stanbulda birlikte zayflayacamz arkada aryorum

endulus34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2009
4.793
2.819
herkese merhaba,ben istanbulda yaşıyorum,sevil nas yada canan aksoya gitmek istiyorum kılom 63-48 kılo olmak istiyorum bu kıloya 96 dan geldim,birlikte zayıflayacağım arkadaşalr arıyorum,

Keşke ben de düşsem o 63 kiloya, başka da birşey istemem valla.. Büyük başarı, tebrik ederim..
ıstanbul'dayım ben de.. Ama senin gibi zayıf değilim, o nedenle pek bi rekabet olmaz sanırım aramızda.. :))

Keşke ben de düşsem o 63 kiloya, başka da birşey istemem valla.. Büyük başarı, tebrik ederim..
İstanbul'dayım ben de.. Ama senin gibi zayıf değilim, o nedenle pek bi rekabet olmaz sanırım aramızda.. :))

rekabet yapmayacağızki,üzdün beni,destek olacağız,aşkolsun

ben 80 kiloyum canım birlikte zayıflayabiliriz istersen ben 17 yasındayım hem destek de oluruz birbrimize

bak bende senın yaşında 96 idim,ve o yaşta zayıfladım,lütfen diyetısyenle zayıfla,sakın tek başına yapma,keşke yıllarımı geri verselerde diyetısyene gitmiş olsaydım,

İstanbul'dayım ben de.. Ama senin gibi zayıf değilim, o nedenle pek bi rekabet olmaz sanırım aramızda.. :))

canım neden rekabet olsun aramızda,destek olucaz birbirimize

endülüscüm tavsiyelerine uyucam çook sağol. keşke yakın otursaydık..bende destek olacak arkadaş arıorum.ama ar. yakasındayım b.köy civarı varmı kılzar aranızdaaa...

X