organizasyon şirketi kurmak

arkadaşlar bende yaklaşık 1 yıldır evde nikah ve bebek şekeri yapıyorum işlerim çoğaldıkça evde yapamaz hale geldim çünkü malzemeler artık baya yer kaplamaya başladı bende bayadır düşündüğüm dükkan açma işini organizasyon şirketi olarak bu kış gerçekleştirmek istiyorum şu anda 3 aylık bir bebeğim var hem kışa oda büyür birde 3,5 yaşında bir oğlum var oda bi dahaki döneme kreşe başlıycak. planlarım böle işte umarım herşey düşündüğüm gibi olur. bu arada ben balıkesir edremitte yaşıyorum ve burda nikah ve bebek şekeri yapan sadece 1 tane iş yeri var. bu arada ankaradan yazan ''inci davet ve organizasyon'' internet sayfanızı inceledim herşey harika görünüyor ellerinize sağlık darısı benim ve isteyen herkesin başına...
bu arada facebook' ''pınar bebek şekeri ve nikah şekeri'' sayfam...

arkadaşlar merhaba konu ilgimi cektiği için ve bir organizasyon firması sahibi olduğum için konuya dahil olmak istedim ben 4 sezon bitirdim bu işte ve 5.sezona giriyorum umarım sizde hayalinize kavuşursunuz ama sanırım ıstanbul'dasınız arkadaşın söylediği gibi fazla sermaye gerektirmeyen bir iş değil 4 yıldır ne yaptın deseniz hala malzeme almakla geciriyoruz bu konuda her türlü yardımı yapabilirim şu an Bursa'da tüm organizasyon firmalarına ve tüm Türkiye'ye diyebilirim organizasyon firmaları için malzeme temini satışı ve kiralaması yapıyoruz işe başlamadan iyi araştırın ve güzel bir para koyun kenara diyebilirim:)))

benım de yıllardır hayalımdekı ıs bu bır de yenı cıkan kanuna gore 29 yasnı asmamıs genc gırımcılerden vergı alınmıycakmıs en azından hayalımı gerceklestırmek ıcın bır avantaj ama bır de su var kuru kuru dukkan ıacıp ıcını ofıs malzemesıyle doldurmakla olmuyo oncelıkle cevrenın genıs olması lazım ve bence dukkandan da once bu ısı sadece telefonla ısım ve kartvızıt olarak dondurmek cevre yapmak lazım mekanında buyuk katkısı var tabı ama en azından masa basında oturup ta ıs halletme derecesıne gelene kadar oncelıkle kosturmak lazım bence bı de ben bır organızasyon sırketınde ucret almadan cebımden yıyerek 1 ay calısma dusuncesındeyım am bunu kımse kabul etmez herhalde

arkadaşlar merhaba konu ilgimi cektiği için ve bir organizasyon firması sahibi olduğum için konuya dahil olmak istedim ben 4 sezon bitirdim bu işte ve 5.sezona giriyorum umarım sizde hayalinize kavuşursunuz ama sanırım ıstanbul'dasınız arkadaşın söylediği gibi fazla sermaye gerektirmeyen bir iş değil 4 yıldır ne yaptın deseniz hala malzeme almakla geciriyoruz bu konuda her türlü yardımı yapabilirim şu an Bursa'da tüm organizasyon firmalarına ve tüm Türkiye'ye diyebilirim organizasyon firmaları için malzeme temini satışı ve kiralaması yapıyoruz işe başlamadan iyi araştırın ve güzel bir para koyun kenara diyebilirim:)))

merhaba bende bu işlerde çalışmak istiyorum ama öncelikle bu işin yapıldığı yerlerde çalışıp kendimi geliştirmek istiyorum eğer ihtiyacınız varsa yanınızda çalışabilirim. cevabınızı bekliyorum... ayla791@hotmail.com dan bana e-mail atarak ulaşabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba giraydann; organizasyon firması bende kurmak istiyorum. Netten konuyla alakalı araştırma yaparken senin konuna rastladım. Çok heyecan verici bir iş; bu konuyla alakalı çok fazla araştırmalar yaptım. Organizasyon firmalarını müşteri gibi aradım. En büyük avantajı fazla sermayeye gerek olmaması; en büyük dezavantajı ise pazarın çok geniş ve alternetifli olması... Öncelikle kendine güvenmelisin ve en en önemlisi hayal gücünün geniş olması; pazar içinde bir fark yaratabilmen.
Öncelikle bir ofis kiralamalısın. Ofis merkezi bir yerde olmalı. Ama sana en büyük tavsiyem bu konuyla alakalı; organizasyon firmalarında kapsam ve hizmetler çok geniş. İşe yeni giren biri olarak başlangıç olarak 1-2 hizmet vermen. Ya düğün organizasyonu ya doğuım günü organizasyonu gibi.. Sonra halka ilişkiler daha doğrusu pazarlama özelliğinin gelişmiş olması. Umarım hayalindeki firmaya kavuşursun. Ben 1-2 ay içinde hayata geçirmeyi düşünüyorum. Sormak istediklerini sorabilirsin. Belki birbirimize yardımımız dokunur. Sevgiyle ve umutla kal...

