Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

Size bişey sorucaam. Avonda temsilci olmak istiyorum ama sitesinden başvuru yapsam olur mu ki bilmiyorumkismile En azından kendi ihtiyaçlarımı gelişinden alırım arkadaş çevremde geniş yine alan olur kendi çapımda yapıyım bişeyler istiyorum. yardımcı olursanız çok mutlu olurum hihoyyyt

Size bişey sorucaam. Avonda temsilci olmak istiyorum ama sitesinden başvuru yapsam olur mu ki bilmiyorumkismile En azından kendi ihtiyaçlarımı gelişinden alırım arkadaş çevremde geniş yine alan olur kendi çapımda yapıyım bişeyler istiyorum. yardımcı olursanız çok mutlu olurum hihoyyyt

canım netten basvuru yaptıgında telınıde yazıyorsun onlar senı arıyorlar oldugun yerdekı bır takımöncüsü sana yardımcı oluyor

Temsilci olabilmek için, www.avon.com.tr adresli sitemizdeki 'Avon Dünyasına Katılın' başlığı altındaki Satış Temsilciliği Formu'nu doldurabilir ya da 0800 211 44 81 numaralı Ücretsiz Danışma Hattımız'ı arayabilirsiniz. En kısa sürede Avon yetkilimiz sizi arayacak ve Temsilci olmanız için gerekli işlemler başlatılacaktır.

Avon Satış Temsilcisi olmanın şartları nelerdir?
Avon Satış Temsilcisi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Satış Temsilcilerimizden bir kereye mahsus olmak üzere 7,50 TL tutarında kayıt ücreti alınır. Bu bedel vereceğiniz ilk sipariş faturanıza eklenecektir.

Avon Satış Temsilcisi olmanın yararları nelerdir?
Kendiniz için yepyeni bir sosyal çevre oluşturabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Avon Temsilcisi olduğunuz zaman, kendi kozmetik ihtiyaçlarınızı da indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz.
Dünyanın bir numaralı kozmetik firmasında çalışmanın verdiği güveni yaşarsınız. Avon size ilerlemeniz için her zaman yeni fırsatlar sunar. Makyaj ve cilt bakımı konusunda bilgilerinizi artırmanızı sağlar. Çalışmak istediğiniz saatleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

Avon Satış Temsilcisi olmanın sorumlulukları nelerdir?
Avon Satış Temsilcisi olarak müşterilerinize düzenli hizmet vermeniz, ürünleri müşterilerinize zamanında ulaştırmanız, her kampanya düzenli olarak sipariş vermeniz, müşteri sayınızı düzenli olarak artırmanız ve fatura ödemelerinizi zamanında yapmanız beklenmektedir.

Kampanya nedir?
Avon Kozmetik Ürünleri olarak müşterilerimize değişik promosyonlar hazırlamakta ve kataloglarımız aracılığıyla sunmaktayız. Her bir katalog dönemi kampanya olarak adlandırılmaktadır. Bu yıl 14 kampanyadan oluşmakta ve her kampanyanın başlangıç ve bitiş tarihi kataloglarımızda belirtilmektedir.

Ne kadar kazanabilirim?
Bu tamamen size bağlıdır. Yıl boyunca 4 haftada bir değişen kampanyalarda yeni satışa sunulan ürünler ve inanılmaz promosyonlar satış yapmanızı kolaylaştırır. Avon'dan alacağınız eğitimler sayesinde satış becerinizi ve kazancınızı artırabilirsiniz.

hayırlı olsun...

Temsilci olabilmek için, www.avon.com.tr adresli sitemizdeki 'Avon Dünyasına Katılın' başlığı altındaki Satış Temsilciliği Formu'nu doldurabilir ya da 0800 211 44 81 numaralı Ücretsiz Danışma Hattımız'ı arayabilirsiniz. En kısa sürede Avon yetkilimiz sizi arayacak ve Temsilci olmanız için gerekli işlemler başlatılacaktır.

Avon Satış Temsilcisi olmanın şartları nelerdir?
Avon Satış Temsilcisi olmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Satış Temsilcilerimizden bir kereye mahsus olmak üzere 7,50 TL tutarında kayıt ücreti alınır. Bu bedel vereceğiniz ilk sipariş faturanıza eklenecektir.

