Saç Rengi ve Saç Boyama Saç rengini boyamadan deneme

darned

Bir kuş gelse yüreğimin ucuna konsa
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2009
4.158
2.085
MERHABA ARKADAŞLAR BENİM SAÇLARIM SARI AMA BEN SİYAHA BOYATMAK İSTİYORUM NASIL DURACAĞINI BİLMİYORUM AMA ARKADAŞLARIM ÇOK YAKIŞIR DİYORLAR TENİM AÇIK RENK GÖZLERİM YEŞİL LENSLERLE MAVİ AMA SIRF ARKADAŞLARIM YAKIŞIR DEDİ DİYEDE KENDİMİ RİSKE ATMAK İSTEMİYORUM ACABA BİLDİĞİNİZ Bİ SİTE YADA PROGRAM FALAN VARMI HANİ SAÇ KALIPLARININ ÜZERİNE RESMİMİ YÜZÜMÜ YERLEŞTİRİP NASIL DURACAĞINI MERAK EDİYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN NE OLUR SABRIM KALMADI KIYICAM SAÇLARIMAkaydirigubbakcemilemafoldumben

photoshopta saçının rengini değiştirebilirsin ..

bence kesinlikle siyaha boyatma madem deneyeceksin koyu kahve yada kahve tonlarına boyat zaten onlarda koyu oluyo siyah kadar olmasada hem beğenmezsen dönmen daha kolay olur...birde saçını siyaha boyatıp pişman olursan yine burda konu açarsın saç rengimi nasıl açıcam die :)) benim başıma geldide...

bence kesinlikle siyaha boyatma madem deneyeceksin koyu kahve yada kahve tonlarına boyat zaten onlarda koyu oluyo siyah kadar olmasada hem beğenmezsen dönmen daha kolay olur...birde saçını siyaha boyatıp pişman olursan yine burda konu açarsın saç rengimi nasıl açıcam die :)) benim başıma geldide...

katılıyorum yerimseniben:lepi:

koyu kahve aldım başlıyorum boyamaya hadi hayırlısı bakalım

valla bende taaz.com da yaptım..dün keşfettim siteyi.. ama doğal bir sonuç almak imkansız tabi...

bilmeyenler için,anasayfada start makeover a tıkla kadın photoları çıkıyor brini seç çıkan ekranın üst kısmın upload photo ya tıkla pc den kendi resmini ekle ve yapmaya başla... bu arada mail adresinizi isteyen ekran çıkacak yazın mail ve şifre yazacaksınız o kadar...

Son düzenleme:
virtual makeover tarzı sitelerden bakabilirsin canım ama bence de saçlarını siyaha boyatman fazla radikal olur... Kumral tonları deneyebilirsin daha iyi olur... Koyu kumral orta kahve falan... Bol şans sana

boyadım koyu kahveye siyah oldu ama hoşuma gitti yıkayınca foto koycam tesekkur ederim herkese

zemuszemuscanım böyle oldu benim hoşuma gitti sarı çok bakımsız duruyodu saçlarım kendine geldi

X