Bacak ve basen inceltme...

Vuvuzela

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
2.683
3.910
36
Arkadaşlar basenim şuan 91 üst bacagın da en kalın oldugu yer 50 cm bu ölçüleri yaklaşık 40 gün içinde 3er cm daha aşağı çekmek istiyorum ne önerirsiniz????

bisiklet sürme imkanın varsa kesinlikle bisikleti tavsiye ederim. benimde basen bölgem vücuduma göre büyüktür. 50 kgyim 1.66 boyundayım ama vücudumun tüm yağları basende. koca popişliyim yani :)
bende işe yaradı bisiklet denemekten zarar gelmez...

mümkün olduğunca hareketli ol,örneğin asansör yerine merdiven kullan canım tabi basen inceltme hareketlerinide yapman gerekiyo

Ab Circle Pro 360 Zayıflama Aleti öneririm... Normalde kullanmadığım hiç bir ürünü yazmam tavsiye etmem 2 gün önce aldım. Belin yanlarını ayrıca üst bacakları ve kalçayı acaip çalıştırıyor. Ben ayrıca kendim bir kaç hareket ürettim bununla kollarımı ve alt karnımıda çalıştırıyorm. Yaptığın anda kasta bir agrı filan hissetmiyorsun. Bu ne yahu hiç bir işe yaramıyor diyorsun ama sabah uyandığın zaman ağrımayan kasın kalmıyor. Dediğim gibi kullanımında 2. günündeyim şimdilik iyi 1 hafta sonra kesin sonucu yazarım

ürünle ilgili yorumlarınızı okudum ve cok begendim 2 haftadır araştırmadayım ürünü almak için fakat iki sitede ürünü uygun fiyata bulabildim gittigidiyor ve binbirmarka sitelerinden acaba siz nerden temin etmiştiniz ürünü bu konuda bilgilendirebilirmisiniz tşk ederim :KK3:

Ab Circle Pro 360 Zayıflama Aleti öneririm... Normalde kullanmadığım hiç bir ürünü yazmam tavsiye etmem 2 gün önce aldım. Belin yanlarını ayrıca üst bacakları ve kalçayı acaip çalıştırıyor. Ben ayrıca kendim bir kaç hareket ürettim bununla kollarımı ve alt karnımıda çalıştırıyorm. Yaptığın anda kasta bir agrı filan hissetmiyorsun. Bu ne yahu hiç bir işe yaramıyor diyorsun ama sabah uyandığın zaman ağrımayan kasın kalmıyor. Dediğim gibi kullanımında 2. günündeyim şimdilik iyi 1 hafta sonra kesin sonucu yazarım

X