Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

eeesss face ye girdim ,katılım isteğinde bulun dedi,tıkladım eeeeeeee? sonra ne yapıcaz...pek de anlamam face filan...:eek:klava:

ya bişey sorcam kızlar tuppeware diye bir doğrudan satış var biliyonuzmu mutfak araç gereçleri satılıyo ama kaliteli ve biraz pahalı ona girmek istiyom ama tereddütlerim var satış temsilciliğini yapan varmı aranızda acababilmiyorumkismile
benim de arkadas var k.k den bi ara ben de düşündüm ama pahalı satamam diye tereddüt ettim.:uhm:

ya kızlar avon kk açtığınız grubha yazdıklarım ana sayfada görünüyor ama..
ben aramızda olacağını düşünüyordum..ana sayfada göründü :KK43:

ya bişey sorcam kızlar tuppeware diye bir doğrudan satış var biliyonuzmu mutfak araç gereçleri satılıyo ama kaliteli ve biraz pahalı ona girmek istiyom ama tereddütlerim var satış temsilciliğini yapan varmı aranızda acababilmiyorumkismile

hiç tavsiye etmemm.sakınn.avon onun yanında bal-kaymak yani o derece..
arkadaşım yapıyo şu ara bırakma durumunda;
*200 tl lik ürün alarak başlatıyorlar ister kullan ister sat o satamadı cebinden çıkmış oldu...
*her hafta güncelleniyo kampanyası haftalık yani
*incecik bi kitap çok az ürün var ve aşırı pahalı
*ve müşteri almak istediği ürünü eğer bi başkası daha önce alayım dediyse sadece o alıyor..2. müşteri avcunu yalıyor..
*saçma sapan bişey o bence ..
ha belki eksik bildiğim bilmediğim yönü vardır yine de iyi araştır derim..

Merhaba arkadaşlarr bi fikir geldi aklıma faaliyete geçirdim bilmiyorum nasıl olur...ama burdaki güzel paylaşım yaptığımız insanları daha yakından tanımak için ve görsel paylaşımlarımızı daha rahat yapabilmek adına aklıma birşey geldi...

facebook ta bir grup kurdum

KADINLAR KULÜBÜ AVONCULARI

diye :)))

burası bizim yerimiz olsun...hertürlü paylaşımımızı yapalım ve birbirimizi tanıyalım hepinizi bekliyorum....

http://www.facebook.com/group.php?gid=113726165314379#!/group.php?v=wall&gid=113726165314379

buyrun buda linkimiz....gelen arkadaşlar buradaki rumuzlarıyla kendilerini tanıtsınlarki tanıyalım birbirimizi öpüyorum szileri..

umarım hoşunuza gider bu fikir...

aaa bende bakayım durunnn...

var bildiğin göz kameli...:)))
hepsi akıyor çünkü ama bu vonunu 2 uçlu göz kalemi çok iyiymiş akmıyor kolay kolay ucunu sivri açınca süper eyeliner oluyor...

bence tek akmayan kalem aç-kapa -asansörlü göz kalemleri kesinlikle sabah sür gece yatana kadar aynı duruyor..tahta kalemler çok çabuk akıp dağılıyor ve resmen asmalı konaktaki diclenin gözleri gibi oluyo :umursamaz:

var bildiğin göz kameli...:)))
hepsi akıyor çünkü ama bu vonunu 2 uçlu göz kalemi çok iyiymiş akmıyor kolay kolay ucunu sivri açınca süper eyeliner oluyor...

bence tek akmayan kalem aç-kapa -asansörlü göz kalemleri kesinlikle sabah sür gece yatana kadar aynı duruyor..tahta kalemler çok çabuk akıp dağılıyor ve resmen asmalı konaktaki diclenin gözleri gibi oluyo :umursamaz:

ayy tul ablaa örneğe bak kopardn bniikaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

huricim okudum yazdıklarını en iyisini yapmışsın haaa evet takım öncülüğü elbet güzel-getirisi güzel ama gerçekten boş olucan kafan rahat olucak sırf o iş ile ilgilenecen yoksa çocukla-bebekle-ev işiyle birlikte yürüyecek iş değil...hele vakitsiz-plansız hadi bakalım şuraya ordan buraya koştur koştur bi de temsilcilerin sıkıntılarıyla uğraş onları belirli aralıklarla ziyaret et.....yok sıkar,çok zor...dediğim gibi hiç işi olmayan bekar-çocuksuz veya emekli olanların yapacağı durum ...hayırlısı olsun kararın...kaydirigubbakcemile3

hiç tavsiye etmemm.sakınn.avon onun yanında bal-kaymak yani o derece..
arkadaşım yapıyo şu ara bırakma durumunda;
*200 tl lik ürün alarak başlatıyorlar ister kullan ister sat o satamadı cebinden çıkmış oldu...
*her hafta güncelleniyo kampanyası haftalık yani
*incecik bi kitap çok az ürün var ve aşırı pahalı
*ve müşteri almak istediği ürünü eğer bi başkası daha önce alayım dediyse sadece o alıyor..2. müşteri avcunu yalıyor..
*saçma sapan bişey o bence ..
ha belki eksik bildiğim bilmediğim yönü vardır yine de iyi araştır derim..

hadi ya 200 müü çok muş be ay ne bilim ürünlerinden bir kaçını kullanıyom ve beğeniyomda o yüzden acaba girsemmi diye düşünüyom ama karar veremedim satış yapabilirmiyim acaba limitleri ne diye merak ettim ama evt gerçekten ürünler biraz pahalı zor satılır gibi geldi neyse birazdaha araştirim cevapladığınız içi çok tşkler herkesevereliniortak

kızlarrrr gruba katılma isteği gönderenler kim en çok kimi merak ediyorrrrrrrCADIARZU:uhm:

hadi ya 200 müü çok muş be ay ne bilim ürünlerinden bir kaçını kullanıyom ve beğeniyomda o yüzden acaba girsemmi diye düşünüyom ama karar veremedim satış yapabilirmiyim acaba limitleri ne diye merak ettim ama evt gerçekten ürünler biraz pahalı zor satılır gibi geldi neyse birazdaha araştirim cevapladığınız içi çok tşkler herkesevereliniortak

yokkk büyük konuşmayayım amaaa benim en son yapacağım iş bile değil tupperware:umursamaz:

X