Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Portatif beşik mi? oyun parkı mı? normal beşik mi?

diantus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
570
5
Yeni doğan bebek için hangisini tavsiye eder siniz? Potatif beşik mi? oyun parkı mı? normal beşik mi? Yatak odam küçük olduğu için portatif beşik düşünüyorum ama bebek ne kadarlık oluncaya kadar kullanılıyor bilemiyorum. Mağazadaki kız 1,5 yaşına kadar kullanır diyor ama ben kullanabileceğini sanmıyorum. Hareketlenince düşer Allah korusun. Tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Yeni doğan bebek için hangisini tavsiye eder siniz? Potatif beşik mi? oyun parkı mı? normal beşik mi? Yatak odam küçük olduğu için portatif beşik düşünüyorum ama bebek ne kadarlık oluncaya kadar kullanılıyor bilemiyorum. Mağazadaki kız 1,5 yaşına kadar kullanır diyor ama ben kullanabileceğini sanmıyorum. Hareketlenince düşer Allah korusun. Tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Ben bebeğime oda yaptım yatak odama da park yatak aldım.Portatif beşiklerde en çok 7-8 ay yatırabiliyorsun.Bebek hareketlenince tehlikeli oluyor.
Nacizane tavsiyem Ya normal beşik al ya da park yatak al.Park yatakların biraz küçükleri var onları kullanabilirsin.Ben kraftın 804 modelini aldım çok büyük değil tavsiye edebilirim.

NORMAL HAFİF BİR BEŞİK ALIRSAN IKEA Turkey - MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. BUNLARA BENZER YATAK ODANIZA KOYUP YATIRABİLİRSİN İLK BASLARDA.SONRA DA ODASINA KOYARSIN. YA DA PARK YATAK DA ALABİLİRSİN AMA KURULU HALDEYKEN ODA KAPILARINDAN GEÇEBİLİR BOYUTLARDA OLMASINA DİKKAT ET VE KATLAYIP KOLAYCA TAŞINABİLİR MODELLERDEN OLSUN BİR YERE GİDERKEN YANINIZDA GÖTÜRÜRSÜNÜZ.

Bu modelde yatakta veriliyormu yoksa sadece park mı? ve kaça aldınız? selamlar.

Yatak hariç taksitli fiyatı 270.Yatağı da 35 civarıydı sanırım.Yataksız kullananlar da varmış ama ben kıyamadım çok sert geldi bana.Bu modelin içini oyun halısı olarak kullanabiliyorsun.

bende internetten baktım fiyatı o dolaylarda burada mağazalarda bulamam ancak internetten alabilirim. peki içine uyku seti gibi bişi aldınızmı... kraft olduğu için kalitelidir sanırım bunu alacağım... teşekkürler..

Yatak hariç taksitli fiyatı 270.Yatağı da 35 civarıydı sanırım.Yataksız kullananlar da varmış ama ben kıyamadım çok sert geldi bana.Bu modelin içini oyun halısı olarak kullanabiliyorsun.

bende internetten baktım fiyatı o dolaylarda burada mağazalarda bulamam ancak internetten alabilirim. peki içine uyku seti gibi bişi aldınızmı... kraft olduğu için kalitelidir sanırım bunu alacağım... teşekkürler..

Ben nevresim takımı ve yorgan aldım uyku setinin kenar parçaları buna bağlanmaz diye düşündüm.Kalite konusunda bişey diyemiycem oğlum henüz gelmediği için kullanmaya başlamadım.Zaten henüz eve de gelmedi yatak.Ama epey araştırdım fiyat ve görüntü açısından benim için en uygunu buydu.Bu arada bizimki kırmızı olanı.Rengi baya canlı...

Bu arada kraftın ana sayfasından yaşadığınız yerdeki bayilere bakabilirsiniz.Ben o şekilde temin ettim.

