arçelik anksetre

rapsodi

Kardelen
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2007
282
1
arkadaşlar bi süre önce arçelikte 3 lü anksetre setlerinde indirim vardı hatırlarsanız.fırın-ocak-davlumbaz 3 lü inox set 945 tl ydi.fiyatları da uygun geldiği için yeni evim için bende onlardan almıştım henüz kullanmaya başlamadım.ama şimdi sağdan soldan hep duyuyorum memnun olan da var şikayet eden de.aranızda bu ürünlerden alıp kullanan varmı.içime kurt düştü ya:uhm: normalde anksetre ürünlerin bakımı biraz daha dikkat ve özen istiyor biliyorum da bu inox serisinde daha bi zor oluyormuş temizlemesi, ocağa yemek suyu sıçradığında hemen katılaşıp sertleşiyormuş çıkmıyormuş falan:bbo:

Son düzenleme:
Ben geçen yaz tüm mutfağımı Arçelikten yeniledim canım. Gardrop tipi buzdolabı, ankastre cam ocak, davlumbaz, ankastre fırın ve ankastre bulaşık makinesi aldım. Hepsi inox ve el izi kalmayanlardan. Çok da memnunum. Bir yıldan fazladır kullanıyorum, temizliği çok kolay. sadece ocağı cam aldım. Çünkü diğerlerinde bezin bile izi kalıyordu. Sonra üstü siyah cam olanları gördüm. Yine gazlı ama kafalar siyah camın üzerinde. Davlumbazı da siyah cam alınca birbirini bütünledi. ıyi ki almışım...

Ben geçen yaz tüm mutfağımı Arçelikten yeniledim canım. Gardrop tipi buzdolabı, ankastre cam ocak, davlumbaz, ankastre fırın ve ankastre bulaşık makinesi aldım. Hepsi inox ve el izi kalmayanlardan. Çok da memnunum. Bir yıldan fazladır kullanıyorum, temizliği çok kolay. sadece ocağı cam aldım. Çünkü diğerlerinde bezin bile izi kalıyordu. Sonra üstü siyah cam olanları gördüm. Yine gazlı ama kafalar siyah camın üzerinde. Davlumbazı da siyah cam alınca birbirini bütünledi. İyi ki almışım...

teşekkür ederim anuşka biraz rahatladım.cam ocak değil benimki normal ankestre ocak.dün de arçelike gittim aldığım ürünler hakkında tekrar bilgi aldım.aldığınız 3 lü setten çok fazla sattık 1 kişiden bile şikayet amaçlı geri dönüş olmadığını söyledi sahibi.aldığınız ürünlerin arkasındayız dediler.tabi sattıkları malı kötüleyecek halleri yok da ben rahatladım biraz.epey stres yapmıştım bu konuda.tekrar teşekkür ederim.a.s.

teşekkür ederim anuşka biraz rahatladım.cam ocak değil benimki normal ankestre ocak.dün de arçelike gittim aldığım ürünler hakkında tekrar bilgi aldım.aldığınız 3 lü setten çok fazla sattık 1 kişiden bile şikayet amaçlı geri dönüş olmadığını söyledi sahibi.aldığınız ürünlerin arkasındayız dediler.tabi sattıkları malı kötüleyecek halleri yok da ben rahatladım biraz.epey stres yapmıştım bu konuda.tekrar teşekkür ederim.a.s.

Önemli değil canım . Güle güle kullan cicilerini.

hayırlı olsun canım ama sadece fırında parmak izi kalmıyormuş ben öyle okudum bayide öyle demişti bizim evdede bunlardan ama temiziliği zor oluyor diyo annem ama hoş duruyor

hayırlı olsun canım ama sadece fırında parmak izi kalmıyormuş ben öyle okudum bayide öyle demişti bizim evdede bunlardan ama temiziliği zor oluyor diyo annem ama hoş duruyor

teşekkür ederim canım. evet bayi de öyle dedi ocaklarda iz kalıyormuş. o durum çok önemli değil benim için.temizliği kolay olsun temiz görünsünde varsın parmak izi olsun.zaten arçeliğin kendi ankastre ürünleri için kendi servislerinde özel sıvıları varmış.onlardan alıcam.gerçi ben sadece onlarla yetinmem.ankastre temizliği için ne bulursam görürsem denerim artık :)

Bende aynı setten aldım geçen sene..Fakat ben fırını bir üst modeliyle değiştirdim..Çok memnunum hepsinden ama özellikle fırınımdan..Canavar gibi pişiriyor...Estetik olarak çok hoş duruyorlar...Tek kötü yanı tozu belli etmesi gerçi buda sorun olmuyo mutfakta devamlı elimizde bez oluyo...Bence hiiç kafana takma..Güle güle sağlıklı günlerde kullan....

arçeliğin 3 lü seti senin aldığın yani.inceledinmi bilmiyorum.C enerji sınıfı FAZLA ELEKTRıK TÜKETıYOR.bende düşümüştüm almayı ama c enerji sınıfı olduğu için vazgeçtim.bosh un 3 lü setini aldım.1.119 fiyatı boshun...

Bende aynı setten aldım geçen sene..Fakat ben fırını bir üst modeliyle değiştirdim..Çok memnunum hepsinden ama özellikle fırınımdan..Canavar gibi pişiriyor...Estetik olarak çok hoş duruyorlar...Tek kötü yanı tozu belli etmesi gerçi buda sorun olmuyo mutfakta devamlı elimizde bez oluyo...Bence hiiç kafana takma..Güle güle sağlıklı günlerde kullan....

çok teşekkür ederim.yani orası öyle zaten mutfakta bezle bir bütün halinde geziyoruz neredeyse.biraz daha fazla zaman harcarım.

arçeliğin 3 lü seti senin aldığın yani.inceledinmi bilmiyorum.C enerji sınıfı FAZLA ELEKTRİK TÜKETİYOR.bende düşümüştüm almayı ama c enerji sınıfı olduğu için vazgeçtim.bosh un 3 lü setini aldım.1.119 fiyatı boshun...

bir yanlışlık olmasın rüya, benim aldığım 3 lü setin fırında A enerji sınıfı.

Ben geçen yaz tüm mutfağımı Arçelikten yeniledim canım. Gardrop tipi buzdolabı, ankastre cam ocak, davlumbaz, ankastre fırın ve ankastre bulaşık makinesi aldım. Hepsi inox ve el izi kalmayanlardan. Çok da memnunum. Bir yıldan fazladır kullanıyorum, temizliği çok kolay. sadece ocağı cam aldım. Çünkü diğerlerinde bezin bile izi kalıyordu. Sonra üstü siyah cam olanları gördüm. Yine gazlı ama kafalar siyah camın üzerinde. Davlumbazı da siyah cam alınca birbirini bütünledi. İyi ki almışım...

merhaba canım bende ankastre set almak istiyorum modellerini ve kodlarını verebilirmisin?

X