Saç Rengi ve Saç Boyama Yardım lütfen... Palette Tarçın bakır+?

berenireina

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2009
131
0
Slm arkadaşlar benim saçım palette tarçın bakır la boyalı şuan. Rengi kutudaki renge pek benzemiyor daha çok tarçın rengi diyebilirim... Saçımı palette tarçın bakır artı altın sarıyla boyamayı düşünüyorum aslında. Bir kutu tarçın bakır bir kutu altın sarı gibi karıştırmayı düşünüyorum ikisini yani... Ama ortaya çıkan şey nasıl olacak hiç bilmiyorum... Bana yardımcı olun lütfennnn... Şimdiden teşekkürler:)
kafamçokkarıştı

cnmm sanki o iki rengi karıştırırsan turuncu olur gibime geldi yaaaa eminde deilim tabi:)

tek renge nedne boyamıyorsunda iki rengi karıştırıp boyuyorsun herhangi bir zararı olmasın canım

cnm o renk bana sarımsı bir kızıl verebilir diye düşündüğümden sanırım ama emin değilim:) istediğim renk açık sarımsı en azından ışıltılı bir renk...

palette 8-77 tarçın bakır diye bir sayfa var arkadaşım.orada arztez diye arkadaş sarıyla karıştırıp boyamıştı.resmide var.bi bak istersen.

ben de öyle yaptım.saçın ne renk?eğer saçın boyaysa ve dipten kendi saçın geldiyse aman uzak dur tarçın bakırdan.tepen tam istediğin gibi turuncu olur ama aşağılarını sorma.

Bende geçen hafta boyadımmm geçen yıldan uçunda sıyah boyalarım kalmıs diplerım çok guzel tuttu ama uçlar sıyah kaldı haftaya tekrar bı tur daha atıcamm ama degısık guzel bı renk eger kendı saçınızsa hemen tutar başta turuncu oluyor ama aktıkça guzellsıyor :)) boyanın üstüne zor tutuyor hele kı koyuysaa....

Slm arkadaşlar benim saçım palette tarçın bakır la boyalı şuan. Rengi kutudaki renge pek benzemiyor daha çok tarçın rengi diyebilirim... Saçımı palette tarçın bakır artı altın sarıyla boyamayı düşünüyorum aslında. Bir kutu tarçın bakır bir kutu altın sarı gibi karıştırmayı düşünüyorum ikisini yani... Ama ortaya çıkan şey nasıl olacak hiç bilmiyorum... Bana yardımcı olun lütfennnn... Şimdiden teşekkürler:)
kafamçokkarıştı

palette tarçın bakır tek başına güzel bir renk zaten..bence aynı renge devam et :))

kafamçokkarıştı

tarçın bakır ile sarı boya karışırsa facia olmaz merak etmeyin ama sonrasında dönüş ancak çok koyu küllü renklere olur..bence belalı bir renk..sarıya dönemezsiniz sonrasında,,oryalle yıpranma olasılığı yüksek bir tabanınız olduğundan....sarıya yollar oryalsiz kapalı, koyu renklerin sadece yoğun küllü versiyonları ve karamel tonlarına dönüş mümkün... renk skalanız ksıtlanıyor yani...gerçi moda bir renk ama sağa sola ana renk dönüşüm skalası sınırlı...çok severek kullanabilecekseniz ve stilinizle uyum sağlıyorsa tercih edin..yoksa sonrasında bayağı sıkıntı yaşatabilir....:KK1:

palette tarcın bakır cok garip bir renk yaaa eger cok beyazsanız yakısmaz biraz pembe gibi bir cilt tonunuz olmalı ki biraz uysun ben cok begenmedim koyu gibi bence :S

X