derin dondurucu mu no frost mu kızlar?

kkatre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
391
0
36
beyaz eşyaları bosh tan almayı düşünüyorum derin dondurucu ve no frost arasında 300-400 oynuyo kızlar sizce hangisi kullananlarınız varmı hangisinden memnunsunuz?

Canım benim ilk buzdolabım nofrosttu çok memnundum ama değiştirmek zorunda kaldım (hırsızlık oldu kısacası eşyalar komple gitti)
Şimdide defrost aldım çok fazla masraf yapmaya gerek duymadım buda arada donduruyor fazla olmasada buz oluşuyor
Bundanda memnunum ama 2sinin arasındaki farkı kısaca özetleyeyim:
Nofrost buzsuz olduğu için dondurduğum şeyler çıkardığım andan itibaren 5 dk da çözülüyordu yani tam olarak buz tutturmuyodu
Şimdiki buz oluşturuyo ama çok donduruyor yani yapmacık gelmiyor artık dondurması

fazla bi fark olmasada var biraz ama 2sindende memnunum
Şimdiki aklımla bana sorsalar kesinlikle nofrost alırdım şimdiden güle güle kullan canım

bende no-frost kullanıyorum çokta memnunum alt kısım hemen hemen ikiside aynı ama buzluk kısmına gelince derin dondurucu buzluğa poşetleyip koyduğun ürünü aynen poşetin şeklinde buz yapıyor ama no-frost da mesela ben bezelye koyuyorum kışlık poşetlerde her bezelye tanesini tek tek donduruyo beyaz eşya öyle sık sık değiştirilen birşey değil almışken iyisini al derim ben...şimdiden güle güle kullan

X