bebekler tamamda kocalara ne gerek var

sheylaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
1.480
0
44
bebekeler bi ölçüde çekiliyorda kocalar hiç çekilmiyor.yani bir evde iki bebeğe ne gerek var ki dimi gamyoncuiremsu bebeği yaptıktan sonra acaba uzak diyarlaramı gitmeli :kedi: sengözlerimebaksanab :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

valla ben batuyu yaparken biliyordum 2 bebeğim olacağını halada tesbitin doğru olduğu belli küçük oğlum ve büyük oğlum var benim kayganaya öyle diyorum zaten gülüyo

bı benım kocamı yasında ya agır abı gerçı sıpamda oyle ya evın tek çocugu ben oluyorumkaydirigubbakcemile3

benim üç taneeeekafamçokkarıştı iki oğlangamyoncuiremsu bir kızkaydirigubbakcemile2 üçüde birbirinden inat ama en büyüğü ahh ah

tüm gün ölüyorum yorgunluktan ama işten gelince serilip kalıyo sanki çocuğa o bakıyor gibi bide nazını çek :)

tüm gün ölüyorum yorgunluktan ama işten gelince serilip kalıyo sanki çocuğa o bakıyor gibi bide nazını çek :)

ya ben ne yapaıyım sabah kalk işe gel saat 4de eve var yapılacak iş varsa yap genelde oluyo yemeği hazırla pişmişse bile salata yap bişeyler yap işde sonra arada oğlunu özlediğin için onla ilgilenmek için çırpın yemek yensin bulaşık kocişin istekleri bebeğim kaygana kayınbaba hey allahım heyyyyyyyy
NOT: kaygana yanında olduğum kocişim hala evin bebeğiiii

X