Kandan kök hücre alınarak cilt sıkışaltırma-leke tedavisi doku yenileme

kızlar selam,
bugün altın iğne tedavimin ilk seansı gerçekleşti. PRP de beraber yapıldı. Doktorum işin uzmanı gerçekten. İkisinin birlikte iyi sonuç vereceğini söyledi. Cildim çukur şeklinde skarlar var gelişmeleri buraya yazacağım. İğneler cidden öyle böyle değil baya acıtıyor. Çok az değil baya baya acıyor. Yani ben baya bir ahladım ofladım.Gözlerimden yaşlar geldi. İnşallah çektiğim acıya değer sonuçlar alırım. Bence bu tedavi sivilce izleri için en iyi çözüm olabilir. Öyle olursa ne mutlu bizkızlara. Yalnız pahalı bir tedavi bugünkü seansa 1500verdim. 2 sean daha var.Toplamda 4500 liraya mal olacak bana

RPR MI yoksa fibrocell mi daha iyi kararsızımmm ya

fibrogell daha etkili bir yöntem kat ve kat daha etkili hem de. ama ben trabzon da yaşıyorum ve burda yapan yer yok. istanbulda ise pahalı. ankara da ise 2 500 tl ye yapan yer var ama oraya da yolum ne zaman düşer bilmiyorum. internetten görsellere bakmak isterseniz stemcell face lift diye bakın görebilirsiniz.

kızlar selam,
bugün altın iğne tedavimin ilk seansı gerçekleşti. PRP de beraber yapıldı. Doktorum işin uzmanı gerçekten. İkisinin birlikte iyi sonuç vereceğini söyledi. Cildim çukur şeklinde skarlar var gelişmeleri buraya yazacağım. İğneler cidden öyle böyle değil baya acıtıyor. Çok az değil baya baya acıyor. Yani ben baya bir ahladım ofladım.Gözlerimden yaşlar geldi. İnşallah çektiğim acıya değer sonuçlar alırım. Bence bu tedavi sivilce izleri için en iyi çözüm olabilir. Öyle olursa ne mutlu bizkızlara. Yalnız pahalı bir tedavi bugünkü seansa 1500verdim. 2 sean daha var.Toplamda 4500 liraya mal olacak bana

gelişmelerden haberdar et arkadaşım bildiğim kadarıyla sadece lekelerine iyi gelmeyecek gün geçtikçede gençleşeceksin :)

kızlar selam,

nerde yaptırıyorsun yada doktorun ismi söyler misin benim su çiçegi hastalıgımdan dolaylı çukurları oluştu :///

Ben yüzüme kök hücre yaptırdım hiçbi fayda görmedim tam tersine daha çok mahvetti sonrasında yok dermapenmiş yok şu lazer yok bu lazermiş inanın hepsi yalan eski cildimi arar oldum. Sadce paranız gidiyo. Lütfen düzelmicek bişi için insanları ümitlendirmesinler kul hakkından korksunlar. Ben Helal etmiyorum

hiçbir yere üyeliğim yoktur sosyal medyayıda kullanan biri deilim. Kullanmayıda düşünmüyorum. Sadce Yüz problemleri hakkında soru soran bilgi slmak isteyen bayanları uyarmak için üye oldum. Mağdur edilen biri olarak gerçeği insanlara anlatmak hakkımdır diye düşünüyorum. bu siteyede sesimi duyurmama vesile olduğu için çok teşekkür ediyorum.

selamlar herkese, Ayşin Güven bende kök hücre yaptırmak istiyorum. Bayağı sıkıda araştırıyorum. genel olarak hemen değil bir süre geçtikten sonra etkisinin başladığını söylüyorlar. Siz ocakta yorum yazmışsınız ama işlemi ne zaman yaptırmıştınız? Şimdi nasılsınız.. Ben İzmir'de bu konuda uzman güzel bir dr bulamadığım için hala araştırma halindeyim. İlk defa da yaptıran biri ile karşılaştım. Bilgi alabilirsem çok mutlu olurum

Bir'de Yukarıdaki sorular dışında ücreti hakkında da bilgi alabilirsem süper olur :)
hiçbir yere üyeliğim yoktur sosyal medyayıda kullanan biri deilim. Kullanmayıda düşünmüyorum. Sadce Yüz problemleri hakkında soru soran bilgi slmak isteyen bayanları uyarmak için üye oldum. Mağdur edilen biri olarak gerçeği insanlara anlatmak hakkımdır diye düşünüyorum. bu siteyede sesimi duyurmama vesile olduğu için çok teşekkür ediyorum.

X