El Sanatları Fikir verir misiniz?

GriPin

3Kalp
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
3.405
8
herkese merhaba,ne kadar güzel şeyler yapılmış nekadar yaratıcı bayan varmış kulüpte şaştım vallahi.Fikre ihtiyacım var.benim elimde 2 tane kot paçası var dizden kestim,tam atıyodumki aklıma geldi bi danışayım dedim belki bi işe yarar.Sizce ne yapılabilir onlardan?Bu kadar çok yaratıcı bayanın olduğu yerde bir kaç fikirde çıkar eminim,yardımcı olurmusunuz?

canım kolay gelsin...şu an için aklıma gelenler.....

heybe tipi çanta ,şekilli kesip kenarlarını orlon iple iğne veya tığla geçip paspas,küçük kız çocuklarına etek,tv kumandalarını koymak için koltuğa asmalı heybe tipi kumandalık,okul çocuk çocuklarına kalem çantası veya kutu kaplayıp kalemlik gibi bu dediklerimi ipten çiçek yapıp veya renkli kumaşlarla renkli boncuklarla taşlarla süsleyebilirsin....daha aklıma gelirse yazarım canım..:teselli:

güzel fikirler,çok teşekkürler canım,bi bakayım hangisi daha uygun olur opuyorumnanaktan

şekilli kesip(kalp,çiçek,araba,harf ,yuvarlak)içine elyaf doldurup küçük yastıklar yapabilirsin...kaydirigubbakcemile5

canım çok şirin olmuş.Eline sağlık. Ama malesef ben bu kadar becerikli değilim.mafoldumben Bana daha basit şeyler olmalı.

X