Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

+++

of faturam vardı 77 mılyon
gecen cuma yatırdım
avon 54 cekmıs
gerısını banka almıs yaaaaaa sınır oldum

yıllık ıslem bedelıymıs sozde

aradım tlf faturasını talımat verırsen almazlar demıslerdı bırde bana

neysmıs 6 ayda en az bır kere yatırmam lazımmıs kı almasınlar

al bırde ordan yedım kazık

ooooo geçmiş olsun.ama banka yıllık işlem bedeli kestiğinde şikayet edip paranı alma hakkın var biliyosun dimi?

yooooooooooo nereye sıkayet etcem nasıl yapcam kı pısı pısı oduyoruz ıste :1no2:

canım şimdi internetten de baktım.tüketici sorunları hakem heyetine falan başvurunca para iade edilecektir.yani bulunduğun yerin kaymakamlığına gidip tüketici sorunları hakem heyetine danışınca yardımcı oluyolarmış.paranı da iade ediyolarmış.

canım şimdi internetten de baktım.tüketici sorunları hakem heyetine falan başvurunca para iade edilecektir.yani bulunduğun yerin kaymakamlığına gidip tüketici sorunları hakem heyetine danışınca yardımcı oluyolarmış.paranı da iade ediyolarmış.

amma ısı varmıs kocam ızın vermez zaten yapmıyacam artık avon

kızlar bende numaralı gözlük kullanıyom ve güneş gözlüğünü de öleee yaptırdık geçen yaz 300 tl lik gözlük 400 kusura çıktıydı yaptırınca..... eda 30 tl çok azzz bi iş olmasın güzel araştır kuzummm
ne bilim çerçeve bnden olduu için ssk da var oradanda indirim olur dedi bn numaralı gözlüklerimi bile 30a yaptırdım cmlarını o yüzden garipsemedm :KK70:
arkadaşlar ptt kargoyla parfüm gönderen oldumu aranızda?

bn bugn yolladm baya bi sardılar :KK70:

ne bilim çerçeve bnden olduu için ssk da var oradanda indirim olur dedi bn numaralı gözlüklerimi bile 30a yaptırdım cmlarını o yüzden garipsemedm :KK70:

bn bugn yolladm baya bi sardılar :KK70:

edacım ben dün yollıcaktım parfüm olduğunu söleyince almadılar
sen söledinmi parfüm olduğunu formun üstüne açıklama olarak ne yazdın?

edacım ben dün yollıcaktım parfüm olduğunu söleyince almadılar
sen söledinmi parfüm olduğunu formun üstüne açıklama olarak ne yazdın?

Kırılabilecek ve değerli eşyaları almıyor kargo..:eek:lmaz: pttye güvenmiyorum ben Yurtiçi kargo bile dikkat etmiyorken ptt hiç dikkat etmiyor. O yüzden almıyorlar zaten.:umursamaz:

+++

of faturam vardı 77 mılyon
gecen cuma yatırdım
avon 54 cekmıs
gerısını banka almıs yaaaaaa sınır oldum

yıllık ıslem bedelıymıs sozde

aradım tlf faturasını talımat verırsen almazlar demıslerdı bırde bana

neysmıs 6 ayda en az bır kere yatırmam lazımmıs kı almasınlar

al bırde ordan yedım kazık

cnm başka bi fatura daha yatır su elektrik olabilir.alınan ücretide yeniden talep et iade ediliyo...

ya herkesin derdi başka ..ben yerleşmişlikten bıktım sen dolaşmaktan...
bende tayin falan yok canım eşimin işi gereği biz 30 sene falan burdayız bu iğrenç şehirde kalabalık pislik .....temmuzda memleketime gidiyorum 1 ay kalacağım onu çekiyorum iple :)))

sen kalabalıktan bunalmışsın bende sakinlikten bunaldım kalabalık sürekli hayatın içinde olmak harika ben burda çok geri kaldım aynen hayatım aynen herkesin derdi ayrı

anacım ben sana nasıl anlatayım ya igrenç ötesi felaket küpeleri güzeldir ama yüzük görmen lazım ya anlatamıyorum hacı yüzükleri olurya erkek için parmagına takarsın parmakların birleşmez aynen öyle hiç abartmıyorum hiç sen sus hayatım öptüm by

yapma ya bende annnemin hoşuna gittiği için sipariş ettim.daha gelmedi gerçi.

geçen kampanyadaki çift tarflı el çantasınada ilk alan arkadaşımız adını hatırlayamıyorum

hiç güzel değil demişti.ama sipariş edenler çok beğenmişlerdi.inşaallh buda öyle olur:teselli:

hayatım bu öyle degil parmaktaki duruşunu görmen lazım gerçekten abartmıyorum alın siz bilirsiniz sen sipariş vermişsin gelsin lütfen yüzükle ilgili yorumlarını bekliyorum iyi yada kötü beni haberdar et :hooray::teytey::tomato:

edacım özel msjın doluymuş kızlar ben bugun gönderdim eda arkadaşıma ve çok gönderiyorum içindeki,leri sölemiyorum ne oldugunu

kızlar bişey sorcam benim saçım normalde yaglı ama boya yapmıştım şimdi kepek oldu k5te kuru ve yıpranmış bakım balsamı var o nasıl kızlar bileniniz varmı yada başka ürün önerebileceğiniz

ben o balsamı kullanıyorum , şaçlarım çok inatçıdır öyle güzel yumuşacık yapıyoki o balm.........naturals serisindeki avakadolu olandan bahsediyorum. cok güzel çorumlumelekcim.........böyle yumoş yumoş oluyo........

X