Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

bu topikte önceden hiç böyle şeyler yoktu:eek:lmaz:

sadece "AVON" üzerine yazışmalar oluyordu.

bayağı geyik sohbetlerine dönmüş.hiç hoş değil.:1no2:

ben de yeni üyeyim ama bayadır takip ediyorum yazılanları.apranax ve bal böceği sizi tanımıyorum ama gerçekten ayıp etmişsiniz.teyze yeğen arasında bu kadar büyük
tartışma olmamalı.kendinize gelin lütfen hanımlar..

ay çok şaşırdım valla bu yazılanlaraohaoldumsmile yazışmaları takip ediyodum fakat hiç karışmak istemedim şu topik açma meselesine iyikide karışmamışım kendi aralarındaki özel meseleler için boşuna herkes bişeyler yazma peşine düştü bazı kişilerde boşuna atışmış oldular kalp kırılıyo boşu boşuna bence daha seviyeli olmak lazıma.s

tsk ederm ablacm

ayyy bizden kmse yok kaç gündür bu ne cnm topiğin havası kaçtıııı :umursamaz:

birincisi...edacım burası herkesin topiğidir.siz biz diye ayırım olmaz burda.hele hele topiğin havası kaçtı demen çok saygısızca geldi bana...siz biz diye ayırım yapacak olanlar kendilerine ayrı topik açsın o zaman :umursamaz:

ikincisi...herkes özel meselelerini özel yoldan halletsin.kimsenin milletin moralini bozmaya hakkı yok....

birincisi...edacım burası herkesin topiğidir.siz biz diye ayırım olmaz burda.hele hele topiğin havası kaçtı demen çok saygısızca geldi bana...siz biz diye ayırım yapacak olanlar kendilerine ayrı topik açsın o zaman :umursamaz:

ikincisi...herkes özel meselelerini özel yoldan halletsin.kimsenin milletin moralini bozmaya hakkı yok....

a.s.vereliniortakvereliniortaka.s.

edacım bence de topiğin havası kaçtı demen ayıp yani canım.tamam sen huri ablanı tul ablanı falan çok seviyosun belki ama onlar yok diye de kalp kırmana gerek yokki..

arkadaşlar ben 3-4 sipariş önce wok tava kazandım ama tavam hala gelmedi.biraz önce de cari hesap özetinden tüm faturalara baktım.detaylı olarak kazandığım tüm hediyeler yazıyo ama tavadan bahsetmemişler hiç.bu ayın ilk siparişini de anca bugün girebildim yani anca topladım 150 liralık siparişi.acaba bu siparişimle gelir mi tavam?ve kazanmış olup da tavası gelenler var mı nasıl tava?

arkadaşlar ben 3-4 sipariş önce wok tava kazandım ama tavam hala gelmedi.biraz önce de cari hesap özetinden tüm faturalara baktım.detaylı olarak kazandığım tüm hediyeler yazıyo ama tavadan bahsetmemişler hiç.bu ayın ilk siparişini de anca bugün girebildim yani anca topladım 150 liralık siparişi.acaba bu siparişimle gelir mi tavam?ve kazanmış olup da tavası gelenler var mı nasıl tava?

canım ben kazandım geldi.çok güzel tava.dışardaki fiyatı 35 lira.istersen avom müşteri hizmetlerini bi ara sor..tavam gelmedi diye.yardımcı olur onlar sana

tava almadım bilmiyorum canım da kafama tava yemiş gibi oldum yani bugün...hala apranax ın açıklama yapmasını bekliyorum ben...

neyse canlarım umarım aralarındaki sorun neyse bian önce hallolur da biz de burada sadece başlıkla ilgili konuşabiliriz :hulya: birileri sorularıma bi cevap yazsın......... sorularım sanırım tee 3 sayfa beride kaldı :kedi: :kedi: :kedi: ..........

SLM arkadaşlar bi kaçınız pur blanca(yeni)olanın kokusunu sormuştunuz nası diye bugün tester ı geldi çok hafif ben beğenmedim :/ tabiki zevk meselesi tabi.çok sevindirik oldum yaw ilk siparişlerim geldi zemuszemus

SLM arkadaşlar bi kaçınız pur blanca(yeni)olanın kokusunu sormuştunuz nası diye bugün tester ı geldi çok hafif ben beğenmedim :/ tabiki zevk meselesi tabi.çok sevindirik oldum yaw ilk siparişlerim geldi zemuszemus

okyanusss hadi hayırlı ugurlu olsun canım............ bende pur blancayı merak ediyodum ........... çok saolasın............

o kaç gndür uğramıo buraya...aranızda başka bişemi geçti sizin?
yok yavrum tam tersi hiç bir problemimiz yok..aksine hoş sohbetiz bu teyze yeğen durumundan haberim yok banada tanımadığını söyledi ondan sebep şok oldum...
bundan sebep açıklama bekliyorum...

neyse canlarım umarım aralarındaki sorun neyse bian önce hallolur da biz de burada sadece başlıkla ilgili konuşabiliriz :hulya: birileri sorularıma bi cevap yazsın......... sorularım sanırım tee 3 sayfa beride kaldı :kedi: :kedi: :kedi: ..........
eee üüüü şşeeyy afedersin evet konuyu kpatalım be nger igdeyim bakayım ne sormuşsun şeker..
hayırlı uğurlu olsun..canım..allah dahada bol satışilar versin inşallah..

kızlar bu yeni katalogta 4lü farlar indirimde..bu farı kullananlar nasıl memnunmusunuz almak istiyorum ama kullananlar memnunsa tabi..

X