Ateşe su dedim göz göre göre...aklım zavallıydı duygularıma göre:(((

P

ppelinn

Ziyaretçi
hayatımdaki son 3 ayı tamamen silebilsem keşke.zamanı geri alabilsem.durdursam dünyayı.BAŞINDAN BERİ HATALARLA DOLU BİR İLİŞKİ...VEEE MANTIKSIZ...İNSANLARA ASLA GÜVENMEMEN GEREKTİĞİNİ ÖĞRETTİ BANA...bir insan nasıl sade ve sadece duygularıyla hareket eder de mantıgını kullanmaz.başından bellidir her şey.nasıl gelişeceği ya da biteceği.buna rağmen sırf mutlu oldugum için duygularıma yenildim.meğer aşk denen şey gururu da mantıgı da bi tarafa bıraktırıyormus ınsana.geride sadece anılar kalıyormuş.hatırladıkça gülümsediğin.beklenmedik hayal kırıklığı yaşamak ve ilk oldu son olsun bari mantığı çok yanlışmış anlıyorum.fakat her hata her acı insanı olgunlaştırıyor.büyüyorsun.bir sonrakinde daha dikkatli oluyorsun.SONUNDA DÜŞECEĞİNİ BİLDİĞİN HALDE UÇURUMA DOĞRU YÜRÜMEK GİBİ BİŞEY BU:KK43:(((
Galiba şu söz çok doğru:
HAYAT YENİ HATA YAPMADAN ÖĞRENİLMİYOR!!!!!!!!!

Evet aynen hata yapmadan ınsan anlamıo hıÇbıŞeyı..noldu problem neydıbukadar sıtem edıcek pekı..

canım ya sen baya bi dertlisin ha.kaç gündür takip ediorum yazdıklarınıda.malesef hayat herzman gülümsetmio.inişler çıkışlar acılar sewinçler.umarım bundan sonrası senin için çok daha ii olur.hayatında hep gülümsemeler olur :))

ıNŞ CNM ıNŞ..gözünün önünde herşeye rağmen akıp giden hızla geçen zaman..bir yandan da o zman zarfında normalde asla diyeceğin bir insanı hayatına sokmak var.şimdi daha mantıklı düşünebiliyorum.sanırım birçok duyguyu bır anda ve ilk kez yaşadm ve beklenmedık bır şekılde sonuclanması bu kadar ağır geldi...bu başlıktaki söz tam benı anlatıyor içimden geldi ve bu satırları yazdm.eğer sizde kendınıze göre zamanında büyük hatalar yanlışlar yaptıysanız(((ÖZELLıKLE ıLıŞKı ANLAMINDA)) benle paylaşmanızı isterim sonucta o pişmanlık duygusundan nasıl kurtuldunuz merak ediyorum

canım benimde oldu pişmanlıklarım.asla duygularımı ilgimi aşkımı haketmeyen biriydi.ama çok sewmiştim.bile bile soktum onu hayatıma ...sonuç ne oldu.bırakıp gitti.çok acı çektim.ama sora kendime sordum.ne içn kim için bu hüzün bu isyan.seni haketmeeyn hiç düşünmeyen sewmyen biri içinmi die.sonra o yüküm daha hafifledi.beni haketmedi.daha iilerine sahip olmalıyım dedim.asla unutamam dediğim insanın hiç değeri kalmadı gözümde.unutttum gitti wala.dertten başka şey deilmiş :))

canım ilk değeri kendine wer.sonra karşındakine.yoksa hep kaybedersinn

[ı]herŞeyı dÜŞÜn ve herŞeyın ne kadar boŞ oldugunu gÖrÜrsÜn ve Özellıkle senı ıstemedıgını sevmedıgını gÖrdÜgÜn zaman zaten bıtırırırsın..senden degerlımıkı onun ıÇın ÜzÜlÜosun kımse senden degerlı degıldır..ben hep bÖyle avuttum kendımı..vıjdanında rahat olsun senı suÇluosa eger bıtmesı ıÇın suÇlu sen ol dıe adam zaten kafaya koym uŞ bıtmesını bunlarda sebeplerıı...bazen ınsanlar hıÇ kendıyle uymayan ınsanla bırlıte oluo ve sonu hÜsran beklmedıgın Şeyler yapıosun kendın bıle ŞaŞırosun ask zaten bÖyle bıŞey...zamana bırak ve onla ılgılı herŞeyı yok et sıl bıtsın..[/ı]

haklısınız arkadaşlar.zaman her şeyin ilacıdır gerçekten de.bunu da görecekmişiz dicez gülüp geçicez.başka çaremiz yok.sanırım bundan sonra daha mantıklı davranmalıyım.hayatta insanın başına nerler geliyor da unutuyor.EN AZINDAN VıCDANIM RAHAT BUNA DA ŞÜKÜR....SANIRIM ıLERDE BU HALıME EPEY GÜLECEĞıM NE SALAKMISIM DıYEzemuszemus

X