merhabaaa.merak ettim şirketi kurabildiniz mi??bununla ilgili olarak görüşmeyi çok isterim sizinle.

merhabalar ben de bu işi yapmayı planlıyorum şuan etüt aşamasında benim için malzemeleri nereden bulabilirm bunları araştırıyorum ilk aşamada neler olması gerekmekte nekadar bi bütçe gerekli tahmini bursa da tek bir yerden mi kiralama yapıyor organizasyon firmalrı yardımcı olursanız teşekkürler

merhaba bende bu alanda ilerlemeyi planlıyorum hedefinize ulaştınız mı ? pazara giriş yapabildinizmi tavsiyeniz ne yönde olur yardımlarınızı rica ediyorum

organizasyon işi yapıpta tavsiyeleri olanlar,kazançlarınız aylık döngünüze yeterli oldumu yardımcı olurmusnuz ?
:26:

hayalini gerçekleştirdinmi

Organizasyon işi yapanlardan yardım rica ediyorum

Arkadaşımla ikimizin üni yıllarında çalıştığımız bu tarz firmalar öğrenci işi olarak kısa zamanda iyi para kazanıyorduk
şimdi kendi firmamızı kurma hayaliyle yaşıyoruz diyebilirim:KK19:

İkimizde çok istiyoruz inşallah kısa zamanda faaliyete geçirmeyi düşünüyoruz bu işi yapanlar kazancı nasıl olur bu işi nasıl iyi yerlere götürebiliriz fikir almak istiyorum:KK66:

Yazılanlar ikimiz içinde çok önemli.. işimizi bırakıp bu işe odaklanmaktan yanayız gelirimiz nasıl olur vs.. heyecandan cümle bile toparlayamadım J siz anladınız beni diye umuyorum:KK49:

merhabalar. ben de bursadayım ve organizasyon şirketi kurmak istiyorum. ama ben daha çok kurumsal şirketlere hizmet veren etkinlik sempozyum vs. gibi alanlara odaklanmak istiyorum düğün ve doğumgünündense. daha ileride belediyelere bile hizmet verebilirim diye düşünüyorum. şuanda araştırma kısmındayım. sizin yeriniz de sanırım bursada detaylı bilgi almak için birgün sizi ziyaret edebilir miyim? bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. kadın girişimcilerin birbirini desteklemesi gerektiğine gönülden inanıyorum. ben de kendi çevremde mümkün olduğunca herkese yardım etmeye çalışıyorum. bilginizi rica ederim. şimdiden teşekkürler :21:

merhaba ben üniversite öğrencisiyim mühendislik okuyorum fakat hayalimdeki iş organizatörlük. İnsanları mutlu ederek mutlu olacağıma inanıyorum. Hayal gücümün sınırları yok bu konuda kendime fazlasıyla güveniyorum .İhtiyacım olan tek şey tecrübelerini benimle paylaşabilicek bu konuda bana yardımcı olabilecek biri. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

organizayon işine yeni girmek için en başta ilk gelecek düğüne göre alımeyapmalısınız mesela ilkbizim ilk düğünümüz 600 kişilkti biz 600 adet saten sandalye giydirmesi ve istenilen renkte fiyonk alarak başladık bu işe sonra gelin masası için örtü diktik ve yapay içekle arajman hazırladık giriş dekorunda tüller ve ferforjeler kullandık ama şimdi zaman o kadar değiştiki mesela saten giydirme kullanılmamaya ya da coğu salonda olmaya başladı bizde tiffany sandalye aldık gelin masasında kumaş değilde taşlı deri yada lake gümüş yada sarı masa kullanmaya başladık 6 sene önce şamdan yoktu masalara çicek arajmanları kullanıyorduk şimdi tekli üçlü 5 li şamdanlarım var giriş dekorları kapı takı metrelerce kumaş yapay çicek arajmanları derken bir bakmışız 200 metre depo yetmez oldu şimdi coğu yeni kuran organizasyon firmalarına yazın malzeme kiralaması yapıyoruz özellikle şamdanlarda bu iş sınırsız 1.000 tane şamdan camımız 2.500 tane saten giydirmemiz ve bunun yanında yuvarlak her boy örtü diktörtgen örtüler olması lazım yani anlayacağınız dipi olmayan sonu gelmeyen bir iş ama şunu söyleyeyim en az 10.000 lira cebinizde olmadan bu işe girmeyin yada malzemesi olan firmalardan destek alın güvenilir firmalardan cünkü benimde dediğim işi almadan benimle konuşun malzemeyi o gün size kiraladığımı bileyim kendi müşterime kiralarsam size söz veremem diye sonuçta herkeze yetecek malzemem de yok :)))))