Bende park yatak aldım.Ama uyku seti kullanamazsın dediler bende almadım.Deneyimi olan var mı uyku seti kullanılır mı kullanılmaz mı ?Nevresim takımı mı alsam daha iyi olur?

hilkam bende bu modelden aldım ama içine uygun yatak bulamadım sen yatağı nereden buldun? birde ne zamana kadar bunda yatabilecek oğlum acaba? yardımcı olursan sevinirim

ben de park yatak almayı düşünüyorm. kadame kademe oldugu için düşme ihtimalı diger yataklarla aynı.çoçugun kilosuna göre degişir bazı çoçuklar üç yasına kadar bile rahat yatabilirler.

bende oada yapacağım için yatak odamıza başta küçük beşik veya sepet almak taraftarıydım
gezdim dolaştım
bebeğin iriliğine göre bence 4-5 ay anca yatar
park yatak hiç düşünmedim sallandığınıda bilmiyodum görüntüsünüde sevmiyodum
fakat bi mağaza bana kraft ın bi modelini gösterdi hem şirin hemde küçük evet kodu 821 kırmızı puanlısını beğendik
bu yüzden bunu alıcam hem sonrasında oyun parkı olur yada uzun süre kalmaya gittiğimiz bir yere götürebiliriz

merhabalar,
ben de bebeğe oda yaptım ama ilk üç ay (en az) yanımda yatırmak için beşik almayı planlıyodum, sonra bu parkyatakları gördüm internette. Şimdi kararsız kaldım, acaba ilk aylarına bebek hangisinde daha rahat eder, kullanışlı olması açısından parkyatak şu ana daha avantajlı görünüyo ama onun da içine ayrıca yatak, vb almak gerekecek heralde

bende sadece 5-6 ayına kadar yanımda yatırmak istediğim için daha uygun fiyatlı olan beşiklerden aldım. memnunum.

Kızlar biz üçünden de aldık. Hatta ayrıyetten tavana asılan beşik bile yaptık. Benim kızım çok ağlayan bir bebekti. Susup rahat uyuması için ne gerekiyorsa aldık ama o bir tek battaniyede sallanırken uyumayı tercih etti 6 ay kadar !! Ama bana göre içlerinden en iyisi küçük sallanan bir beşik. ılk 1 yıl rahat rahat kullanabilirsiniz. Ne karyola ne oyun parkı pek kullanışlı olmuyor bana göre

benim de bu aralar kafamı en meşgul eden konu bu...
deneyimli anneler hadi yardım edin bize...

ben 40 'ı çıkana kadar evimde kalıcam, sonra memlekete annemlerin yanına gideceğim için oda yapmıycam henüz...o yüzden yanımda da götürebileceğim bir şey olsun istiyorumm...krfatın park yataklarını beğendim ama :emir_bebek:

kesinlikle park yatak derim..hem kullanışlı..hem kullanmadığın zaman kaldırdığında az yer kaplıyor..her yere taşınabilir...en az 2 yaşına kadar uyrken kullanabilir:)...oda takımımı almama rağmen yatak odasında yanımda uyuması için park yatak aldım çokta memnunum..sadece alacağınız park yatağın 2 katlı olmasına sallanabilen türde olmasına ve alt katında fermuar olmasına dikkat edin yeter.arkadaşımın2,5 yaşında kızı var hala onda yatıyor..

ya gerçekten park yatak çok kullanışlı biz zaten çok seyahat eden bi aileyiz eşimin ve benim ailelerimiz farklı şehirlerde gittikmi kalıyoruz arada birde ben gdiyorum annemlere o yüzden en avantajlısı bizim için park yatak olacak zaten şuan tam bi odada döşeyemeyeceğim bu eve yeni taşındık ve hiç öyle bi yerimiz yok zaten bebişimizde plansız geldiği için ona görede bi ev tutma şansımız olmadı kendi evimize ancak 2 yada 3 yıl sonra çıkıcaz ona göre bi beşik lazım yani bana o yüzden ben park yatak alıcam

kızlar benimde kendi evim ve çocuk odası var boş sayılır şuan.ben yatak odasında yanımda yatması için park yatak alıcam ama birde oda takımı alsammı kararsızım.gerçi takımın şuan için dolabını ve şifonyerini kullanırım ama ne yapsam yardımcı olurmusunuz acaba.

X