Btn vucudum kabaryor

O

ojos

Ziyaretçi
arkadaslar benım vucudumun heryerı kabarıyor kasıntıyla baslıyor bır bakmısım tum vucudum cızgı cızgı kabarmıs bır sure sonra gecıyor herkes sasırıyor gorunce artık bıktım bu neden olur sizce??a

Arkadaşım bu rahatsızlık bende de vardı ve nasıl kaşırsam öyle şekle giriyordu.Kaşındıkça tüm vücüduma dağılıyordu.Doktora gittim psikolojik dedi.Gerçektende o dönemler psikolojim pek iyi değildi.Anladığım kadarıyla sendeki de böyle bişey..

Gercekten psıkolojıyle ılgısı var mı bunun cok sasırdım doktora henuz gıtmedım ama olabilir dediginiz gibi cunku bu aralar ıyı degılım..

arkadaslar benım vucudumun heryerı kabarıyor kasıntıyla baslıyor bır bakmısım tum vucudum cızgı cızgı kabarmıs bır sure sonra gecıyor herkes sasırıyor gorunce artık bıktım bu neden olur sizce??a

Halk arasında Kurtdeşen, Egzama olabilir göster bence dermatoloğa daha iyi bilir..:teselli:

canım benim kardeşimdede oluo ara ara kabarıo cizgi cizgi şişio fln kac doktora götürdük bişi yok dediler en sonunda test yaptırdık hindistancevizine alerjısı varmıs çikolata kek fln yediginde oluyormus alerjı olabilir bi git doktora

benim soğuk ürkiterim var, benim babamda da aynısı varmış genetikte olabilir. Oğlum 6 aylıkken çok büyük allerji oldu Allah kimseye vermesin bütün vücudu şişti doktor doktor dolandırdık iğne vuruluyodu geçiyodu iğnenin kremin etkisi geçince tekrar kabarıyordu bu olay 6 aydan fazla sürdü şimdi 6 yaşında hala ara ara kızarıyor yanakları, geçen günde kızım kabardı vişne suyu içmişti heralde ondan dedik ama 1 hafta oldu hala kaşınıyor kızım9 yaşında bence genlerlede alakalı olabilir
Doktor allerjinin birden bire ortaya çıktığını söyledi her zaman tükettiğimiz yiyecekler birden bize dokunabilirmiş ve alerji yapabilirmiş ne zaman çıkacağı belli olmaz dedi tekrar geçmiş olsun

inanmıyorum ya bende bu sadece bende var heralde diyodum. Aynen özellikle sırtım vve bacaklarım çok kaşınıp kabarıyo. solucan geçmiş de sanki geçtiği yerler iz kalmış gibi. bikaç aydır var daha ddoktora çıkmadım bence. ama çok ilginç bişey çevremdekiler çok şaşırıyolar.

bende de aynı şey var bütün vücudum ve saçım kaşınıyor,vücudumda soluan şeklinde kabarıklar oluyor,doktora gittim ya kullandığın bir ağrı kesiiden yada boğaz enfeksiyonundan olmuş olabilr dedi bi ilaç verdi bir ay kullan dedi geçer ama geçmedi bende bu hafta yine gidicem,birde ben bebek düşünüyorum hamile kalırsam ve bu sıkıntı oluşturursa diye korkuyorum

bende de aynı şey var bütün vücudum ve saçım kaşınıyor,vücudumda soluan şeklinde kabarıklar oluyor,doktora gittim ya kullandığın bir ağrı kesiiden yada boğaz enfeksiyonundan olmuş olabilr dedi bi ilaç verdi bir ay kullan dedi geçer ama geçmedi bende bu hafta yine gidicem,birde ben bebek düşünüyorum hamile kalırsam ve bu sıkıntı oluşturursa diye korkuyorum

geçmiş olsun canım. Bende benzer şeyler yaşadım. Ama bu alerji belirtisi. Yani ağrı kesicilerle falan olacak şey değil. Alerji uzmanına git.

Son düzenleyen: Moderatör:
X