Touch me please... Göğüs büyütücü...

baslayalı daha henuz ıkı gun oldu ve etkı etmeye cok cabuk basladı cok sasırdım agrı ve dolgunluk hemen basladı aldıgım yerdekı kız bı hafta sonra baslar etkısı demısdı ama ılk surmemde basladı yanı acaba cok uzun zamandır ugrastıgım ıcınmı masajla falan boyle oldu anlamadım gelısmelerı yazarım ıns kalıcı ve guzel bı sonuc alırım sırnaşık şey

amaan uğraş gerektiriyoor ya üşeniyorum yok olmuyor yapacam yapacam diyorum he diyorum ama demeklede olmuyormafoldumben
sonuç alırsan cm bazında bende burada ararım kremi not ettim zaten kremin adını

amaan uğraş gerektiriyoor ya üşeniyorum yok olmuyor yapacam yapacam diyorum he diyorum ama demeklede olmuyormafoldumben
sonuç alırsan cm bazında bende burada ararım kremi not ettim zaten kremin adını

tmm canım yazarım merak etme bunda masaja cok gerek yok 2 3 dk dıo ama ben 5 yapıyorum canım yag gıbıde degıl cok cabuk emıyo krem sabah aksam gunde ıkı kez bakalım sonuc ne olacakkaydirigubbakcemile2

umarım canım sagol yaa sımdıden etkısı basladı cok erken ama bılmıyorumkı kalıcı olur ıns da sıze de tavsıye ederım yanı hihoyyyt

canım kremin içeriğinde hangi bitkiler varmış?bakıp yazabilir misin?CADIARZU
ben de başka bir krem kullanıyorum da olmazsa o bitince senin kullandığından alayım ben de.çünkü hep aynı kremi kullanmak yerine değişik kremler kullanmak daha faydalı bence.çünkü aynı krem olunca belli bir süreçten sonra vücut artık alıştığı için pek bir gelişme göstermiyo gibime geliyo.kaydirigubbakcemile2

nezcim yakında kitap çıkarcan korkuyorum.:))) kıs piyasada ne kadar ilaç varsa elinden geçti:)))) dkkat et kendineeee:)

nezcimm kuzucum bende araştırmıştım bu kremi sanırım uzakdoğulu kadınların gögüs büyütme kremiymiş öle diodu gözlerinize inanamayacaksınız falan diodu ürünün tanıtımında hem fiatıda çok uygun inşallah olumlu sonuçlar alırsın canımmm en güzeeellll haberlerini bekliyoruzzz forumcana arkandayız nezcimmm :jeyyar: opuyorumnanaktan

nezcim yakında kitap çıkarcan korkuyorum.:))) kıs piyasada ne kadar ilaç varsa elinden geçti:)))) dkkat et kendineeee:)

yok cnm ben oyle ılac yada hap kullanmadım dusunmedım bıle kullanmayı ama adımcıktı formda vallakaydirigubbakcemile3 sadecebıtkısel bı yag kullanmısdım bu ıkıncı krem sanırım bu son kullandıgım sey olacak 3gun ama dolgunluk gozle gorulur sekılde yaaaa bu kutu bıttıgınde neler olacak bılmıyorum:lepi:

nezcimm kuzucum bende araştırmıştım bu kremi sanırım uzakdoğulu kadınların gögüs büyütme kremiymiş öle diodu gözlerinize inanamayacaksınız falan diodu ürünün tanıtımında hem fiatıda çok uygun inşallah olumlu sonuçlar alırsın canımmm en güzeeellll haberlerini bekliyoruzzz forumcana arkandayız nezcimmm :jeyyar: opuyorumnanaktan

sagol cnm eger fayda gorursem sızde kullanırsınız valla kendı cabamla kac ay ugrasdım ama bu krem bı baska o kadar ezıyet masaj caylar bılmıyorum pısman olmaya basladım yaptıklarıma valla bılsem basta alırdım kremı umarım etkısı kalıcı olur yag gıbı de degıl hemen emıyo masaj 5 dk sadece cok kolay valla vede en onemlısı doldunlasma basladı yavas yavas bu kutu bıttıgınde sonucu paylasırım sızlerle kalıcı gıbı olursa buyume kullanmak ısteyen olursa alsın valla bosa ugras ugras bıde oyle cook buyumuyoda hevesımız kırılıyodu ıns guzel bı sonuc verır yaaaakaydirigubbakcemile2

