Kandan kök hücre alınarak cilt sıkışaltırma-leke tedavisi doku yenileme

3000 tl + ilaç masraflarıymış cnm :KK43:
Yazdığına göre hücre enjeksiyonu oluyo.. Kök hücre enjeksiyonu ile arasındaki farklar nedir bilmiyorum. Ama gençleşmek için süper yöntem. Yüzümüzde yaşlanmayla birlikte hücrelerimiz dahada azalıyo ve bu yöntemle onları çoğaltabiliriz. Ben artık ne yaparsam yapayım cildim eskisi gibi güzelleşemiyo. Daha 7 ay öncesi mükemmel bi cildim vardı. Ama saolsun bazı sürtklrden dolayı strese girdim ve aylarca etkisini yaşadım. bÖyleyce yüzümn hacmi gitti, gözaltlarım çöktü.
Çökmeye karşı en iyi tedavi nedir bunu araştırıyorum ama henüz bulamadm. 1ayı geçkin süredir Spirulina yosun tableti kullanıyorum ve hiç fayda etmedi.
Bunu KK'da başka başlıkta tartışıyoruz ve ben bunu söylediğimde bu Spirulinaya toz konduramayan bazı şahsiyetler üzerime çullandı. Ne çıkarım olabilir ki? neyse uzattım galiba.. Diyeceğim sorunumuz neyse belirlemeli ve ona uygun tedavi araştırmalıyız. Benm için kök hücre iyi olacağını düşünüyorum. Ama tek dezavantaj göz altına uygulanmıyo :KK43:

nee 3000 ytl mi
o dr benim ona gitmemi 3000 yıl bekler o zaman:lepi:
ya dıyorum sıze esteworld daha ıyı
kızlar anlatmak ıstedıgım su,ben cok kg verdim ve yag kaybı yuzde de oluyor
ayrıca yercekımı goz altını bosaltıyor, doku kaybı oluyor
ve agızdan buruna cıgzı
gozeneklerde kolajen kaybına baglı genisleme
ince cizgiler,melanındekı duzensızlık nedenıyle lekeler
cıltte yumusama oluyor
bende bunlar oldu
bu dedıklerım ıcın kandan alınan kok hucre ise yarar %70-90 oranında
cılt kendılıgınden gerılıyor
ama ben gencken de yanagım duzdu benım ıcın onemlı olan
yanagım sıskın olsun dıyorsanız o ayrı bırsey
benım yasım tabı kı sızlerden buyuk 31 yasındayım

26 dan sonra bu dedıklerım yavastan baslıyor zaten
sız de bu surece gıreceksınız

Güzel Allahım, şu jayjay kuluna juvederm i yaptırmayı nasip eden rabbim
burda gelip yazmayı nasip eden rabbim
jayjaya Servet Terziler'e gidip anasına kendine bacısına kök hücre uygulatmayı nasip et
o kadar dualar ettim allahım, bunu da yaptırabileyim :lepi:

adam dr kızlar, servet terziler uzman dr diyor
ne uzmanı oldugunu bılmıyorum ama tıp dru adam yanı

Jayjaycım bu tedavi Hücre enjeksiyonu tedavisi mi oluyo? yoksa o farklı bişy mi? uzman tv de hücre enjeksiyonunu izledm. O da kafama bayağı yattı.

tamam iste o dedigim dr servet terziler ama o videonun devamı var
yani tv de izledigim aynı goruntulerdı ancak devamı var
onu da koysalardı o uygulama yaptıran hanımlarla adamı gorebılırdınız
keske ekleselerdı neden kesmısler kı
vıdeo 1-2 dıye eklemelerı lazım bence
cok fazla uygulayan yok sanırım tr de,videosu olması lazım

iste odr lar ,servet terziler ile ıgneyı yapanın adı mehmet rahşandı sanırım
kadrolarına baktım dermatolojı uzmanı dıyor
bu olsa gerek
her ikisi de tup dru korkulcak bise yok
canım kolajenle olmaz bu ıs,ben de yaptırdım cıltte genel bı ıyılesme ıstıyorsan
bu tarz bısı yaptır,kolajen her yere yetmıyor
ve yaptıgı tek sey o bolgeyı sısırmek
sen canlı bır cılt ıstıyorsun
ve kolane bu uygulamanın 2 katı pahalı
bakın bu dr un sıtesınde,yaslı hanımın agızdan ınen cızgılere uygulanmıs dolgu
bana da yaptılar bu bolgeye
ama benımkı bu hanımın duzelmıs halının 10 da bırı kadar bıle degıl
yıne de uygulattım