Avon Satış Temsilcisi olmanın yararları nelerdir?
Kendiniz için yepyeni bir sosyal çevre oluşturabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Avon Temsilcisi olduğunuz zaman, kendi kozmetik ihtiyaçlarınızı da indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz.
Dünyanın bir numaralı kozmetik firmasında çalışmanın verdiği güveni yaşarsınız. Avon size ilerlemeniz için her zaman yeni fırsatlar sunar. Makyaj ve cilt bakımı konusunda bilgilerinizi artırmanızı sağlar. Çalışmak istediğiniz saatleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

Avon Satış Temsilcisi olmanın sorumlulukları nelerdir?
Avon Satış Temsilcisi olarak müşterilerinize düzenli hizmet vermeniz, ürünleri müşterilerinize zamanında ulaştırmanız, her kampanya düzenli olarak sipariş vermeniz, müşteri sayınızı düzenli olarak artırmanız ve fatura ödemelerinizi zamanında yapmanız beklenmektedir.

Kampanya nedir?
Avon Kozmetik Ürünleri olarak müşterilerimize değişik promosyonlar hazırlamakta ve kataloglarımız aracılığıyla sunmaktayız. Her bir katalog dönemi kampanya olarak adlandırılmaktadır. Bu yıl 14 kampanyadan oluşmakta ve her kampanyanın başlangıç ve bitiş tarihi kataloglarımızda belirtilmektedir.

Ne kadar kazanabilirim?
Bu tamamen size bağlıdır. Yıl boyunca 4 haftada bir değişen kampanyalarda yeni satışa sunulan ürünler ve inanılmaz promosyonlar satış yapmanızı kolaylaştırır. Avon'dan alacağınız eğitimler sayesinde satış becerinizi ve kazancınızı artırabilirsiniz.

hayırlı olsun...

Okudum hepsini teşekkür ederim.yerimseniben

kızlaaarrr bakın bakalım tariheeee..bu benim aklıma daha önce gelmişti ama siz kaale almadınız :KK43: kimse bişey yazmadı bende üstüne düşmedim...
yanlış anlaşılmasın sadece göstermek istedim.edacım tekrar konuyu gündeme getirdiğin için çok teşekkürler.hadi kızlar takasaaaaaaaaa

bn anlamıorm bu takas işi nie uzadı bu kdr böle?????bn sizin bu yazınızı ilk kez görüorm yani size özel bişey yapmadım ayrıca bnm derdm bna ytr kmseyle uğraşamam km topik açıosa açsın kmin fikriyse fikri cidden sıkıldım artık..................................................

bn anlamıorm bu takas işi nie uzadı bu kdr böle?????bn sizin bu yazınızı ilk kez görüorm yani size özel bişey yapmadım ayrıca bnm derdm bna ytr kmseyle uğraşamam km topik açıosa açsın kmin fikriyse fikri cidden sıkıldım artık..................................................

canım sen beni yanlış anladın.dikkatini çekerim sana bişey demedim ki ben.üstelik teşekkür ettim tekrar konu gündeme geldi diye.sen olmasaydın açılmazdı belki o topik.ben sadece daha önce bu fikri ortaya attım ama kaale alınmadım diye şaka yollu belirtmek istedim.relaxxx:)))

İyi de Edacım mavi26 arkadaşım bişey söylememiş ki. Sadece belirtmiş sonrasında da sana teşekkür etmiş zaten. Uzatanlar siz olmayasınız sakın? Ayıp oluyor böyle ayrılmalar falan. Ortada bi fikir varsa ve herkes HEMFİKİRSE sorun olmamalı.

Şu Pur Blancanın kokusuna bayılıyoruuuum. bayanssulusmileBu kadar güzel kokan bir parfüm daha yok bencebayanssulusmile

İyi de Edacım mavi26 arkadaşım bişey söylememiş ki. Sadece belirtmiş sonrasında da sana teşekkür etmiş zaten. Uzatanlar siz olmayasınız sakın? Ayıp oluyor böyle ayrılmalar falan. Ortada bi fikir varsa ve herkes HEMFİKİRSE sorun olmamalı.

biz grup fln diiliz her yeni geleni bizden sayıp aldık içimize ama kmse bize saygısızlık yapmadı kmse hmn ortaya atlamdı.....haklsıın bu konu çok uzadı uzatanlar saolsun ama....dha fazla laf sölemek istemiorm biz apranx ablamın topiğinden bu işe dewam edicz tek sölicm bu dhada kmseye cvp vermicm bu konu için o topikte en başta yazan yazıo....

Ben forumda neler döndüğünün gayet farkındayım canım. Saygısızlık yapan varsa ki o da sizsiniz sadece arkamdan konuşmasını biliyosunuz demekki!

