Ev Hediyesi...

madamcocomo

tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
12.354
1.419
bu konuyu buraya acınca aman be senın kı dee dert mi diyeceksiniz biliyorum,ama acacak uygun bır topik bulumadum çünkü kaç gündür aklımda bu soru var..

Bir arkadaşımız yeni bir ev aldılar ve oraya taşındılar..biz bu arkadaslarla epey samimiyiz,birikte yemege gitmeler,eğlenceye,bara gıtmeler gibi..

onlar bizim düğünümüzde altın takmıslardı ,onların yenı bır bebegı oldu sımdı henuz 4 aylık bizde onların bebegı olunca altın takmıstık..

şimdi onlar yenı eve tasındılar,biz ne hediye alıcagımıza karar veremedık..

evde ne eksıklerı var bılemıyoruz..

gecen gun avızelerımız bırbırıne uymuyor bulamadık aynısından ıkı tane demıslerdı..

iki tane aynısından avıze mı alsak diye düşündük..ikea da begenemstık gecen gun :)

sonra tablo olsun dedık..sonra bebege mı bısey alsak oyuncak gibi oyle ucuz olmayanlardan dedık..

bir türlü bulamadık..evlerının yenı hallerını hıc bılmıyoruz..

yeni evlı olmanın acemılıgını yasıyoruz resmen :kedi:

ve o yuzden bu bızım ıcın baya bır buyuk dert :))

lütfen vardım edebılır mısınız :eek:

kaydirigubbakcemile3 arkadaşım alemsin ya... Madem avize uyduramamışlar sende al işte. Hem makbule geçer ihtiyaçları varmış yerimseniben

avızeyı uyduramamıslar ama ıkı tane almıslar zaten,su an ıhtıyacları yok ki sadece birbirine uymuyormuş :)

ben olmayan bısey dusunmustum ki zaten hıc bısey olmazsa avıze olucak zaten ..

hanı daha baska bırsey varsa onu alayım dedım :)

ben olsam direk sorarım.
eksiğiniz var mı ona göre ya eksiğiniz bişey varsa onu alalım ya da kafama göre alıcam ona göre dersin..
eksiği olan bişeyi alman daha makbule geçer.
ama bebeğe almayın bişey çok alakasız olur.
tablo olabilir.

mahşallah bu zamanda herkesin herşeyi var.....kime sorsan neyiniz eksik diye herkes aynısını söylüyor....:umursamaz:

o zaman çok düşünmeye ne gerek, sizde alın işte gönlünüze ve cebinize uyanı götürün gitsin.....sengözlerimebaksanab

ikeada çok şeker abajurlar var ayaklı ,köşe aydınlatmaları filan ,avize yakmadıkları zaman onu açarlar daha loş olur romantik olur ..düşün bence ,ben kullanıyorum ve çok memnunum..

evinin rengine uygun büyük vazolar olabilir, tablo olabilir, kahveyi seviyorlarsa expresso makınası olabilir, ikeada satılan uzun s şeklindeki aynalar olabilir hem 20 liracık hemde herkesin evinde mutlaka bi yere uyar..
mısır patlatma makınasıda olabilir hem uygun hemde genelde kimse eksik diye almıyor oluncada sevindiriyor...

evin rengini bilmiyorum ,daha hıc gıtmedık..bak o S seklındekı aynalar olabılır ..güzel fikir :)

Cumartesı aksamına kadar zamanım var daha :)

biz geçen yıl yeni eve taşındık. evde çok şükür eksiğimiz yoktu kayınvalidemler bana altın bilezik almışlardı. bence bütçenize uygun bir şekilde altın alabilirsiniz. onlarda kendi zevklerine göre ilerde kullanırlar.

altını yenı bebegı olunca takmıstık bebegı 4 aylık bızde ıkı ay once takmıstık yarım altın olarak hemde..

bırazdan forum bornovaya gıdıcez ıkeaya ugrarız mutlaka..buulrum bıseyler artık :)

cok tesekkurler o guzel yorumlarını ıcın kızlar :)

canım bende 2 ay önce yeni evime taşındım epey ev hediyesi geldi ama benim için en makbul olanlar nevresim takımları birde ayaklı abajurlar oldu pnun dışında mutfakta kullanılacak elektonik bişeylerde olabilir

bende görümceme alacak birşey bulamamıştım
giittim konsolunun üstüne 3 tane mumluk aldım
camdan .. üzerinde kurdelabağlanmış onların9 üstünde porselen çiçekler var
onunda çok hoşuna gitti.. ve koyuyor üzerine.. çok zarif dedi
süs eşyasıda alabilirsin
yine bir arkadaşa nevresim takımı almıştım
başka bi arkadaşa elektrikli süpürge aldım
( 50 tl 1900 vat) ama garantisi yok.. gümrük malları satan bi yerden.. garantisi yok sadece .. kulusuyla paketletip götürmüştük..
tepe tepe kullansın işte... aynı süpürgeden bizim ailede toplam 9 kişi falan aldı.. herkes memnun..

unutmuşum koymayı hatırlattıgın ıyı oldu cıtol

dudero.jpg

bundan aldım ,cok begendıler ..

fikir olur belkı baskalrına da yerimseniben

X