Dr. Mehmet Rahsan

ama bu bir dolgu değil ki jayjay. dolgunluk vermeyecek diye korkuyorum :KK43:
sanki cildin üst tabakasını kurtarıyor sanki (dermatologlar kullanıyormuş daha çok). çıkık elmacık kemiği isteyen birinin daha farklı bir yöntem kullanması gerekir diye tahmin ediyorum, bunla olmaz o iş.

yok yok tamamen tum dokuları hedef alan bır uygulama
ay allahım nolur bana yapsınlar gönüllü deneğim
gelip yazarım size kızlar
tek elmacık kemigi istiyorsan radiesse!zemuszemus

Jayjaycım inş en kısa zamanda gidip yaptırırsn cnm. ınan bizde çok merak ediyoruz. :) Ama daha fazla bekletme bizi ve ilk otobüsle hemen ista git :)

merhabalar
Benimde saçlarım seyrek doktor bana prp tedavisi uygulamak istiyor. kendi kanımızdaki trombositler ayrıştırılarak saç derisine veriliyormuş. Türkiyede çok yeni olduğu için korkuyorum. doktor ücret de almayacak sizce neyapayım? Yan etkisi olurmu acaba?

3000 tl + ilaç masraflarıymış cnm :KK43:
Yazdığına göre hücre enjeksiyonu oluyo.. Kök hücre enjeksiyonu ile arasındaki farklar nedir bilmiyorum. Ama gençleşmek için süper yöntem. Yüzümüzde yaşlanmayla birlikte hücrelerimiz dahada azalıyo ve bu yöntemle onları çoğaltabiliriz. Ben artık ne yaparsam yapayım cildim eskisi gibi güzelleşemiyo. Daha 7 ay öncesi mükemmel bi cildim vardı. Ama saolsun bazı sürtklrden dolayı strese girdim ve aylarca etkisini yaşadım. bÖyleyce yüzümn hacmi gitti, gözaltlarım çöktü.
Çökmeye karşı en iyi tedavi nedir bunu araştırıyorum ama henüz bulamadm. 1ayı geçkin süredir Spirulina yosun tableti kullanıyorum ve hiç fayda etmedi.
Bunu KK'da başka başlıkta tartışıyoruz ve ben bunu söylediğimde bu Spirulinaya toz konduramayan bazı şahsiyetler üzerime çullandı. Ne çıkarım olabilir ki? neyse uzattım galiba.. Diyeceğim sorunumuz neyse belirlemeli ve ona uygun tedavi araştırmalıyız. Benm için kök hücre iyi olacağını düşünüyorum. Ama tek dezavantaj göz altına uygulanmıyo :KK43:

gözaltı çöküklük için tedavi yöntemi bulursan bana da haber ver tatlım y.dışı sitelerden de bakınıyorum şimdilik yok ;ama bence yumurta kadar şişmesindense çöküklük daha iyi(ahan da bu da zügürt tesellim) canımcım burda ne yazık ki birilerıyle fikir alışverişnde bulunulamaz medenice tartışılamaz hemencecik mahalle kadını üslubuyla kavga edilir
bu kök hücre işi bana mantıklı geldi cildin tedavi sürecinde yeralan işler dolgu yabancı madde erıdi bitti bu kendinden olan olunca daha iyi geldi ben bu aralar ozon terapiye geri başladım vücut içten baslenir cildim saçlarım maşAllah oldu ne alaka oldu ;ama minık bir tavsiyede benden

Tmm daylightcım gözaltı çöküklüğünü bulursam haber veririm delikafadulden Ama bence herşeye çare var. Bi tek buna çare yok. Tıp bile geri kaldı gözaltı konusunda. Yüzünü dolgunlaştırmak istesen oluyo, kırışıklık yok etmek istesen oluyo.Herşey oluyo estetik dünyasında bi tek bu göz altı çöküklüğüne çare yok :gitme:
Ve benm içinde en büyük dert gözaltım :gitme: Jayjaycım bi gitse yaptırsa da gözaltına faydası oluyosa bizde yaptırsak... Aslında daha 7 ay öncesine kadar cildim mükkemeldi. İş ortamım çok sorunlu geçti. Çok stres yaşadım ve annem bana 7-8 yıl yaşlandın dedi senağlama İnanın her gün yüzümdeki gözümdeki o çöküklere baktıkça dahada üzülüyorum. Nolur çaresini bilen varsa söölesn

