Sivilceli Ciltler neutrogena kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

mymelino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
966
3
bu markanın kremlerini doktorlar öneriyor......karma cilt losyonu çok iyi parlamayı önlüyo deniyo........kullananlar varsa bilgi verirseniz çoook sevinirim....

Merhabala mymelino,

Ben Neutrogena kremi kullaniyorum ve cokta memnunum. Sabah ve aksam temizlenmis cilde uygulayin yaziyor ama ben malesef sadece aksamlari vakit bulabiliyorum.
Sabahlari acele evden ciktigim icin aklima gelmiyor ve buna ragmen cildime cok yaradigini görüyorum. Sivilceleri kurutuyor ve cilt daha genc ve daha saglikli duruyor.
Benim kullandigim krem: Neutrogena Visibly Clear yagsiz nemlendirici.

Umarim yardimci olabilmisimdir

Saygilarimla duygulu

bunu nerde bulabilirim......türkiyede yok bu ürün......sadece belli ürünleri var......yardımın için sağol..........

evet neutrogenayı dermatologlar öneriyor, bende neutrogena temizleme jeli ve nemlendirici kullanıyorum.
çokta memnunum, cildi çok güzel nemlendiriyor. ben gündüzleri karma ciltler için olan oil free spf15 kullanıyorum, göz çevresi kremimde neutrogena, o da hem dermatolojik hemde oftalmalojik olarak test edilmiş harika bir göz çevresi nemlendiricisi.
gece kremi olarakta neutrogena hafif formüllü gece nemlendiricisi aldım ama dokusu çok hoşuma gitmedi, çok çok hafif gerçekten, arada geceleri ondan sürüyorum,
birde body shop çay ağacı özlü leke giderici gece losyonu aldım, onu kullanıyorum haftada 3-4 gece. Böylelikle cildimi kozmetiklerin içinde bulunan bozulma engelleyici vb. bir sürü kimyasaldan koruyorum :)
birde arada haftada 1 ya da 10 günde 1 buğday yağı yada kayısı çekirdeği yağı sürüyorum, ertesi gün yumuşacık oluyor cildim.

ama neutrogena benim vazgeçilmezim ve içim çok rahat... herkese tavsiye ederim... kullanırken içiniz rahat olsun ve cildiniz neme doysun...

bi kaç sene önce bu ürünü kullanmıştım..oldukça memnundum
ur_7_969_1432_42110.jpg

resim alıntıdır canlar

arkadaşlar benimde karma cildim ve dün neutrogena spf 15 nemlendiricisini ve alkolsüz toniğini aldım fakat çok az sürmeme rağmen öğlen olmadan t bölgesi yine parlamaya başladı.bu kremin karma ciltler için olanındada spf olmadığı için bunu almıştım yanlışmı yaptım acaba?ama nemlendiricide güneş spf de önemli benim için.hepsi bir arada olan bi ürün bulamadım ya:KK43:

Bir ara sabunu kullanmistim, oyle aman aman etki etmiyor ama zarar da vermiyor.
Nemlendiricisini kullanmayi dusunuyorum, kullananlar hep cok memnun.

ben yüz ve vücut için nemlendiricisi kullanıyorum bir iki gün oldu kullanalı ama çok iyi nemlendiriyo.çok etkili yani fiyatıda 9,75 tl.uygundu yani tavsiye ederim bebişler,

merhabalar

neutrogena nın karma cilt için nemlndiricisini kullanıyorum,çok güzel nemlendiriyor,yağlı his bırakmıyor.

el kremini de yeni aldım.hayatımda böyle bir kremle karşılaşmadım desem yeridir.resmen pamuk gibi yapıyor.fiyatı pahalı olsada az bi miktar bile, bi kaç gün koruyor elleri.

sanırım güvenilir bir marka,göz kremini almayı düşünüyorum.

deep clean maskesini kullanlar varsa yorumları merak ediyorum,bu ara maske de alcam.

