Doğum Sonrası adet görme ve yasmin

basharfiben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
35
0
46
arkadaşlar ben 7 ay önce doğum yaptım.doğum sonrası kanamam çok az oldu.3-4 günde geçti yani.4 ay emzirdim bebeğimi.adetim halen gelmemiştim yaklaşık 2 hafta önce regl oldum ve yasmin adlı doğum kontrol hapına başladım.1 hafta normal kanama geldi sonra azaldı ve yine gelmeye başladı.halen devam ediyor.3 ay böyle sürer ve normaldir diyorlar..
hamile kalmadan önce adetim düzenliydi.doğumdan sonra böyle oldu.böyle deneyim yaşayanlar benimle paylaşımısınız?sizce normami bu durum arkadaşlar?fisfisfis

Vallah arkadasim bence yasmin ile alakasi yok cünkü 1 yil bende kullandim hic yan etkiis olmadi.
ama ben dogumdan sonra 2 yil felan adet görmeyenleri biliyrm. sen en iyisi bi dr.git daha iyi canim

canım insallah emziriyorsundur ilac kullandıgına gore bence dogum kontrol hapı yerine spirl taktırman daha iyi diye dusunuyorum bende 8 ay önce dogum yaptım ve spiral taktırdım cok rahat

canım insallah emziriyorsundur ilac kullandıgına gore bence dogum kontrol hapı yerine spirl taktırman daha iyi diye dusunuyorum bende 8 ay önce dogum yaptım ve spiral taktırdım cok rahat

Spiral takarken aciyor mu ?
birde cok kanama yapiyor diye duymustum...

hiç acımıyor canım zaten 2 dklık iş kanamada yapmıyor sadece 2 yada 3 gun bir kac damla seklinde geliyor abartılcak kadar deil ben saglık ocagında taktırdım bi sorun olmadı

X