Tmm daylightcım gözaltı çöküklüğünü bulursam haber veririm delikafadulden Ama bence herşeye çare var. Bi tek buna çare yok. Tıp bile geri kaldı gözaltı konusunda. Yüzünü dolgunlaştırmak istesen oluyo, kırışıklık yok etmek istesen oluyo.Herşey oluyo estetik dünyasında bi tek bu göz altı çöküklüğüne çare yok :gitme:
Ve benm içinde en büyük dert gözaltım :gitme: Jayjaycım bi gitse yaptırsa da gözaltına faydası oluyosa bizde yaptırsak... Aslında daha 7 ay öncesine kadar cildim mükkemeldi. İş ortamım çok sorunlu geçti. Çok stres yaşadım ve annem bana 7-8 yıl yaşlandın dedi senağlama İnanın her gün yüzümdeki gözümdeki o çöküklere baktıkça dahada üzülüyorum. Nolur çaresini bilen varsa söölesn

ben de çok gıcıgım bu konuya insan klonladılar ds bunu yspsmsdılsr çok spesifik bir bölge drlar pek girmek istemiyor

jayjay ankarada o drla bir ön görüşma yapabilir ;bende şöyle bir kanı var saçta ankara CıLTTE ıSTANBUL

jayjay ankarada o drla bir ön görüşma yapabilir ;bende şöyle bir kanı var saçta ankara CİLTTE İSTANBUL

drun adı ne? olur gidim
ancak muayene parası fılan ıstıyorsa katiyen vermem :eek:
öyle konusucaksa gidiyorum
adres lütfenhihoyyyt

merhabalar
Benimde saçlarım seyrek doktor bana prp tedavisi uygulamak istiyor. kendi kanımızdaki trombositler ayrıştırılarak saç derisine veriliyormuş. Türkiyede çok yeni olduğu için korkuyorum. doktor ücret de almayacak sizce neyapayım? Yan etkisi olurmu acaba?

canım sen korkuyorsan jayjayı ön denek olarak kullansın mı doktorun? :lepi:
bana yapsın ben giderim, adı ne?
bana bisi olmazsa sen sonra gidersin :kedi:

gözaltı çöküklük için tedavi yöntemi bulursan bana da haber ver tatlım y.dışı sitelerden de bakınıyorum şimdilik yok ;ama bence yumurta kadar şişmesindense çöküklük daha iyi(ahan da bu da zügürt tesellim) canımcım burda ne yazık ki birilerıyle fikir alışverişnde bulunulamaz medenice tartışılamaz hemencecik mahalle kadını üslubuyla kavga edilir
bu kök hücre işi bana mantıklı geldi cildin tedavi sürecinde yeralan işler dolgu yabancı madde erıdi bitti bu kendinden olan olunca daha iyi geldi ben bu aralar ozon terapiye geri başladım vücut içten baslenir cildim saçlarım maşAllah oldu ne alaka oldu ;ama minık bir tavsiyede benden
daylight ozon terapiye kac lira veriyorsun?
ben burda sormustum, bir poliklinik kızılayda bir merkeze goturup yaptırıyordu
seansına 150 dediler ben de gitmedim
daha ucuz deselerdi giderdim ama o ozon da çok süper birşey
ne gibi faydalarını gördün daylight? ciltte kiloda vs??
1-2 kez uygulatmakla bir fayda gorur muyum
belki çok gidemem ama 1-2 gidebilirim
yemin ederim tüm param bu tarz işlere cilt bakımı anti aging besinler ıvır zıvıra gidiyor
iliğimi kuruttu bu işler ya :nazar: ama kendimi kaderin rüzgarına bırakamam
bi yaşlansan tamam bittin

tatlım ınan kı stresle alakası yok
25 i gectin mi? iste bu yasta birden baslıyor zaten cunku kolajen dokun elastinin azalıyor
bu da gözeneklerin acılması cildin kendini bırakması demek
bir de yüzde birşey oluyor
istemeden bazı kasları kasılı tutuyoruz bunu yeni farkettim
bilmiyorum sizde de oluyor mu
mesela kaşlarımı hep çatmışım gibi öyle kasıyorum
bu da kaş arasında kırışıkımsı bir oluşuma neden oluyor
ordaki kolajen bağlar kırıldı sanırım,
kolajenın azalmasıyla direncsız hale geldi cilt..:nazar:
bu kasları relax yapan bir madde vardı dmae
bir de baska gaba filan var, icinde bu maddeler olan ürünleri kullanmalıyız
bir madde daha var, adını unuttum, gaba-dmae ve bir de ???
öyle birşey var kasları rahatlatıyor biz de kasmıyoruz kırışık olmuyor böylece

Platet Rich Plasma yani Zengin Trombositli Kan Plazması

Dr.Joseph Greco'nun önderliğinde bir grup doktor cerrahi olmayan bu yöntemle saç çıkarmayı başarmış. Temel olarak vücuttan kan alınıyor.Daha sonra santifüjde kan ayrıştırılıyor ve trombosit yoğunluğunun olduğu plazma kafa derisine enjekte ediliyor.Trombositler hücrelerin oluşturan granüllerdir.Dolayısıyla kafa derimizdeki hücrelerin yenilenmesi sağlanıyor. Doktor Grego bu plazmanın içine bazı şeylerde karıştırıyormuş ki daha iyi etki etsin.

