Yüzük Yastıkları

chikuleta

nişanlı:)
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2009
206
0
37
Yüzük Yastıkları

vscjv9.jpg

2ujqe4g.jpg

v441w7.jpg

2mg5yyw.jpg

2n1clep.jpg

vct4lx.jpg

dg2a10.jpg

1115dhw.jpg

fmku9j.jpg

2uxu3gm.jpg

35lw6l5.jpg

313rd6g.jpg

24l3fq0.jpg

2873s7p.jpg

2n8c4ew.jpg

bunları nereden bulabiliriz ki ben bi kaç yere sordum yoktuuu bu arada çook güzellerr teşekkürler paylaşıtığınn içinn... opuyorumnanaktan

sende saol bitanem yorum için..valla ben iç giyimcilerde bulmuştum ama onlar özel olarak getirmişlerdi..

Ayy bu minnoşlar çok tatlıııı...

Yaaa nişan tarihim 2002...Topu topu 7 sene oldu..benim zamanımda niye yoktu böle şeyler yaaaa....mafoldumben

Çok güzeller...Teşekkürler...

nevınım sen ole dıyosunda ben de 2007ın kasımında nısanlandım da ozaman bıle yoktu.. :çok üzgünüm: valla neler neler cıkmıs.. alkisalkisalkis cok guzeller yaa..
kaydirigubbakcemile5

Ya harikalar yaa..
Bayıldım, hiç görmemiştim.
Bir de bunların buyutları ufak mı?

boyutları itseğine göre değişiyor ama ben çok ufak tercih etmedim...normal bir boyutta olması daha keyifli bence..

evet bebeğim tepsi yerine bunlar çıktı bencede iyi oldu çünkü çok tatlı duruyorlar.daha beni istemeye gelmediler ama bizim tüm hazırlıklar tamam gibi:KK70:babama açılma konusu var daha...offf..

evet bebeğim tepsi yerine bunlar çıktı bencede iyi oldu çünkü çok tatlı duruyorlar.daha beni istemeye gelmediler ama bizim tüm hazırlıklar tamam gibi:KK70:babama açılma konusu var daha...offf..

valla cok da ıyı olmus.. alkisalkisalkis cok begendım.. opuyorumnanaktan ınsanın bunları gordukce yenıden evlenesı gelıyor beah.. delikafadulden korkma endıselenme hersey yolunda gıder merak etme hepımız gectık o yollardan.. yerimseniben benım annem soylemıstı babama bız pek yuzgoz olmamıstık.. sositososito ıyı de oldu ama ben soylemeyı cok ısterdım o da ayrı.. :gitme:

aynı durumdayz desene..
bize de bayramda gelecekler..
babaya söyledik çok şükür..
sadece hazırlıklar kaldımafoldumben

ayy ne güzel ya

benim babamla annem ayrı babada ters biri benimkide iki haftadır sıkıştırıp duruyor söyle söyle diye ama yapamıyorum.annemde babamla konuşmuyor.hayırlısıyla bir söyleyebilsem..

639325811_0178eb197e.jpg

hiç görmemiştim yüzük yastığı Türk adeti olarak
bende geçen yıl evlendim ama tepsimiz vardı bizimde
ama hoşmuşlar

X