Kendiniz iin en son ne aldnz?

yakışır canım:KK34::KK34:

valla hiçte yakışmıyo boy problemimiz var malesef :) eşimle hemen hemen aynı boydayız hatta sanki ben daha dik duruyorum :KK9::KK9::KK9: O yüzden topuklu giyemiyorum hep spor babet takılıyorum :) gerçi bnmde işime geliyo topukluyla rahat edemiyorum alışmamışım yaa:KK1:

valla hiçte yakışmıyo boy problemimiz var malesef :) eşimle hemen hemen aynı boydayız hatta sanki ben daha dik duruyorum :KK9::KK9::KK9: O yüzden topuklu giyemiyorum hep spor babet takılıyorum :) gerçi bnmde işime geliyo topukluyla rahat edemiyorum alışmamışım yaa:KK1:

uzun boylusun o zaman:KK23: ben 1.64 üm :KK1:

$rt6-602x1024.jpg $rt.jpg $ojemrujumrimelim_real-techniques-stippling-brush2.jpg $IMG_6172 (2).jpg $dsc0168nz.jpg $indir.jpg $DSC_6976.jpg $clq_667H_250.jpg Bende bunları aldım kızlar :KK16:

Eklentiler

• $clq_6G0R_250.jpg
    $clq_6G0R_250.jpg
    5,3 KB · Görüntüleme: 128
İstediğim renkte limon sarısı bir gömlekle çok cici dantel ve kaneviçe desenli beyaz elbise aldım :KK31:

Abimin dügünü için takma kirpik aldim ilk defa kulanacam ... Sizce rahat mi ? $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405799027.285358.jpg

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Parfüm ve küpee😇

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben baya alışveriş yaptım eve dönmeden :)
3 tane çok şık pijama takımı, 1 bolero, 2 tişört, 3 pantolon, 2 tane sırtları dantelli hırka ve bir sürü iç çamaşırı aldım :KK76:

***Reklam İçerikli Yazı***

Son düzenleyen: Moderatör:
Saç boyamı aldım :KK53:

X