Yumurtlama nasl anlalr?

batarang

Guru
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2007
451
3
merhaba kızlar
ben pkoluyum ve ilaçla adet görüyorum son aylarda.ama adet görmeden önce hiçbir adet belirtisi olmuyo.yani benim hep göğüslerim acır o bile olmuyo.bu yumurtlamıyorum anlamına mı geliyor?her adet yumurtlama değildir değil mi?

dilaracım bunun için testler ve vajinal sıvı örnekleri var internetten araştır mutlaka ama emin ol işe yaramıyo

ama kafana takılan bibi varsa sor ben 1 yıldır hamile kalamıyorum araştırmadığım konu kalmadı canım

kişiden kişiye değişirmi bilmiyorum ama ben çok rahat anlıyorum o günlerde böyle bi halsizlik bir ateş basıyor beni iç çamaşırıma bol bol akıntı geliyor ama bu akıntı kıvamlı 2 parmak arasında uzadıkça uzayan cinsten işte böyle anlıyorum ben.

yumurtlama gunlerı adetten 14 gun sonra dıyorlar..

ben her ay anlarım ne zaman yumurtlama gunum oldugunu..agrılı gecer..kasıklarımda batmalar olur..

arastıtırsan bulursun sanırım cnım

kişiden kişiye değişirmi bilmiyorum ama ben çok rahat anlıyorum o günlerde böyle bi halsizlik bir ateş basıyor beni iç çamaşırıma bol bol akıntı geliyor ama bu akıntı kıvamlı 2 parmak arasında uzadıkça uzayan cinsten işte böyle anlıyorum ben.

ne renk oluyo akıntı?

benim de siklusumun ortasında 14. ile 15. günler hafif bir karın ağrısı (adet olduğumdakine benzer ancak çok daha hafif, sızı şeklinde) oluyor ve vücudumu sanki ateş basıyor. Hah.. diyorum yumurtluyorum galiba CADIARZU

benim sürekli ağrım oluyor dediğinz şekilde adetim düzensiz benim nasıl anlıcam yaa

kızlar ben bu siteye yeni üye oldum ...yaş 39 ve bebek sahibi olmak için harekete geçtim...şu ovülasyon testini bu ay kullanmaya başladım ancak neden ikinci çizginin bu kadar silik çıktığını anlayamadım ...lütfen yardım?

adetlerim çok düzenli...25 günde bir oluyorum ve herhangi bir sağlık sorunum yok,şimdi ovülasyon testi ile bu ay reglimin 11.gününde yumurtladığımı görüp sonraki 2 gün iyi çalıştım ama kafama takılan şu ki prospektüsüsnde ikinci çizginin en az diğeri kadar koyu olması gerekirken belirgin anacak daha açık tonda olması..bu olağan bir durum mudur bilgisi tecrübesi çok olan bana nolur anlatsın..

birde şunu öğrenmek istiyorum yumurtlama günü ve öncesi sağ kasığımda ağrı vardı,bunun anlamı acaba sağ yumurtalığımdan mı yumurtladım?bu hafta ortası doktora gideceğim ama yinede sizden bilgi alabilirim diye düşündüm...şimdiden ilgisini tecrübesini eksik etmeyecek herkese teşekkürler

arkadaşlar ben 8 yıllık evliyim ve 7 yıldır drlardayım en baştan tüp bebeğe kadar geldim öğrendiklerimi yazayım belki işinize yarar yumurtlama tarihi her kadında adetin 12.günü ile 18.günü arasında oluyo adet gününün uzunluğuna yada kısalığına göre 1-2 gün oynayabilir yumurtladığınızı anlamak için adet bitiminden başlayarak hergün bir kenara yazarak ateşinizi ölçün ateşin yükseldiği günler şansın bol olduğu günlermiş genelde sağ yumurtalık daha fazla ve sağlıklı yumurta üretirmiş ben tüp bebek yaptırdım sağ yumurtalığımdan çok sayıda yumurta elde edildi bide zayıf olan bayanlar yumutladığını anlarmış karında şişkinlik hissi ve yapışkan akıntı varsa şansın yüksek olduğu günler oluyomuş umarım işinize yarar bunları araştırma hastanesinde çalışan prof dr umdan öğrendim herkese sağlıklı günler....

X