ucuz ama kaliteli deterjan

jean

xoxo
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
6.481
1.417
kızlar şu konsantreler çıktı ya ,bunların ucuz olanları ya da markette ucuza satılan ama adı bilinenler kadar işe yarayan deterjan,yumuşatıcı nerden almalıyız?Siz hangilerini kullanıyorsunuz?

canım ben bingo kullanıyorum ama renkliler vede az giydiğim şeyleri yıkamak için dianın detarjanını kullanıyorum çokta güzel temizliğiyor bide bimde art matik var oda süper deterjan canım
yumuşatıcı olarakta bimin bulut markası var ben pembesini kullanmıştım bide bayazını oda güzel vede kalıcı şu anda ben bingonun yumuşatıcı vede deterjannı kullanıyorum ama bu söylediklerimi kullandım bim bana artık uzak olduğundan oraya gidemiyorum ama tavsiyemdir canım

Ben cleanball Ersağ ürünlerini kullanıyorum. üye oldum ve yarı yarıya alıyorum nerdeyse...hem konsantre çok uzun zaman gidiyor. bulaşık ve çamaşır deterjanları zararlı fosfat falan içermiyor içim rahat 2 küçük oğlum var ..ayrıca bebe deterjanı falan kullanmadım hiç. internetten siparişi veriyorum eve geliyor ve aylarca yetiyor... önceden zırt pırt markete deterjan bitti telaşım olurdu... çok rahat ettim açıkçası... bir de el köpüğü çok işime yaradı. oğlum sıvı sabunu ele alır suyun altına tutar daha köpürtmeden akar gider idi.. işkence idi el yıkamak.. şimdi köpük ile oavalayarak yıkıyor çok hoş...

annem persilmatik kullanıyo beyazlara renkelilere persilcolormatik kullanıyo yumuşatıcıyıda konsentre yumoş lavanta ve monaloya olanı kullanıyo çokda menmun 1hafta kadar kalıyo kokusu :smiley-cool:

Teşekkürler kızlar,bugün bakacağım buraya fiyatları da yazarım belki başkaları yararlanır.

kızlar gittim deterjan fiyatlarına baktım önce dia sa dan başlıyorum ;
omo 6kg 23,85
alo 5kg 15,40
persil 6kg 22,90
tursil 6kg 18,90
calgon 400gr 5,50

şimdi sıra bim de ;
omo 5kg 19,50
art matik 8kg 15,95

şimdi şok;
omo 6kg 23,40
ariel 6kg 22,50
rinso 6kg 17,00
alo 6kg 18,50
calgon 650gr 8.95

şimdi A-101 ;
bingo 6kg 19,75
omo 6kg 23,85
ariel 5kg 21,90

karadağ market
omo 6kg 23,90
persil 6kg 21,90
rinso 6kg 18,90
bingo 6kg 18,90
calgon 650gr 7,75

karabağ market
bingo 6kg 16,99
ariel 6kg 23,75
rinso 6kg 17,90
ace matik 6kg 16,99
tursil matik 6kg 18,90
omo 6kg 18,75
persil 6kg 17,90

umarım işinize yarar kızlar ,sevgiler

sağol canım yorulmuşsundur gezerken ama bana çok faydan oldu teşekkürler

yumuşatıcıda vernel'de kampanya vardı 4kg+1kgkonsantre=8 kilo oluyor yani fiyatıda 8.90 dı.bana çok uygun geldi.deterjanda markaya çok önem veririm ben,hermarkayı almam.ama kampanya ve hediyeli oldukları zamanı kollar hemen yedeklerim.bence hediyeli olanlara dikkat edin yeni ürün çıkarınca avantajlı oluyorlar....

konsantre detarjanları sevemedım bır turlu mecbur kalmazsam almıyorum. Bımden artmatık aldım memnunum. A 101 de tek var gul kokulu buda guzel. Yumusatıcı bulut alıyorum. Uygun fıat ve guzel temızlıyor

konsantre detarjanları sevemedım bır turlu mecbur kalmazsam almıyorum. Bımden artmatık aldım memnunum. A 101 de tek var gul kokulu buda guzel. Yumusatıcı bulut alıyorum. Uygun fıat ve guzel temızlıyor

aynen
konsantre monsantre.. aynı ölçüde kullanıyoruz yine el alışkanlığı..

ben bingo kullanıyorum bimmin detarjanıda iyi renklıler için hemde fıatı uygun

bende bım aldım renklıler ıcın degıl ama acık renklı ve beyazlar ıcın cok ıı bence okadar para vermeye gerek yok tavsıye ederım yumusatıcısınıda ederım bende bulut kulanmaya basladım beyaz ve pembesınden tavsıye ederım bende

daha önceden burda artmatik çok tavsiye edildi diye bimden aldım ilk başta iyi gibiydi ama paket bitimine yakın beyazların grileştiğini göreceksiniz.. kaynatmak zorunda kalıyordum bitti çok şükür kurtuldum o deterjandan...

cnm ben rinsomatık kullanıyorum .yumusatıcıda kesınlıkle bıngosoftun pembesı

ben indirim zamanlarını bekleyerek kaliteli kullanıyorum
mesela ,alo almıstım renklilere kulladım omo matik active aldım onu da beyazlara...
bingonun kırmızı yumusatıcısını kullanıyorum ondan da memnunum :)

kızlar bende alo kullanıyodu baktım gördüm çok pahalı her alışımda fiyat farklı şimdi ace kullanmaya başladım güzel yıkıyo memnunum şimdilik yumuşatıcıyıda bi arkadaşım tavsiye etti bingonun kırmızı şişede olnı üzerinde parfüm şişesi var deneyin benim çok hoşuma fitti ayrıca fiyatıda uygun

bende indrimde olunca bigomatik aldım beyazlarım harika oldular bingo nun zaten yumusatıcılarında col memnunum genelde ariel ve alo kullanırım deneyeyim dedim memnunda kaldım indirimde bile gerçi 6 kg konsantre 16 lira idi :))

annem bugun tıtız aldı 2.5kg 5.70 tl hem renklı hem beyazlar ıcın yazıyo uzerınde bıngo yumusatıcı aldı pembe ama kırmızı al dedım o daha gıuzel kokuyo 2tl bıle degıl oda valla maddı acıdan mesela o gun paranız yok deterjan bıttı mesela sok markette kucuk peket var sok matık fıyatı 1.50 bıle degıl

X