Kızlaaarrrr noolur uzatmayın...tamam apranaxın kinden devam edelim takasa bal böcüküm hadi sende gel oraya takasa kapansın konu yawww....yakışmıyo bize valla..öpüşün barışın bakiimmmm:)))

Kızlaaarrrr noolur uzatmayın...tamam apranaxın kinden devam edelim takasa bal böcüküm hadi sende gel oraya takasa kapansın konu yawww....yakışmıyo bize valla..öpüşün barışın bakiimmmm:)))

Arkadaşımm anlamıyorum ki. Benim için sorun değil ama bu yaptıkları ne? Edaya kendi açtığım konudan da yazdım apranxa mesaj atmış yazdığım şey hakkında hemende atladı diye. Ne bu? Kapatsınlar benim açtığımı takasa katılmıyorum ben. Temsilci olayımda burdan yardımcı olursunuz bana onun dışında etkinliklere katılmıyorum. Siz birbirinize güvenip diğer herkesi dışlayın o zaman.

lütfen arkadaşlar kmseyle uğraşmak istemiorm yok bnaçtımda grup oldu fln filan derdi olmasn FİKİR SADECE "BANA" AİT..ve bn yeni bi topik açıp bu işi halledicem herkes hem fikirmi???ve açıkcası kırıldım tabi fikir bna ait km neden hmn topik açtı?????insan sorabilir dimi sonrada gelip nie laf ediosunuz denilio sn fikre saygı duy izin al sonra bizde saygı duyalım dimi çok kızgınım kızlar...

dha yeni eve geldm annem hasta oldu acil hastaneye gittir 5 saattir hastanelerde koştur koştur öldüm birde bu dert sinirlerimi iice gerdi bnm..topiktekiler bni tanır kolay kolay kızmam ama buda bna bi hakarettir yani.....
geçmiş oşsun cnm annene acil şifalar diliyorum
Arkadaşımm anlamıyorum ki. Benim için sorun değil ama bu yaptıkları ne? Edaya kendi açtığım konudan da yazdım apranxa mesaj atmış yazdığım şey hakkında hemende atladı diye. Ne bu? Kapatsınlar benim açtığımı takasa katılmıyorum ben. Temsilci olayımda burdan yardımcı olursunuz bana onun dışında etkinliklere katılmıyorum. Siz birbirinize güvenip diğer herkesi dışlayın o zaman.

canım zaten sen daha temsilci de olmamışın ki
apranax ne zamandır avon temsilci
bırakalım bu konuları
onun topiğinden devam edersin sende temsilci olduğundaa
opuyorumnanaktan

Balbocegii sen henüz temsilci bile değilsin
apranax bayadır temsilci ve biz avon ürünlerini kullanmadığımız ve beğenmediğimiz ürünleri takas etmek için açıldı takas bölümü ben tarafsız olarak baktığımda olaya apranax açmış olduğu başlıktan devam edilmeli çünkü senden tecübeli neyin ne olduğunu bilio ve en önemlisi temsilci uzatmaya hiç gerek yok :eek:lmaz:

Balbocegii sen henüz temsilci bile değilsin
apranax bayadır temsilci ve biz avon ürünlerini kullanmadığımız ve beğenmediğimiz ürünleri takas etmek için açıldı takas bölümü ben tarafsız olarak baktığımda olaya apranax açmış olduğu başlıktan devam edilmeli çünkü senden tecübeli neyin ne olduğunu bilio ve en önemlisi temsilci uzatmaya hiç gerek yok :eek:lmaz:

apranxla yakınen tanışıyoruz zaten. Hırsından ötürü tüm değerlerini yitirdi. Takasa katılmıyorum konuda kapansın demiştim zaten. Tekrar belirtiyorum kapansın açtığım konu siz devamn edin ordan. Ben burdan avon hakkında sorun yaşarsam yardımcı olursanız sevinirim demiştim. Avonu en az onun kadar bende iyi biliyorum temsilci o fakat siparişlerin çoğunu benden alıyor. Herşeyinden haberim var avonun panaromasından hesaplanmasına gelişine satışına kadar. Yıllardır avon kullanıyorum ve yıllardır bu işin nasıl yürüdüğünden haberdarım.

ayyy nolur etmeyin böyle üzülüyom ben burda mafoldumben :gitme: nasar deydi bise nolur barışın yaa bu ne böyle , heryerde oluyo ,diğer topiklerde de okuyom böyle şeyleri ama nolur uzamasın kıslar...biz burada birbirimiz için varız... birbirimize yarcımcı olmak için varız, yoldaş olmak için varız.......hadi hep birlikte kenetlenelim lütfen...... hepimizin birbirimize ihtiyacı var........bunun için burdayız.........soru soruyoruz, cevap veriyoruz ,yardımlaşıyoruz......bazen oluyo sıkıntılarımızı paylaşıyoruz........hepimiz güzel paylaşımlar için buradayız............ kötülükten hiçbişe cıkmaz............ birlik olalım.........böyle şeylerden uzak duralım...............kendim dahil hepimiz için söylüyorum.............

elınde blue rush parfumu olan var mı acaba ama hıc acılmamıs kutusunda? belkı takas bolumune bakmayı unutmussunuz dıye yazıyorum canlar ama ????

X