Saç Rengi ve Saç Boyama saçlarıma hangi renk iyi olur ?? ....resimli...=))

PessiMisst.91

ÜniversiteLi
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
1.904
0
33
saçlarım böyle normalde kapalıyım ama renk değişimi istiyorum okulda açılıyo zaten siyah düşünüyorum nasıl olur karar weremedim fazlada açık olmaması lazım okulda sorun olur şimdiye kadar hiç boyamadım yardım istiyorum..

Son düzenleme:
bencede siyah deneme canım zaten saçların koyu . ayrca kendi rengi çok güzel
ılla boyıcam diosan daha açık renkleri düşün karamel açık kahve gibi

ben de boyamamandan yanayım gayet güzel hoş saçların var sıkıldığın için yıpratma saçını derim bir daha geri gelmez bu saçın

sakın hit kınası yapma beyenmez değiştirmeye çalışsan bile çıkmıyo saçtan boyayı yıpratsada kimyasallarla bir şekilde çıkarıyosun ama kına çıkmıyo ve değişmiyoda rengi

sac rengın cok hos bence degıstırme amma ıllakı ıstıosan kumral tonlarda boyayabılırsın acı tenlı gıbısın ... ama sen kapalı degıl mıydın keske acık resmını vermeseydın burayı erkek uyelerde okuyabılır

çok sıkıldıysan bence yavaş yavaş aç engini birden bire değiştirirsen aynaya bakmak istemessin belki. bence önce kahverengi yada koyu kumralla başla. siyah sakın deneme kızıllarda çabuk akıyor.

Canım kesinlikle hint kınasına bulaşmaaa :eek:lmaz:
Siyaha boyarsan dönmesi çok zor olur
O yüzden bencede saçını bi kaç ton aç
Aralara balyaj olabilir ama okulda sorun olr diyosan
Papatya suyu veya oksijenli su ile aç
Ben bu yaz denedim çok güzel bi renk oldu
Diplerden yeni saçlar gelse bile kendi saçımla pek ayırmıycak yerimseniben

cnm çikolata kızıl rengini dene derim arkadaşım o renge boyuyorrrr çok iyi duruyorrr..hemm çok belli deil hemde canlı duruyoo..

Canım kesinlikle hint kınasına bulaşmaaa :eek:lmaz:
Siyaha boyarsan dönmesi çok zor olur
O yüzden bencede saçını bi kaç ton aç
Aralara balyaj olabilir ama okulda sorun olr diyosan
Papatya suyu veya oksijenli su ile aç
Ben bu yaz denedim çok güzel bi renk oldu
Diplerden yeni saçlar gelse bile kendi saçımla pek ayırmıycak yerimseniben

arkadaşımda oksijenli suyla açıyo ama benim saçım koyu ya açmayabilir diye düşündüm.. papatya suyunu bi araştırim aklıma yatarsa onu yaparım...

teşekkürler hepinize a.s.

X