Göz Makyajı istanbul'da kaş aldıracak yer

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
göztepe bağdat caddesindeki gül abbasoğlu kaşı hem isteğe göre hemde yüz yapısına göre alıyor aldığı kaşlar en az 10 gün çıkmıyor ışıklı büyüteçle alıyor öyle iki dakikada kaş almıyor önce kaşı inceliyor tasarlıyor nasıl kaş gider diye sonrada alıyor vee kaş gerçekten süper güzel oluyor yüz tamamen değişiyor

merhaba,sarıyerde mask kuaför var orada çok güzel kaş alıyorlar.bende orada aldırıyorum.yüzüne nasıl yakışıyorsa öyle yapıyor.hihoyyyt kuaförün sahibi ince kaşı hiç sevmiyor doğallıktan çıkmış gibi oluyor ki gerçekten öyle,o yüzden ne çok ince alıyor nede çok kalın ikisini çok güzel tuturuyor:nazar: ben beğendimzemuszemus
adres ise : şehit mithat yılmaz cd. paşa fırın üstü. merkez/sarıyer

Arkadaşlar Anadolu yakasında Göztepe'de bir kuaför tavsiye etti arkadaşım. Henüz gitmedim ama internetten araştırdım gerçekten de kaş konusunda çok övmüşler. Burada isim yazmam doğru mu bilmiyorum ama ihtiyacınız varsa mesajla iletirim bilgileri.

mrblar cnm burda yeniyim ozelden msj atamıorm göztepedeki kuaförün adını bna msj atablirsen çok sewinirm şimdiden teşkkürler. :KK42:

ya arkadaşlar erdem kramer ya.uzman tvye bakın göztepede kaş alan bir bayan kaşın nasıl alındığını anlatıyor.işte o bayan.ayrıca orada uzmanları tanıtan bölümde var okuyun anlarsınız. valla bana uzak oldğu için gidemiyorum malesef.

Bu bahsedilen uzman tv deki kadın füsun yılmaz mı o değilse kim Cevaplarsanız çok sevinirim...

Esmeray Yıldırım varmış birçok ünlünün kaşını o oluyormuş.Fotoğrafları da gördüm çok hoşuma gitti ya ben de öyle olsun istiyorum.Berrak Tüzünataç'ın kaşlarını kalınlaştırmış mesela,çok güzel olmuş.Ama oldukça pahalı alıyor sanırım 50 tl..Baya uğraşıyormuş,seyrek olan yerleri ustura ile alıyormuş gür çıksın diye..

Canım sana biyer tavsiye edebilirim...Sanayi mah. başında güzellik merkezi ben senelerdir oraya gidiyorum sahibi ve orda çalışan kıs harika kaş alıyor istersen özelden mesaj at adını vereyim...Çalışlanların hepsi kendi dalında profesyonel ayrıca....

nerede sanayi mahallesi hangi semtte..ben zeytinburnunda arıyorum..............

kızlar zeytinburnunda 58 bulvara yakın biyerlerde güzel kaş alan ama gerçekten işinin hakkını veren kuaför biliyorsanız yazarmısınız ......

nerede sanayi mahallesi hangi semtte..ben zeytinburnunda arıyorum..............

Reyhan Yargıcı diye biri var onu diyor sanırım. Yurtdışından belgeleri falan var bir sürü. Çok sevimli bir bayan. Çokta güzel alıyor.
Sanayi mahallesine metro ile gidebilirsiniz. Avrupa yakasında.

Esmeray yıldırım iyi guzel de bir kaş için 60 lira vermek mantıksız geliyor kendime alternatif arıyorum

X