Damatlık Fiyatları

chikuleta

nişanlı:)
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2009
206
0
37
Düğün sezonu olarak da bilinen yaz mevsimi ile birlikte, Düğün hazırlıkları yapan bir çok aday, magazalara akın etmeye başladı.Evlilik sektörü içinde olan Magazalar yeni evlenecek olanların ihtiyaçlarını karşılamak için de, uygun kampanya koşulları ve taksit seçeneklerini uzun tutmaktalar.

Bugün pek çok erkek giyim markası koleksiyonlarında damatlık modellere de yer veriyor. Frak veya smokini tercih edenlere ise kiralama imkanı sağlanıyor.

Damatlar ceketinden gömleğe, kravatından yaka çiçeğine kadar pek çok ayrıntı ile ugraşmak zorundalar. Ama bu özel gecenizde hiçbir şeyden feragat etmek istemiyor, kendiniz için en güzelini seçmek istiyorsunuz.Ama tüm bu hazırlıkların bir de maddi yönü var ki, o da sizi kara kara düşündürüyor.

Gece temasının işlendiği Kokteyl grubuyla Beymen, özel gecelere çok şık çözümler sunuyor. İtalyan tasarımcı Christophe Forbis’in imzasını taşıyan smokinlerde bir, iki ve üç düğmeli olmak üzere farklı model alternatifleri bulunuyor. Smokin fiyatları 900 YTL.-1.145 YTL. arasında değişiyor. Ayakkabılar da ise 100 YTL.’den 500 YTL.’ye kadar farklı fiyat seçeneklerinde modeller bulabiliyorsunuz. Beymen’de gömlekler 95-195 YTL. arasında. Kemerlerin fiyatı ise ortalama
50-100 YTL.

Sarar’da smokin fiyatları 500 YTL.-1500 YTL arasında değişiyor. Gömlekler 69-150 YTL. arasında. Ayakkabı fiyatları 75 YTL.’den başlıyor ve 189 YTL.’ye kadar uzanıyor. Kravatlar ise 59 -150 YTL. arasında. Bu sezon smokinlerde iddialı modeller sunan Faruk Saraç’ta damatlık fiyatları 1000-2000 YTL. arasında değişiyor. Gömlekler 95-245 YTL., papyon ve kuşak 150 YTL, ayakkabılar ise 350-500 YTL. arasında.

merhaba......

en ucuz we ıstedıgım gb sanırım nısanlımın damatlıgı oluyoo zemuszemus...olaylar sole gelıstı ben damat tweende bı damatlık gordum bayıldım....bıze herseyıyle 625 fıyat cektıler.....sonra bız tekstıl kokenlı bı aıle oldugumuz ıcın daha kalıtelı kumaslardan yapılmıs el dıkısı baska bı takım bulduk.... we damatta begendıgım yaka calısmasının aynısını ona yaptıracagım...takıma werdıgımız fıyat 135 ytl...damadın bıze werdıgı fıyat 425 ytl...

aynısı hatta kuması dahah kalıtelı we ıstedıgımden dahah gusel oluyor ıns..

eşimin damatlığını network tan aldık 1450 ye aldık ayakkabı hariç:)kınada kıravat yelek giydi düğünde papyon kuşak taktı takımının içine papyona bende karşıydım bakmaya gittiğimizde eşim takınca çok beğendim onada çok yakıştı hani doğru bi karar vermişşiz şimdi bütün arkadaşlarıda evlenirken papyon takmak istiyo :KK1:

ben de gecenlerde nişanlımla birlikte aldım önce nişanlım süvariye bakmıştı yine herşeyiyle 400 e falan geliyodu
ama nişanlımın üzerinde çok hoş durmadı o daha spor modeller istiyo bacak kısmı falan boldu
neyse imza die bi marka war oraya gidik ayakkabısı we kemeri hariç 320 ye aldık çok da güzel oldu
aslında gömlekle birlikte kol düğmesi weriyolardı ama o damatlıgın içinde basit duruyo die artı kol düğmesi de aldık 30 a yani kol düğmesi hariç 290 dı