ben bu markanın yüz yıkama jelini ve vücüt losyonunu kullandım ikisinden hiç memnun kalmadım. yıkama jelinin cildimi iyi temizlediğine bile inanmıyorum. vücut losyonu da kolay emilmiyor ve yapıl yapış. ama bir arkadaşım el kreminden çok memnun kaldığını söylemişti.

ben de zamanında yüz temizleme jelini ve toniğini kullanıyordum ama bi faydasını görmedim. bi zararını da görmedim. etkisi olmadı kısaca =)

merhabalar

neutrogena nın karma cilt için nemlndiricisini kullanıyorum,çok güzel nemlendiriyor,yağlı his bırakmıyor.

el kremini de yeni aldım.hayatımda böyle bir kremle karşılaşmadım desem yeridir.resmen pamuk gibi yapıyor.fiyatı pahalı olsada az bi miktar bile, bi kaç gün koruyor elleri.

sanırım güvenilir bir marka,göz kremini almayı düşünüyorum.

deep clean maskesini kullanlar varsa yorumları merak ediyorum,bu ara maske de alcam.

ben göz altı kremini kullanıyorum ismi

'' NEUTROGENA Radiance Boost Eye Cream '' çok güzel nemlendiriyo göz altı çok hassas oldugu ıcın tavsıye ederım

ne faydasini ne zararini gordum diyebilirim ben de. Yuz kremleri icin soyluyorum.. Ama yine de neutrogena ya devam diyebilirim, belki yine sabunlari ve cilt temizleme urunleri bu defa..

Kızlar mrb ben yeni katıldım aranıza :KK61: aknetrent kullanıyorum. 14. günüm cildim çok kurudu pul pul soyuluyor.Bir kaç tanıdığım neutrogena moisture nemlendiriciyi öneriyor.Napsam sizce alsam mı?

ben avonun bir nemlendiricisini aldım. Genellikle sorunsuz bir cildim olmasına rağmen son bir kaç haftadır yüzümün değişik bölgelerinde sivilceler çıkmaya başladı. Bende nemlendiricimi değiştirmeyi düşünüyorum. Cildim karma ve yağsız nemlendirici almayı düşünüyorum. Henüz neyi alacağıma karar veremedim. Burayı okuduktuktan sonra neutrogena'nın yağsız nemlendiricisini almayı düşünüyorum. Umarım cildime iyi gelir

Kızlar benim cildim kışın pul pul dökülüyodu nemlendiricisini kullandım çok da memnun kaldım sivilce filan çıkarmadı pamuk gibi oluyo cildiniz. Bi arkadaşım el kremini kullanıyo çok memnun bende başlamayı düşünüyorum bakalım :-)

KESİNLİKLE ÖNERMİYORUM ASLA!!! Önüme gelen herkese de söylüyorum, bebek gibi cildim varken 1 ay neutrogena yüz yıkama jeli,toniği ve sabunu kullandım yüzümün her santimetre karesinde sivilce çıkmıştı geçen sene.
Kesinlikle başka markalara yönelin mesela şuan Dermoskin kullanıyorum çok da memnunum, keza la roche posay da aynen öyle ondan da memnun kalmıştım.

ben de kesinlikle önermiyorum.kremi sürüyorum ertesi gün sivilce çıkıyor.hiç memnun kalmadım daha önce nivea bakım kremi kullanmıştım o daha yağlıydı ama daha iyi geldi.

Arkadaş tavsiyesi üzerine aldım iltihaplı sivilcelerim vardı ve hiç geçmiyordu Nivea nemlendirici kullaniyordum tanıdığım dermatolog Nivea ürünlerini kullanmamam gerektiğini söyledi ve bana bu ürünü aldırdı gerçekten etkisini ilk günde gördüm şiddetle tavsiye ediyorum o koca koca sivilceleri kuruttu ve geçirdi ya helal olsunnn

X