canım kremin içeriğinde hangi bitkiler varmış?bakıp yazabilir misin?CADIARZU
ben de başka bir krem kullanıyorum da olmazsa o bitince senin kullandığından alayım ben de.çünkü hep aynı kremi kullanmak yerine değişik kremler kullanmak daha faydalı bence.çünkü aynı krem olunca belli bir süreçten sonra vücut artık alıştığı için pek bir gelişme göstermiyo gibime geliyo.kaydirigubbakcemile2
canım acıklaması var nette onu yazdım ıcındekıler hep yabancı kelıme kutusunda turkce kelıme yok ınan tayland yapımı cunku alırkende bulmak zor oldu zaten aktar bı ayda getırttı ıcerıgınden anlamadım ben bısey ama yınede yazayım aslında tanıdık gelen kelımeler cogu bakdım da normal kremlerde kullanılan maddeler falan da var:KK70:EİONİZED WATER,MINERAL OIL,CARBOMER SODIUM,HYDROXİDE,EDTA,GLYCERYL STEARATE,CETEARETH-20,CETEARETH 12,CETEARLY,ALCHOL,SODIUM HYDROXIDE,METHYLPARABEN,BUTYLPARABEN,ETHYLPARABEN PROPLYPARABEN,ISOBUTYLPARABEN,MENTHOL,SNAİL EXTRACT,FRAGRANCE

buda ozellıklerı:
Bu ürün, göğüslerdeki kan dolaşımını hızlandırmak, hücre metabolizmasını iyileştirmek ve deri altındaki yağ toplanmasını hızlandırırken hücreleri yeniden büyütmek için doğru oranlarda karıştırılmış birçok çeşit bitkiyi içerir. Bu ürün, göğüslerin hızlı şekilde büyüyüp, güçlü, yuvarlak ve pürüzsüz olması için derinin esnekliğini tam anlamıyla sağlayabilir.

Göğüs, galaktafor (süt ileten kanal) ve %90'a varan bir oranda yağdan oluşur. Göğsün temeli yağ ve bağ dokulardır. Galaktafor dokusunun oranı, kapsül şeklindeki yağ dokusu oranına göre oldukça düşüktür ve göğüs büyüklüğünü belirleyen anahtar öğe yağdır. Galaktafor meme dokusunda 12-20 loba ayrılır ve meme bezi bağ dokuları pek çok loba ayrılır. Her göğüste, meme başı, marshal areola etrafında yer alan ve meme başında açılan 15-20 süt kanalı vardır. Galaktafor dokusu süt vermeye yarar. Touch Me! Breast,göğüs büyütücü krem,Touch Me! Breast göğüs büyütücü

Düz Göğsün nedeni, galaktafor anomalisi ve yağ eksikliğidir. Emzirmeden sonra oluşan göğüs sarkıklığının nedeni, yağ kaybı ve göğüs yüzeyinin gevşemesidir. Ürünümüz, göğüs büyümesi ve emzirmeden sonra oluşan sarkmaları aşağıdaki gibi sağlar;

Galaktofor ve asinus genişlemesini destekler. Ürünün içeriği galaktofor ve acinus'un tekrar yapılandırılmasında ve genişlemesinde östrojeni taklit ederek yardımcı olur.Göğsün yağ birikimini destekler. Bu ürün vücudunuzdaki yağ oluşumunu yönlendirir, diğer bir değişle yağı göğsünüzün diğer bölgelerine taşır.

Yumuşaklığını, pürüzsüzlüğünü, dolgunluğunu yeniler ve bağ doku mekanizmasını yoğunlaştırır ve Göğsün sarkmasını ve gevşemesini önler.

Umarım güzel sonuçlar elde edersinnn,ben de almayı düşünüyorumm.

ben bı kullanayım canım ona gore sonucları bıldırırım suan cok erken o yuzden bısey demek ıstemıyorum ama ben ınanıyorum etkı edecegıne yanı ıns guzel bı sonuc verırde sızede tavsıye ederım canım kaydirigubbakcemile5

canım 25 tl demişsin ama bi bakim dedim 45 tl yazıyo nette anlayamadım hangisi CADIARZU

X