Fiyatların bahar ve yaz ayında çok yükseleceğini bildiğimiz için biz yılbaşından hemen sonra indirim dönemi damatlı işini hallettik.
Network smokin, papyon ve kuşak, ayakkabı, ayrıca birde bohça için cüzdan ve kemer takımı aldık... Hepsi 600 TL ...

biz de Sarar'dan sadece takım elbiseti nakit 500'e aldık. daha gömlek, yelek, ayakkabı vs. var.
damatlığın yakası çıkarılıp günlük takım elbise olarak kullanılabiliyor.

Son düzenleme:
Fiyatların bahar ve yaz ayında çok yükseleceğini bildiğimiz için biz yılbaşından hemen sonra indirim dönemi damatlı işini hallettik.
Network smokin, papyon ve kuşak, ayakkabı, ayrıca birde bohça için cüzdan ve kemer takımı aldık... Hepsi 600 TL ...

nerden buldunuz ya ben neden bu kadar uyguna bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

biz daha bugün aldık nişanlıma pierre cardin den damatlık smokin 439 lira. yeleği, fuları, kol düğmesi, gömleği, kemeri ve ayakkabısıyla 950 lira tuttu toplamda. takım elbise %50 indirimdeydi ve ceketin yakasında ki saten kısım düğünden sonra sökülüp normal takım olabiliyor..

nerden buldunuz ya ben neden bu kadar uyguna bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Biz de damatlığı dün aldık DS Damat'tan. Takım elbise, papyon, kuşak, gömlek hepsi 520 tuttu. Üstelik 1-15 Mayıs'a kadar geçerli bir kampanya var, alışverişin yarısı kadar hediye çeki veriyor. Yalnız bu hediye çekleri 50 TL lik çekler halinde veriliyor ve bir çeki kullanmak için 100 TL alışveriş yapmak gerekiyor.

yaklaşık 1 ay önce de bir arkadaşım Sarar'dan aldı. Onlarınki de 600 tutmuş yanlış hatırlamıyorsam.

Sanırım fiyatlar bu civarda. DS Damat'taki kampanya ilginizi çekerse bi bakın derim.

kızlar düğünümüz ekimde damatlığı düğüne yakın alsak uygun kampanyalar olur mu dersiniz ?:26:

kızlar damatlık için heryerde kampanya var...

Bizde altınyıldızın damatlığını aldık 350liraya.. pantolon ceket gömlek yelek kol düğmeleri hepsi içinde

bize damattan aldık gömlek içlik ayakkabı kol düğmesi damatlık hepsi için 522 tl ödedik.hemde hediye çeki verdiler onunlada başka bi takım elbise aldık.bence damata bi bakın derim.

ya kizlar cok moralim bozuldu. biz bugun almak zorrunda kaldik ama verdigimiz fiyat cok fazla. istedigimiz gibi bulamadik. keske once inceleseydik burayi :KK43:(( kampanyalari gorseydik........
damat'in bize verdigi rakam 1250Tl idi. sadece takim. %30da hediye ceki veriyodu gomlek ve papyon kemer icinden aliyoduk. 500lu fiyatlar gordum damat'tan.
:KK43:(

damatta gerçekten şık ve diğer yerlere nazaran uygun damatlıklar mevcut bende araştırma içindeyim alıcaz bakalım 10 güne kadar :KK34:

canim biz sarardan aldik. bu forumda 500TL civari damattan fiyat alanlar varmis. simdi 1250 hemen tum modeller. bence liste yap, nerde hangi kampanya var ona gore cikip alin.
Valla ben son ana biraktigim icin cok pisman oldum. 1-2 ay once alsak yari yariya karliydik:KK33:

X