Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

of bır olsa bır olsa ben pamuklar ıcınde buyutcem ama olmuo :gitme:

inşallah allahım sana bi dünyalar güzeli bebiş nasip etsin arkadaşım,öyle bi duygu ki herşeye daha farklı bakıyor-daha iyimser oluyosunnnnnnn daha neler neler.....benim de bi oğlum 5,5 yaşında KEREM...allahım isteyen herkese nasip etsin-eksikliğini göstermesin..

canım allahtan ümidini kesme
20 sene çocuğu olmayıpta sonradan hamile kalanları biliyorumm
bunu gönülden söylüyorum allahım ne istiyorsan gönlüne göre versinn
ve bu gece senin için yatmadan dua edicem hamile değilim ama emziriyorum-hamilelerin duası kabul olur derler ya-
allahım kabul eder inşallahhh
ve nickimi unutmaaa bana kkdan bu güzel haberi en yakın zamanda vermen dileğiyle :Saruboceq:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy cnmmmmmmmmmm allah razı olsun cok tesekkur ederım

benı nasıl duygulandırdın ALLAHIM BEBEGINLE SAGLIKLI OMURLER VERSIN MUTLU MESUT

COK COK COK TESEKUR EDERIM CNM

INSALLAH DEDIGIN GIBI OLUR CNM YAAAAAAAAAAA NASIL ISTERIM SENIN BEBIS GIBI SEKER BIR KIZIM OLMASINI:nazar:a.s.

inşallah allahım sana bi dünyalar güzeli bebiş nasip etsin arkadaşım,öyle bi duygu ki herşeye daha farklı bakıyor-daha iyimser oluyosunnnnnnn daha neler neler.....benim de bi oğlum 5,5 yaşında kerem...allahım isteyen herkese nasip etsin-eksikliğini göstermesin..

amın amın allahım tum ısteyenlerın ıcındede benı bu duygudan mahrum etmesın tez zamanda

bılıyorum 20 sene ısteyenler var olmuyor ben burda bır senedır ıstıom olmuo bunalıyorum allah herkesın yuzunu guldursun

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy cnmmmmmmmmmm allah razı olsun cok tesekkur ederım

benı nasıl duygulandırdın ALLAHIM BEBEGINLE SAGLIKLI OMURLER VERSIN MUTLU MESUT

COK COK COK TESEKUR EDERIM CNM

INSALLAH DEDIGIN GIBI OLUR CNM YAAAAAAAAAAA NASIL ISTERIM SENIN BEBIS GIBI SEKER BIR KIZIM OLMASINI:nazar:a.s.

ne demek cnmmm
olcak canım bak görr :Saruboceq: allahın izniyle
sabır et cnm moral çok önemli hiç düşünmee stres yapma :ecrin_bebek:

lütfen arkadaşlar kmseyle uğraşmak istemiorm yok bnaçtımda grup oldu fln filan derdi olmasn FıKıR SADECE "BANA" AıT..ve bn yeni bi topik açıp bu işi halledicem herkes hem fikirmi???ve açıkcası kırıldım tabi fikir bna ait km neden hmn topik açtı?????insan sorabilir dimi sonrada gelip nie laf ediosunuz denilio sn fikre saygı duy izin al sonra bizde saygı duyalım dimi çok kızgınım kızlar...

dha yeni eve geldm annem hasta oldu acil hastaneye gittir 5 saattir hastanelerde koştur koştur öldüm birde bu dert sinirlerimi iice gerdi bnm..topiktekiler bni tanır kolay kolay kızmam ama buda bna bi hakarettir yani.....

yok yokkkk 2 topikte açıkken kimse bi yerde toplanmaz herkes istediği yerde takılsın diyelim,bakalım neler olucakk.

bende ilk açılan topiğin kalması gerektiğini düşünüyorum öncelikle sitelerde kural böyle diye biliyorum ...maaş vermiyolarki senin topiğin yok benim topiğim ... ilk kurulan topikte birleşmeli bence bu grup ama ilk kim vallahide billahide bilmiyorum naçizane fikrimi söylemek istedim sadece...

bende ilk açılan topiğin kalması gerektiğini düşünüyorum öncelikle sitelerde kural böyle diye biliyorum ...maaş vermiyolarki senin topiğin yok benim topiğim ... ilk kurulan topikte birleşmeli bence bu grup ama ilk kim vallahide billahide bilmiyorum naçizane fikrimi söylemek istedim sadece...

