Göz Makyajı istanbul'da kaş aldıracak yer

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kızlar merhaba konuya yeni dahil oldum öğrendiklerimi sizle de paylaşmak istedim.
Ancak Anadolu yakasında ve mümkünse minibüs yolunda iyi kaş alan bildiğiniz biri var mı?

Benim öğrendiklerim;
1.Esmeray Yıldırım ile konuştum,kaş alma fiyatları 100 liradan başlıyormuş.
2.Erdem Kramer'den(Göztepe) Füsün Yılmaz ayrılmış,sanırım Songül Hanım diye bir bayan kaş alıyormuş.
3.Füsün Yılma DİBA Kuaförde çalışıyormuş,kaşı 35 TL'ye alıyor.
4.Son olarak Gül Abbasoğlu isimli bayanla konuştum,çok samimi ve para hesabı yapmayan bir bayan,gelin kaş kontörü yapalım vs vs demiyor,mümkün oldukça kaşı kurtarmaktan yana,bana 3 tane vitamin önerdi onları kullanıcam,kaşım çıktığında gidip aldırıcam ve 20 TL'ye alıyormuş.Önerdiği vitaminler; bemix ampul,evigen ampul,bepanthen ampul.Bu üçü karıştırılıp her gece yatmadan sürülecek.

ben de bu konuda başlık açmıştım ama burada varmış zaten.. arkadaşlar ben daha önce 2-3 ay kadar kaşımı uzatıp evime yakın ve iyi bir yerde aldırayım istedim, internetten araştırdım ve nişantaşında bir kaş uzmanı buldum. eğer gidenler olmuşsa anlamıştır :) 2013 eylülünde gittiğimde 60 tl ye kaşımı aldırdım. ama değdiğini düşünmüyorum. çünkü mevcut kaşı şekillendirmek yerine, kaş kalemi ile toparlanacak bir biçim verdi (ki kaş kalemi kullandıktan sonra ben de kaşımda harikalar yaratabilirim :KK43: ) Hemen ardından da kaş kontörü yaptırmam gerektiğini, bunun da 1500 tl civarı olduğunu söyledi ve bu da beni rahatsız etti. Çünkü kaşlarım o kadar da kötü durumda değil ve ben kesinlikle suratıma kalıcı bişeyler yaptırmak istemiyorum.

eveeeettt.. içimi döktükten sonra sorum şu : Kaş kontörüne zorlamadan mevcut kaşı şekillendirecek ve tabiii çok uçuk ücret istemeyen bir kuaför arıyorum. bu kez evime yakın olması şartım yok, fizanda da olsa giderim :)

Selam kızlar bende bakırköy civarında bir kaş uzmani arıyorum kaşlarim uzuyor biran önce bir yer bulmam lazım. Hiçbir yerde bilmiyorum.kasimin kavis inden kurtulmak istiyorum sadece :/ niyeee düz kaş a taktım bu ara.yanitlarinizi bekliyorum kızlarrrr :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim su kucuk kadinlardaki armi vRdiya o kizin kaslarini aldirdigi bir yer varmis ama yapan da unlu arasdirmisdim bir zaman , twittere yazip koymusdu istanbulda ama nerdesinde unuttum bnde istanbula gelince kaslarima kontur yaptircm oraya bir bak istersen suan arasdiramiyorum sen bir bak cnm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aaaa nerde aldiriyormus ben bulurum hemen :)) onun de fena değil ama asıl merve bolugurun kasları çok güzel acaba o Nerede aldırıyor. Valla bascam parayi :))

Bulamadım yaaa...nerde aldirmis bu kız kaslarını arkadaş :)

Pendik merkezde aydın taner kuaför var pelin hnm ve tülin hnm kasta süperler 2 yıldır dewamlı orda aldırıorm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar merhaba konuya yeni dahil oldum öğrendiklerimi sizle de paylaşmak istedim.
Ancak Anadolu yakasında ve mümkünse minibüs yolunda iyi kaş alan bildiğiniz biri var mı?

Benim öğrendiklerim;
1.Esmeray Yıldırım ile konuştum,kaş alma fiyatları 100 liradan başlıyormuş.
2.Erdem Kramer'den(Göztepe) Füsün Yılmaz ayrılmış,sanırım Songül Hanım diye bir bayan kaş alıyormuş.
3.Füsün Yılma DİBA Kuaförde çalışıyormuş,kaşı 35 TL'ye alıyor.
4.Son olarak Gül Abbasoğlu isimli bayanla konuştum,çok samimi ve para hesabı yapmayan bir bayan,gelin kaş kontörü yapalım vs vs demiyor,mümkün oldukça kaşı kurtarmaktan yana,bana 3 tane vitamin önerdi onları kullanıcam,kaşım çıktığında gidip aldırıcam ve 20 TL'ye alıyormuş.Önerdiği vitaminler; bemix ampul,evigen ampul,bepanthen ampul.Bu üçü karıştırılıp her gece yatmadan sürülecek.

Merhaba, Gül abbasoğluna gittiniz mi nasıldı? Yıllardır kaşımı eski haline getirecek bir kuaför arıyorum ama daha beter yapıp olan kaşımı da küstürüyorlar :KK43: son çare olarak bir de Gül abbasoğlunu denemek istiyorum, ama olumlu kadar olumsuz yorum da okudum kafam karıştı.

