıyorum uyuyamıyorum diye.

canım bende 5+5 im aynı uyku problemı bendede var hamıle kalmadan once 11 12 lere kadar uyanmazdım gece 12 de yatıp hıc uyanmadan sabaha kadar uyurdum ama şimdi gecelerı sureklı kalkıyorum uykum var uyuyamıyorum

X