çok geçmiş olsun eda ... bide böyle bi durum var hmmmm .... fikir senden topiği başkası açtı soora bi başkası daha açtı..... ben bilmem abi ben karışmam zati benim çok uykumda geldi ... tamda çıkıodum ben yani.... hık mık kem küm yani.... hadi iyi geceler...

kendi yazımı alıntı yapmışım.. benide şaşırttınız iyimi...

Son düzenleme:
lütfen arkadaşlar kmseyle uğraşmak istemiorm yok bnaçtımda grup oldu fln filan derdi olmasn FİKİR SADECE "BANA" AİT..ve bn yeni bi topik açıp bu işi halledicem herkes hem fikirmi???ve açıkcası kırıldım tabi fikir bna ait km neden hmn topik açtı?????insan sorabilir dimi sonrada gelip nie laf ediosunuz denilio sn fikre saygı duy izin al sonra bizde saygı duyalım dimi çok kızgınım kızlar...

dha yeni eve geldm annem hasta oldu acil hastaneye gittir 5 saattir hastanelerde koştur koştur öldüm birde bu dert sinirlerimi iice gerdi bnm..topiktekiler bni tanır kolay kolay kızmam ama buda bna bi hakarettir yani.....

edaaa kalp kalbe karşıymış canım şimdi biz seni konuşuyordukkkk yyaaaaa.....

kızlar sıkıntı yapmayın..
nasılsa biri kilitlenecek editör bugün yarın gelir ve kilitler ....
bu işler böyle 2 aynı konu olmz zaten kural bu yani..

arkadaşlar takas sahibi olarak bn bundan böle bnm cnm apranx ablamın topiğinden dewam edicm bn beğenen alır gider beğenmeyen çeker gider walla:dilcikar:

edaaa kalp kalbe karşıymış canım şimdi biz seni konuşuyordukkkk yyaaaaa.....

ahh ablam ahh gece gece öldüm resmen anneme üzülüorm ayrı dert kendim hastayım ayrı dert bide bu iş.... çok kırıldım ama insan sorar topik açarken hop die üstüne atlamış olmazki yani..

eda çok geçmiş olsun canım..a.s. noldu ki anneciğine..5 saat çok uzun bi süre..tansiyon falan mı..biz de çok gidiyoruz bu yüzden acillere..Allah başımızdan eksik etmesin büyüklerimizi..acil şifalar diliyorum canım..

eda çok geçmiş olsun canım..a.s. noldu ki anneciğine..5 saat çok uzun bi süre..tansiyon falan mı..biz de çok gidiyoruz bu yüzden acillere..Allah başımızdan eksik etmesin büyüklerimizi..acil şifalar diliyorum canım..

saol ablacm safra kesesnde taş olabilir dediler serum taktılar işte geldk şimdi..

ayy ewt tul abla anneminde çok ağrısı vardıdoktorda bni çok sewdi heralde bayaa ilgilendii kaydirigubbakcemile3 annem şöle oldu diorm koşuo ilaç diorm koşuo komediydi sırnaşık şey

tatlım hararet yapma..:eek:lmaz: sende gel katıl aramıza..biz aylardır tanıyoruz birbirimizi...ben topiği açtığımda senden haberim bile yoktu..kendince sende bişeyler yapmak istemişsin ama ben arkadaşların özel ricalarıyla açtım topiği..:lepi:.bence çocuk gibi kim önce açtı diye tartışmaya grek yok..gel sende katıl topiğimize olsun bitsin..:hulya:

Umarım pişman olmazsın bu yazdıklarına. Kırıyosun inan bana. kim olduğumu unutma öyle davran benim için sorun değil topictir avondur. Saçmaladığının bence farkına var artık. Daha da yazmıyorum..

Arkadaşlar bi önerim olucak ama şimdi hani avon bize bazen hediye gönderiyor ya.işte rimel, parfüm gibi.yada bi an gaza gelip kendimize alıp kullanmadığımız avon ürünleri vardır illaki elimizde.işte onları takas etsek birbirimizle.avon takas topiği diye bi topik açsak olur mu ki.benimki sadece bi öneri.ne düşünüyosunuz bu konuda?

kızlaaarrr bakın bakalım tariheeee..bu benim aklıma daha önce gelmişti ama siz kaale almadınız :KK43: kimse bişey yazmadı bende üstüne düşmedim...
yanlış anlaşılmasın sadece göstermek istedim.edacım tekrar konuyu gündeme getirdiğin için çok teşekkürler.hadi kızlar takasaaaaaaaaa

X