Ka yllk arkadam..

seyrekyagmur

Başlangıç: 74 Hedef: 67
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2007
3.522
6.512
kızlar bu konuyu az öncede yazdım ama şuan bulamıyorum:) neyse tekrar yazim..
benm 6 yıllık ilke diye arkadaşım var okuyor oradan bi erkek arkadaşıyla tanışdırdı 26 yaşında gökhan ismi.iyi biri felan dedi neyse biz bi süre sonra çıkmaya başladık.ilkenin öğrenci evinden aysel diye arkadaşı var.o ocak ayında 10 gün gökhanla çıkmış aysel bana hiç buluşmadık bile sevemedik birbirimizi rahat ol o yüzden mutlu olun felan dedi..gökhanla ayrıldık biz(ama bayağı yoğun duygularım) ve hemen ayselle çıkmaya başladılar...ilkenin ark.ları ya onlar ilkönce onlara trip attım felan dedii sonra sen haksızsın ben mi çıkin dedim seni uyardımm sen hakkettin bunları dedi 1 kere sevdiğine eminmisin demişti uyarması o.ya bende hata olsa bile tepki vermeli onlara.ben oyuncak gibi oynandım ve destek olmadı onları savundu buu arada onların facede ilişki durumlarına ' sonunda =))' yazmış tabii büyük bi kavga ettik küsüz bayağı sinirlendm kırdım haksızmıyım bişiler söleyin arkadaşlarfisfisfis

Haksız degilsin ama biraz büyütmüşsün nasip böyle şeyler...tek kafamı kurcalayan sey arkadasının onların cıkmasına sonunda yazması...yani belediği ve istediği buysa seni neden o çocukla tanıştırdı ki?bunu ona sor ve sonra arkadaslığını bi daha gözden geçir...
kısacık bi ilişki için de canını sıkma..

kim kimle önceden çıkıyordu......kim kimin sevgilisi......valla karışık anlatmışın ben anlamdım.......dur bi daha okuyum......

bence haklısın ama neden can sıkıyorsun ayrılmışın......ayselde aramızda bir şey yok demiş başta ama demekki içten yanan bir ateşte varmış ..hemen çıkmaya başlamışlar...
gökhanında ilgisi aysel deymiş demekki......onunla beraber......

ilkenin hatası .ev arkadaşının çıktıgı aralarında bir şey olmasada sonuçta 10 15 günlük bir mazıleri olmuş.........senle çok iyi arkadaş demek.....

arkadaşının sevgilisini senle tanıştırması yanlış olmuş....

kızlar kız başkasını unutmak için gökhanla çıkmış felan hiç buluşmamışlar bu yüsden böle bişey kabulettim ne bilim ya böle olcağını ama olan güvenime oldu ben onun için eski sevgilisiyle kavga ettim onun.ya tebrik etsin ona da lafım yok ama ' sonunda ' ne demek olması gereken buydu gibi bişi..dostluğumm gitti ben eskisi gibi olamam kısa bi ilişki ama ben artk ayselle gökhanı bile taklmıyorum bana koyan ilke..

o ilke midir ne zıkkımsa salak (sinir oldum elimde değil) işte onu salla gitsin aysuncuğum.o kızın ne mal olduğu yaptığı yorumdan belli.bırak dünyada başka arkadaş mı kalmadı.dost kazığı dedikleri bu olsa gerek.

burdan anladığım ilke arkadaşının onların ilişkisine destek vermiş olması
seni gücendirmiş(haklısın)ama bi yandanda 6 senelik bi arkadaşlık var
ilke senin için ne ifade ediyor
sana ne kattı
iyiliğini gördünmü
bu soruların cevbı olumluysa zamanla herşey düzelir
o zaman.... eski dost düşman olmaz...diyebiliriz
yok zaten yaramaz bi arkadaşsa düşünüp üzülmene değmez
gökhana karşı duygularım yoğun demişsin ya ne yap et onu aklından cıkart cıkartki yeni mutluluklara kapı açılsın

of bu ne böyle

karışık kuruşuk bişey

felan yazmışsın

falan olacak sanırım

çokta bişi anlamadım ben

çocuk can sıkıntısını gideriyor

bir ona bir ona

o ilke midir ne zıkkımsa salak (sinir oldum elimde değil) işte onu salla gitsin aysuncuğum.o kızın ne mal olduğu yaptığı yorumdan belli.bırak dünyada başka arkadaş mı kalmadı.dost kazığı dedikleri bu olsa gerek.

öyla canım işte aklıma taktım bayağı oradaki üni.ortamından dışlanmak istemediği için böyle bişey yaptı galiba..belki onla konuşurum ama dostum olamaz artık..çünkü ben onun yanında ağladığım halde o bana böyle yaptı..yolu açık olsun..

burdan anladığım ilke arkadaşının onların ilişkisine destek vermiş olması
seni gücendirmiş(haklısın)ama bi yandanda 6 senelik bi arkadaşlık var
ilke senin için ne ifade ediyor
sana ne kattı
iyiliğini gördünmü
bu soruların cevbı olumluysa zamanla herşey düzelir
o zaman.... eski dost düşman olmaz...diyebiliriz
yok zaten yaramaz bi arkadaşsa düşünüp üzülmene değmez
gökhana karşı duygularım yoğun demişsin ya ne yap et onu aklından cıkart cıkartki yeni mutluluklara kapı açılsın

elimde değil öfkem büyük çünkü arkadaşlık böyle zamanlarda kendini gösterir olumluluk derken akıl verdi genelde ama bu zamanımda destek olması gereken oydu oda olmadı:çok üzgünüm:

X