Merhaba arkadaşlar,

Aşağıda okuduğum yazılar üzerine bende yazmak istedim...
Biz de kardeşimle bir organizasyon firması kurduk..Nisanda 1 sene olacak,ama iş alma konusunda sıkıntılarımız var...Müşteri bulma ve ismimizi duyurma konusunda sıkıntılarımız var :KK43: Ne yapmalıyız,nasıl müşteri bulabiliriz...Gerçekten fikirlerinize ihtiyacımız var...Küçük aayrıntı ise home ofis çalışıyoruz :) cevaplarınızı ve fikirlerinizi umutla bekliyorum :)
Sebnem hanim merhaba istanbulun neresinde çalısmaktasiniz firmanizin ismi nedir belki bağzı konularda size yardimim dokuna bilir cicek gibi malzeme gibi musteri gibi

Merhaba arkadaşlar,
Bende bir organizasyon şirketi kuracağım. Şahıs şirketi şeklinde bursada olacağız.ancak iş alma konusunda nasıl yol izleyeceğiz? Tecrübeli arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba,

Bende bursadayım. Açıkcası sizden fikir almak istiyorum. Benimle iletişime geçebilir misiniz? DM den tel yazarsanız arayabilirim.

Ben de bu sene başında epeyce bi bilgi topladım bu konuyla ilgili. Ne yazık ki ortağımın vazcayması ve ailemin inatla hiçbir destek vermemesi üzerine askıya aldım işi. Çok heyecan verici, geliri yüksek ve kesinlikle eğlenceli bir iş. Çok geniş bir pazar var ve yaratıcılıkta sınır yok. Dilerseniz özelden mesaj atın. Bildiklerimi size anlatabilirim ve belki birbirimize faydamız dokunur. :)
merhabalar konu ile alakalı birşeyler danışmak istiyorum bizde kuzenim ile birlikte organizayon işi yapmak istiyoruz doğum günü organizasyonları daha çok yerimiz var aslında ufak tefek malzemelerimizde var sayfada bir ablamızın restaurantı var o sayfadan aslında sunabiliriz yada sayfa açabiliriz fakat organizasyon firmaları malzemeleri nereden tedarik ediyor yeni modalar straforlar ve silindir masalar bunların afişleri kaplamaları ayrıca instegramda kendilerini nasıl tanıtıp bu kadar takipçi edinip kazanabiliyorlar yardımcı olabilir misiniz bilgileriniz ile

Sebnem hanim merhaba istanbulun neresinde çalısmaktasiniz firmanizin ismi nedir belki bağzı konularda size yardimim dokuna bilir cicek gibi malzeme gibi musteri gibi
merhabalar organizasyon işi ile ilgili desteğinizi ve bilgilerinizi paylaşabilirmisiniz bizde kuzenimle organizasyon işi yapmak istiyoruz tekirdağ çorlu ilçesindeyiz fakat nerden başlamalıyız malzeme tedarik nerden edebiliriz kendimizi nasıl tanıtıp müşteri çekebiliriz lütfen yardımcı olun

Merhaba ben kendi çapında küçük bi salonda organizasyon yapmaya başladım bindallı için bir gelinlikçi ile anlaştım ama benim en büyük sorunum eleman bulmak dans eğitimli nedimelere ulaşabileceğimiz bir alan yokmu nereden ulaşıyorsunuz nedimelere

Merhaba ben kendi çapında organizasyon yapmaya başladım küçük bir salonla anlaştım bindallı için bir gelinlikciyle anlaştım fakat benim en büyük sorunum eleman bulmak nedimelere nereden ulaşıyorsunuz onlara ulaşılabilecek bir yer bir site bir grup falan varmı

X