doğum sonrası çatlak giderici krem kullanan var mı?

zlemm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
8
0
eylül 2009 da dogum olacak insallah. ama karnım birsürü sey kullanmama ragmen cok catladı. doğumdan hemen sonra catlak kremine baslamak istiyorum. emzirme döneminde bebege zarar vermeyecek ve etkili olacak bir krem istiyorum. kullanan varsa yardımcı olabilirmi lütfen.

dogumdan sonra catlak kremi kullansan ne faydaki,catlamis zaten,hem bazi ciltlere istedigin kadar krem kullan catliyo,,

çatlağı geçiremezsin tatlım ama başka çatlakları önlemek içinde vücudunu nemli tutman gerekir ben kullanıyorum nemlendirici sadece çok şükür fazla çatlağım yok

Çok az kalmış doğuma ve çatlaklar oluşmuş. Benim tavsiye edebileceğim çok iyi bir ürün var fakat çatlak oluştuktan sonra ne kullanırsan kullan pek yardım etmez. Çatlaklar oluşmadan önce kullanmaya başlaman gerekirdi açıkçası.

ya internette falan görüyorum eski ve yeni catlaklarda etkili falan diyo. hücre yeniliyo falan. bilmiyorum ne derece etkili. bebege zarar verirmi. fiyatı da 80-100 civarında. kullanan birilerinin yorumlarını görsem cok iyi olacak. etkisi olmayan bişe için de okadar para vermek istemiyorum acıkcası. su anda cok kötü catlak karnım. hersey kullanmama ragmen. badem yagı kakao yagı bebek yagı ve hatta zeytinyagı bile. bari toparlayabilsem doğumdan sonra diyorum. tabi mümkün mü bilmiyorum.

ya internette falan görüyorum eski ve yeni catlaklarda etkili falan diyo. hücre yeniliyo falan. bilmiyorum ne derece etkili. bebege zarar verirmi. fiyatı da 80-100 civarında. kullanan birilerinin yorumlarını görsem cok iyi olacak. etkisi olmayan bişe için de okadar para vermek istemiyorum acıkcası. su anda cok kötü catlak karnım. hersey kullanmama ragmen. badem yagı kakao yagı bebek yagı ve hatta zeytinyagı bile. bari toparlayabilsem doğumdan sonra diyorum. tabi mümkün mü bilmiyorum.

forumda catlak ve cözümlerine bak canım orda tüm kremleri kullananlar yorumlarını yazmıs ama sonuc kocaman bir sıfır kimsenin gecmiyor yani cözüm yolnu bulan yok canım tek yapabileceğin daha fazla olmasını engellemek için iyice nemlendirmek:a015:a.s.

üzgünüm ama var olan çatlakların çözümü yok.oluşum safhasında bir nebze kremlerle azaltılabilir.ama doğum sonrası bilhassa çatlaklar ömür boyu arkadaşımız olucak.tek yolu esteteik ameliyat oda cesaret edene.

arkadaşım benim forumdan bulup uyguladığım bir formül var. ve gerçekten işe yarıyor.1 limon suyuyla (kendin taze sıkacaksın)2 tatlı kaşığı türk kahvesini karıştır. çatlaklarına banyodan önce peeling yap. 2 gün yap 1 gün ara ver. cilt bakımı başlığında bulmuştum sanırım. ben şu an uyguluyorum ve memnunum.

çatlak bölgelere uygulanan kremler var tedavi edici.
ne kadar faydalı bilmiyorum ama MUSTELA marka bu iş için çok iyi diye biliyorum.
aklında olsun canım

arkadaşım malesef çatladıktan sonra çaresi yok benimki haritaya döndü ve sadece renkleri beyaza dönüyor ve buruşuyor sende çatlak nekadaerki:26:

benim bildiğim contractubes var ameliyat izleri için veriliyor.ama doğum çatlağına da iyi geliyor.hala kanun değişmediyse uzman hekim yazarsa ki cerrah olması lazım ödeniyordu.ama eğer çatlak beyazlamış ise yapılabilicek bişey kalmıyor.bir de yıllar önce arkadaşım lierac ın kremini kullanmış ve çok memnun kalmıştı.

eylül 2009 da dogum olacak insallah. ama karnım birsürü sey kullanmama ragmen cok catladı. doğumdan hemen sonra catlak kremine baslamak istiyorum. emzirme döneminde bebege zarar vermeyecek ve etkili olacak bir krem istiyorum. kullanan varsa yardımcı olabilirmi lütfen.
Merhabalar yıllar sonra sizle aynı dırumdayım bir çözüme ulaşabildiniz mi acaba

X