Merhaba.gul guzellik merkezinde olcay mi eylemmi mi ne bir kiz var adini unuttum.son 3 defadir ona gittim.cok iyi aliyor.en son ablam da ozendi gitti.ve cok memnun kaldi.manikur ve pedikurde de cok iyiler.kesinlikle tavsiye ederim.

kızlar ben de şişlide arıyorum ama bir tane her yere ilan yapıştıran sezin var, 25 TL ye kaş alıyor, senin istediğin değil kendi yaptıgı şekle razı oluyorsun ve hemmennnn ''kontür'' yapmalıyız diyo :KK43:

ben kendim alıyorum şekil namına bieşey kalmadı ama 50-60 TL çok yani, 2-3 haftada bir aldırıyorum ben ayda 100-120 TL kaş aldırma parası verilir mi yahu :KK1::KK1:

ama senin yüzüne 10 numara uyan kaşı yapıyorlar, pişman olmazsın derseniz bir iki sefer için verebilirim:18::18:

Valla ben basaksehirden gidiyorum firsat buldukca.ben istedigim modeli yaptirdigim icin mutluyum.sen ne istedigini biliyorsan pisman olmazsin.10 tl kas ve biyik.
Zaten kapidan girdigin an nereye dustum ben diyorsun.sanki hersey bedava tiklim tiklim oluyor.ama kizlar pratik hemen sira geliyor.sislide cok uzak degil yani.ben dene derim.😊

Valla ben basaksehirden gidiyorum firsat buldukca.ben istedigim modeli yaptirdigim icin mutluyum.sen ne istedigini biliyorsan pisman olmazsin.10 tl kas ve biyik.
Zaten kapidan girdigin an nereye dustum ben diyorsun.sanki hersey bedava tiklim tiklim oluyor.ama kizlar pratik hemen sira geliyor.sislide cok uzak degil yani.ben dene derim.😊

yaaa 10 TL'ye 3 günde bir giderim kaş aldırmaya :KK1::KK1::KK1:

Bu Gül güzellik merkezi nerde acaba?

Valla arkadaşlar eger kapanmdaysa gültepe talatpaşa da duru kuaför var karı koca çalışyor koca saçta uzman etilerde çalışyr.eşi de kaşta uzman okadar yere gttm ettm hiçbiyer bulamadm.bu kadn hem inceliyor tek tük kalanları bile.hemde şekil veriyor.ben ankaraya geldm kaşlarmı bozdum:KK43:(,
Okadnı bulursanz ona yaptrın.çünkv cok güzel alıyor.

Bakirkoy is bankasi var postane falan var orda eski bir sinema var adini unuttum onun hemen yaninda 2. Kapi zaten yaziyor tabela var :)

kızlar ben de şişlide arıyorum ama bir tane her yere ilan yapıştıran sezin var, 25 TL ye kaş alıyor, senin istediğin değil kendi yaptıgı şekle razı oluyorsun ve hemmennnn ''kontür'' yapmalıyız diyo :KK43:

ben kendim alıyorum şekil namına bieşey kalmadı ama 50-60 TL çok yani, 2-3 haftada bir aldırıyorum ben ayda 100-120 TL kaş aldırma parası verilir mi yahu :KK1::KK1:

ama senin yüzüne 10 numara uyan kaşı yapıyorlar, pişman olmazsın derseniz bir iki sefer için verebilirim:18::18:

Ben sislide zeynep polat guzellik salonunda aldirmistim memnun kaldim baya, hic bir yer istedigim gibi duz kas almiyodu orada ilk defa biseye benzedi kaslarim, ucreti de 20 tl ydi ben en son gittigimde.

Son düzenleme:
Zeynep Polat gerçekten güzel kaş alıyor ama randevu alabilmek neredeyse imkansız. Epilasyon filan da yaptığı için sanırım sadece kaş için gelenlere öncelikli olarak randevu vermek istemiyor. 4 kere aradım, en erken 1,5 ay sonrası haftaiçine gün verebilirim dedi :) kaşlarım düzgün zaten sadece kenarlarını toplayacak ama kafasına göre inceltmeyecek bir kuaför arıyorum ben de Şişli taraflarında...

anadolu yakasında Kartal merkezde BİRSEN KESER üzerine tanımam :)
şiddet ötesi tavsiye edebilirim.
ilk gittim aldırdım ve işe ğeldiğimde bana yüzüne botoxmu yaptırdın dediler..
işinde başarılı olan çok nadir insanlardan.

ArkadasLar benimde seneLerdir gittigim(gerci 4-5 ayda bir gidiyorum :) ve cok memnun oLdugum,baska kuaforLer gibi kas inceltme meraklisi olmayan ve isinde uzman bir kuafor var.AnadoLu yakasinda bir alisveris merkezinde.isim vermek yasak mi biLmiyorum.ilgilenen arkadaslar varsa ozelden yazabilirler.Bu arada xibalba arkadasim acaba ayni yerimi bahsediyoruz.Merak ettim.Yanlis degilsem Goztepede de subesi var.
Bana da yollar mısınız ismini acaba

X