Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

bölge kapanışı olabilir ama;site güncellenmeden k5 fiyatları geçerli olmaz...site 22 nisan 16:00 ya da biraz sonrasında güncelleniyor...sakın k5 için çarşamba günü sipariş girme ...mahvolursun...ayrıca k5 ten sipariş girmeden panorama 5 ten hiç hediye alamazsın...umarım aradığın cevabı bulmuşsundur canım...

slm kızlar ben az önce üye oldum bu foruma ve avon satış temsilciliğilime 2 oldu katılalı ama bana temsilci şifrem gelmesi gerekiyomuş gelmedi ne yapabilirim?cwp lar için şimdiden saolun.

nasılsınız canlarım evet sonunda iadelerim avona ulaştı.........

hemen sipariş girdimm ve onlar ilk defa bu kadar hızlı elime geldi cuma girdim siparişi cumartesi geldi :))))

sasırdımm ohh be dünya varmış

aynı zamanda BıZLER ıÇıN AÇTIĞIM GRUBA GELEN TÜM ARKADAŞLARIN ıSTEKLERıNı KABUL ETTıM...ONAY ıSTEMEMıN SEBEBıı KAFASINA GÖRE HERKEZ GELMESıN SADECE BıZ OLALIM DıYE CANLARIM..

AMA Bı SORUN VAR YA BıRBıRıMıZıN FOTOLARINI FALAN GÖREMıYORUZ SADECE DUVARDA YAZIŞABıLıYORUZ NıYE ... BEN FOTOLARIMIZIDA GÖRELıM ıSTıYODUMM

arkadalar ben kampaya 5teki yılan derisi görünümlü sarımsı bir çanta varya 24 tl olan onu sorcaktım varmı alan acaba bir müşterim alcak gibi oldu ama nasıldır diye karar veremedi alan varmı aranızda güzelmidir acababilmiyorumkismile

kızlar bu arada siyah süt diye bir kitp varmış okuyan varmı..
Kk dan bir arkadaşım tm senlik mutlka oku dedi yarın alıcam da...sormak isteeim...

cnm bılmıyorum soruna cevap veren varmı ama ben okudum bu kıtabı.valla bazı yerleri benı sıkmıştı evli ve hamile bayanlar için ıdeal bı kıtap ıkısıde yok bende:) ama yınede zevkle okumuştum tavsıye ederim

arkadalar ben kampaya 5teki yılan derisi görünümlü sarımsı bir çanta varya 24 tl olan onu sorcaktım varmı alan acaba bir müşterim alcak gibi oldu ama nasıldır diye karar veremedi alan varmı aranızda güzelmidir acababilmiyorumkismile

bi arkadaşım alıyo bende bilmiyorum nasıldır acaba gelsin bi görücez artık ..

a.s. hoşgeldinnnn...netten mi başvuru yaptın?

hayır bi semt pazarında stant kurmuşlardı orda başvuru yaptım elime 3 tane katalog verdiler numaramı aldılar msj la bildirilecek şifren dediler ama msj gelmedi siparişleri nasıl vericem bilmiyorum aslında hiçbişe bilmiyorum:kedi:

cüzdanı gördüm ama çantayuı görmedim..cüzdan gayet şık ve rengi hoştu bal rengi gibi yılan derisi gibiydi..bende bnu ay 2 çanta siparişi aldım bakalım ...
cnm bılmıyorum soruna cevap veren varmı ama ben okudum bu kıtabı.valla bazı yerleri benı sıkmıştı evli ve hamile bayanlar için ıdeal bı kıtap ıkısıde yok bende:) ama yınede zevkle okumuştum tavsıye ederim
ldım canım dün hatta 60.sayfaya geldim çok hoş bir kitap tam benlikmiş...saol..

hayır bi semt pazarında stant kurmuşlardı orda başvuru yaptım elime 3 tane katalog verdiler numaramı aldılar msj la bildirilecek şifren dediler ama msj gelmedi siparişleri nasıl vericem bilmiyorum aslında hiçbişe bilmiyorum:kedi:

işe bak ya bçyle bir şey varmı..
tamama katalog verirlerde telefonunu alıp sen siparişleri ver biz sana şifreni mesaj olarak göndeririz diye..
tuhaf valla..üstelik hiç bir şey anlatmamışlarda...

onların telefonu yok mu sende...

zemuszemus
önemli bişey değil biraz duygulanmıştım doğum günüm bugün dün gece biraz duygularım taştı yazdım sonrada sildim geçince :)))

bu ay kazancım çok az oldu valla ya..kayıt parası kataloglare numune çantası derken eccük bişiy lıcam bu ay bakalım .....

nice yaşlara huricimmm,sağlık osun gerisi hepsi olur gidera.s.

bölge kapanış günününden sonra verilen siparişler bir sonraki kampanyaya sayılıyoya kızlar benim kampanya 4 ten 300 küsürlük siparişim var şuan salı günüde bizim bölge kapanışı yapılıyı çarşamba günü sipariş versem kampanya 5 panaromadaki hediyeyi alabilirmiyim??

valla ilk kez böyle bişey duyuyorum,olsaydı ben kesin öğrenirdimmm:roflol:eek:lmaz öyle bişey yaaaa:uhm:

açıkcası benim b.sorumlumda ilk başlarda öyle birşeyler yapıyordu.

yeni kampanyadan sipariş verirken bir önceki kampanyadan siparişin var mı?

diye soruyordu.sonradan ben bir öncekinden sipariş söylediğimde öyle olmuyor dedi.

ama o zaman b.sorumluluğunu bırakmıştı...işin ayrı tarafı..

açıkcası benim b.sorumlumda ilk başlarda öyle birşeyler yapıyordu.

yeni kampanyadan sipariş verirken bir önceki kampanyadan siparişin var mı?

diye soruyordu.sonradan ben bir öncekinden sipariş söylediğimde öyle olmuyor dedi.

ama o zaman b.sorumluluğunu bırakmıştı...işin ayrı tarafı..

allah allah yaaa çok ilginç ne işler dönüyor...

X