Cheapsmells'den alışveriş yapan var mı?

deydey

Guru
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
1.474
9
40
Arkadaşlar belki bir çoğunuz duymuştur,ben yeni gördüm bu siteyi.Fiyatları çok iyi görünüyor.Aramızda alışveriş yapan oldumu?Bilgi verirse sevinirim:kedi:

bende bir kaç gündür bunu araştırıyorum.. bir çok yorum okudum 2.kalite parümler deniyor yani kokular şişe herşey birebir aynı ama kalıcı değillermiş. bende alacaktım ama vazgeçtim. kargosuda uygundu ama dediğim gibi çok güvenilir gelmedi açıkcası..

Bende bir kaç yorum okudum ama olumsuz birşeye rastlamadım ama fiyatları görünce de ister istemez insanın kafasında şüphe uyandırıyorCADIARZU

Burdan alisveris yapan arkadaslarim var kesinlikle cok memnunlar.Kisa bir surede urunleri yolluyorlarmis. Gozumle gordum test ettim parfumleri kesinlikle orjinaller :) Ben de dun uye oldum siparis verdim fakat her karti kabul etmiyor malesef. Siparislerimi uye olan baska bir arkadasima verdim, o benim yerime siparis etti. 4 parfum sectim 30 ml lik toplam 156 tl'ye geldi. Urunlerimi bekliyorum elime ulasinca size bildiririm.

benim merak ettiğim shipping ücreti...strawberry de mesela gönderilen parfümün %10 u oranında gönderi ücreti alıyorlar.cheapsmells de nasıl oluyor bu durum?:sm_confused:

:sm_cool::sm_cool:Bugun siparisim geldi arkadaslaaarrr! Persembe gunu vermistim, bugun pazartesi! ve urunlerin hepsi orjinal, bayildim! hepinize tavsiye ederim, strawberryden daha iyi buldum, 2 is gunu icinde yolladilar siparislerimi ve 4 parfumu(30ml)burdaki tek parfum fiyatina aldim!

ıngilizcem yok siteden pek birşey anlamadm ama fiyatlar çok uygun ben alıcam ama başıma iş açmak istemiyorum ingilizce eksikliğinden=( alışveriş yapan veya yapıcak biri var mı acaba benim siparişimi de verseniz kargo falan herşey bana ait öderim hemen?

:sm_cool::sm_cool:Bugun siparisim geldi arkadaslaaarrr! Persembe gunu vermistim, bugun pazartesi! ve urunlerin hepsi orjinal, bayildim! hepinize tavsiye ederim, strawberryden daha iyi buldum, 2 is gunu icinde yolladilar siparislerimi ve 4 parfumu(30ml)burdaki tek parfum fiyatina aldim!

vaaayyy:1shok: 4 günde gelmiş,çok iyi canım yahihoyyyt güle güle kullan

shipping de iyiymiş ayrıcayerimseniben

kızlar bunda ödeme nasıl oluyor ya,kredi kartıylamı,kapıda falanmı?kredi kartıyla olan sitelere güvenesim gelmiyor

kızlar bunda ödeme nasıl oluyor ya,kredi kartıylamı,kapıda falanmı?kredi kartıyla olan sitelere güvenesim gelmiyor

canım cheapmells'den daha alışveriş yapamadım ama strawberry den 3 defa alışveriş yaptım.Bu tip siteler genelde kredi k. la ödeme alıyor,ben herhangi bi sorun yaşamadım şimdiye kadaropuyorumnanaktan

canım cheapmells'den daha alışveriş yapamadım ama strawberry den 3 defa alışveriş yaptım.Bu tip siteler genelde kredi k. la ödeme alıyor,ben herhangi bi sorun yaşamadım şimdiye kadaropuyorumnanaktan

hmm teşekkür ederim canım benim,bir aya kadar alırım bir ihtimal opuyorumnanaktan

benim ingilizcem var fakat benim de kartimi kabul etmedigi icin bir tanidigimiz benim icin siparis verdi. ben de kendi hesabimi kullanarak alisveris yapmadim yani. ama diger kullanan arkadaslar umarim yardimci olabilirler

vaaayyy:1shok: 4 günde gelmiş,çok iyi canım yahihoyyyt güle güle kullan

shipping de iyiymiş ayrıcayerimseniben

sagol sekerim, aslinda ulastirilmasi kolay yerlere iki gun icinde gonderiolar.benimki haftasonuna denk geldigi icin 4 gun surdu.mesela bgn versen carsamba gunu kapinda oluyo.cok sevdim ben bu cheapsmellsi sırnaşık şey

odeme bir tek kredi kartiyla oluyor, cheapsmells ya da strawberry'den alisveris yaparsan herangi bir sorun yasamazsin. ama hala guvenmiyorum diyorsan kredi kartinin ait oldugun bankanin sitesine gir ve kendine bir sanal kart cikart. bu kart ilk acildiginda limiti 0 olacak. sonra bir urun sec, orn; parfum 60TL, sanal kartinin limitini 60 tl yap ve odeme yapacagin siteye sanal kart numarani ver. onlar 60 tlyi ordan cekerler ve sahtekarlik yapacaklarsa da geriye cekecekleri hicbir para olmaz cunku bakiyen tekrar 0 olmus olur.sanal kart bu tur riskleri onlemek icin cok iyi bir yontem.

odeme bir tek kredi kartiyla oluyor, cheapsmells ya da strawberry'den alisveris yaparsan herangi bir sorun yasamazsin. ama hala guvenmiyorum diyorsan kredi kartinin ait oldugun bankanin sitesine gir ve kendine bir sanal kart cikart. bu kart ilk acildiginda limiti 0 olacak. sonra bir urun sec, orn; parfum 60TL, sanal kartinin limitini 60 tl yap ve odeme yapacagin siteye sanal kart numarani ver. onlar 60 tlyi ordan cekerler ve sahtekarlik yapacaklarsa da geriye cekecekleri hicbir para olmaz cunku bakiyen tekrar 0 olmus olur.sanal kart bu tur riskleri onlemek icin cok iyi bir yontem.

çok yardımcı oldun canım sağol:1hug:

benim ingilizcem var fakat benim de kartimi kabul etmedigi icin bir tanidigimiz benim icin siparis verdi. ben de kendi hesabimi kullanarak alisveris yapmadim yani. ama diger kullanan arkadaslar umarim yardimci olabilirler
Yinede teşekkür ederim a.s.
umarım yardımcı olucak biri çıkar ben hiç anlamıyorum=(

merhaba,
ben de yılbaşından önce ilk siparişimi vermiştim. 2 parfüm aldım. 10 günde elime ulaştı. müşteri temsilcileri anında maillerinize cevap veriyor. güvenilir bir site. ben memnun kaldım.

X