Yabancı forumlarda ABD de milletin bu yönteme hücum ettiğini görüyorum.Hatta Avrupa'da uygulanmaya başlandığı bilgileri var. Dr. Grego tüm saç cerrahlarına bu yöntemi uygulamaları konusunda yardımcı olacağını belirtmiş. Kendisi de ünlü bir cerrahmış zaten.

: : Greco Hair Surgery, Transplant and Restoration : :
: : Greco Hair Surgery, Transplant and Restoration : :
:: Greco Hair Surgery Blog ::
Nizoral Şampuan 1/3 gün
Tresan Isırgan Özlü Şampuan 1/3 gün
Procade Şampuan 1/3 gün
Başlangıç: 05.08.2009 (hadi hayırlısı)
------------------------------------------------------
1 ay sonra

Spectral DNC
Spectral DNC-L
Revita Şampuan

böyle bisi buldum ama bu sac icin sanırım

Jayjaycım Tunç Şafakın yazısını gördüm nette. Kök hücreyle ilgili ayrıca videoda var. Güzelce bilgiler vermiş. Yapıyoruz lafı geçmedi ama nasıl yapıldığını anlattı. Bu yüzden onun yapcağını düşünüyorum. nette numarası da vardı bu adamın

daylight ozon terapiye kac lira veriyorsun?
ben burda sormustum, bir poliklinik kızılayda bir merkeze goturup yaptırıyordu
seansına 150 dediler ben de gitmedim
daha ucuz deselerdi giderdim ama o ozon da çok süper birşey
ne gibi faydalarını gördün daylight? ciltte kiloda vs??
1-2 kez uygulatmakla bir fayda gorur muyum
belki çok gidemem ama 1-2 gidebilirim
yemin ederim tüm param bu tarz işlere cilt bakımı anti aging besinler ıvır zıvıra gidiyor
iliğimi kuruttu bu işler ya :nazar: ama kendimi kaderin rüzgarına bırakamam
bi yaşlansan tamam bittin

Cnm ben ozon terapiyi yaptırdım. Hatta önce bi güzel temizlediler sonra buhar verdiler maske falan yaptılar. Sonrada Ozon ve Oksijen ikisinide teker teker yüzüme püskürttüler. 30 dk oksijen verdiler. ve ozonuda kaç dk verdiler hatırlamıyom. Bu uygulamaya 75 lira verdim. 6seans olmalı dediler. 1 seans gidebildim. ve ilk seansta gözaltı morluklarım tamamen yok oldu ama sadece 2-3 gün sürdü bu sonra tekrar gelip yerleştiler gözüme. Yani bu işte sakat. Para tuzağı. bi kaç gün sonra eski halime dönceksem napyım ben bu uygulamayı... Bizi anca kök hücre kurtarır. fisfisfis

Cnm ben ozon terapiyi yaptırdım. Hatta önce bi güzel temizlediler sonra buhar verdiler maske falan yaptılar. Sonrada Ozon ve Oksijen ikisinide teker teker yüzüme püskürttüler. 30 dk oksijen verdiler. ve ozonuda kaç dk verdiler hatırlamıyom. Bu uygulamaya 75 lira verdim. 6seans olmalı dediler. 1 seans gidebildim. ve ilk seansta gözaltı morluklarım tamamen yok oldu ama sadece 2-3 gün sürdü bu sonra tekrar gelip yerleştiler gözüme. Yani bu işte sakat. Para tuzağı. bi kaç gün sonra eski halime dönceksem napyım ben bu uygulamayı... Bizi anca kök hücre kurtarır. fisfisfis

canım o video linkini bir versene bakim
bir de benim dedigim ozon kana karıstırılıyordu
damar yoluyla veriliyor
yüze püskürtüleni sanırım istanbulda lavinia güzellik merkezi yapıyordu
görüşmüştüm onlarla da
bu güzellik işleri nedeniyle aramadığım dr merkez kalmadı

artık adımı vermeye utanıyorum
her defasında başka isimle arıyorum:kedi::eek:

X