Sperm testi nerede yaptrdnz ve fiyatlar

izmir biolab ta bizde yaptırmıştık geçen sene 65 tl di.ama orda doktorda vardı eşime demiş iyi bi problem yok diye gene doktorada göstermiştik.izmirde olanlara tavsiye ederim biolabı.

diğerlerine göre pahalıymış neyse sonuçlar güzel çıkar inşallah. çiçeğim sana sorularım var. bütün sperm analizleri aynımı detaylısı falan varmı. birde ürolog yönlendirmesiylemi neye bakılacağı belirleniyor. bizde yaptıralım diyoruz ama boşa gitmesin diye dr a gitmek lazım mı? ay ne karışık sordum neyse sen beni anlarsın arkadaşım opuyorumnanaktan
inşallah canım arkadaşım inşallahh
aslında bizden doktor istemedi doktorum biraz daha bekleyelim dedi biz kendimiz istiyoruz daha doğrusu ben istiyorum kafamda kuşku kalmasın diye 10 aydır olmuyor yani dokltor yönlendirmesi olmadan gidicez biz ayrıntılı sanırım test spermiyogram diye geçiyor artık öğrenicez

canım iz tedavımı oluyosunz ne için istedıler testı
yanı sormk istedıgım ilkmı yaptırcksınz yenımı başlıyosunz tedavıye
ssk da yapıyor spermö testını aklında olsun devlet hastanesındede yaptırabilirsın canım.ilk başlarda insna giden paraya acımıyor man param resıl olsun dıyosun ama sonra sonra yaptıgın masraf içini acıtıyor haberın olsun :)

benim eşiminde ssk sı olmadığı için mecbur kaldık hiçbir sağlık güvencesi yok malesef burdaki topiklerdede bu testle ilgli yalan yanlış şeyler yapıyorlarmış para kazanmak için tüp bebeğe yönlendirmek için ondan laboratuvar tercih etmedim hastane de olsun dedim iş yerinden arkadşım acıbademde yaptırmışlar memnun kalmış ama bilmiyorum aradan zaman geçmiş tabi inşallah paramızla rezil olmayız ne diyim haklısın ben vermeden acıyorum parayı ama işte kafamdaki soru işaretleri için kendimce uğraşıyoruz canım

nerde yaptırmıştınz canım siz izmirde

canım alsancakta biyolab var orda yaptırmıştık... internetten araştırabilirsiniz ayrıca eşim testi yaptıktan sonra hiç kimseyle muhatap olmamış laboratuvara bırakıp gidebilirsin demişler, bu yüzden de eşim rahatlamış gidince bayan hemşirelere vericem diye biraz utanıyodu kocacım :KK43: ama öle bişey olamaış ve sonucu internet sitesinden öğrendik tekrar gitmeye bile kalmadı... inşallah sizinkilerde de bi sorun çıkmaz kızlar ...vereliniortak

çapada 12 milyon.. bizi dr yönlendirdi eşim kağıtları getirmiş toplam ücret 12 tl yazıyo ssk lı olunca para falan verilmiyo zaten ama hemen vermiyolar günü önce dr randevu alıyosun onlar en geç 1 haftaya veriyolar sonucuda ertesi gün alıyosunuz..

Arkadaşım spermiogram konusunda uzman bence Mavi Tıp laboratuarı özel odaları var sperm verebilmek için
sonucuda beklemenize gerek yok internet sitelerinden alabiliyorsunuz...
Rahat nezih ve hijyenik bir ortam bütün herkese gönül rahatlaığıyla önerebilirim fiyatıda 60 TL
telefonlarını veriyim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Mavi tıp laboratuarını arayın hizmetleri çok güzel fiyatıda pahalı değil
60 tl özel odaları falan var sperm vermek için..

Siladeniz tavsiyen üzerine Mavi Tıp Laboratuarına gittik.
Sana çok teşekkür ederiz tavsiyen için çok memnun kaldık.
bencede çok güzelbir yer...
bende herkese tavsiye ediyorum...
Ayrıca elif hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Ayrıca doktorumuzda sonuçlarınızı çok beğendi.

Kızlar sperm testi için mavi tıp laboratuvarına gittik.
Biz çok memnun kaldık.
siladeniz önermişti.
Sizlerede ben tavsiye ederim.
Hem uygun fiyatta yapıyolar hemde erken sonuç veriyorlar
3 saat sonra sonucunuzu alabiliyorsunuz.

yasemin ve sıla hanıma çok teşekr ederim sizlerle ilgilenmek benm görevim birçok kişiden olumlu yanıt aldık övgüyle bahsetmişsinz bende üye olup yanıt vermek istedm her zaman yardımcı olacağımı bilmenizi isterim saygılar :)

merhaba arkadaşlar
spermiogram testi devlet hastahanesinde de yapılıyor mu bolu da yaşıyoruz nered yaptırabiliriz acaba
yardımcı olur musunuz

merhaba arkadaşlar
spermiogram testi devlet hastahanesinde de yapılıyor mu bolu da yaşıyoruz nered yaptırabiliriz acaba
yardımcı olur musunuz

canım bizde zonguldakta yaşıyoruz vede bi kaç kez spermiyogram yaptırdık.ancak ankaraya gittik güvenilir merkezler en yakın orada..
devlet hastanelerine pek güvenme...
imkanınız var ise ankarada yaptırın..düzen laboratuvarı yada denge laboratuarı en iyileri...

merhaba arkadaşlar
yardımcı olur musunuz

boluda yaşayan biri olarak gecen sene bizde yaptırdık devlet hastanesinin ortamı iyi olmadığı için eşim orayı istemedi özel hastanede yaptırdık 100tl verdik ama eşim çok pişman hastanenın ona göre bir düzenlerinin olmadığını ve çok strese girdiğini söylemişti ankarada tüp bebek sırasındada çok kez verdik gayet rahattı

Bende sürekli doktora gidiyom şimdi doktor esimden sperm sayisi testi istedi nerde nasil yaptiricamizi bilmiyoruz lütfen bilgi verin

evet önceden gitsin fişini lasın,tatlil bardağınıda alsın.evde işinizi halledince yarım saati geçirmeden laboratuvara ulaştırmanız gerekiyor.
cnm bizim kaldığımız yerde hastanee olarak tek devlet hastanesi var orda da yapıyorlar mı bilmiyorum .benim eşimin izni de kalmadı yapmasıiçn evde yapıp devlet hastanesine bn götürüp yapsam olur mu acaba bilgin var mı cnm

X