4 haftalık hamileyim

mavilila

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
61
0
Kızlar kan testi yaptırdım.Hamileyim.:lepi:Sonucum 299,7.Dr 1 hafta sonra tekrar gel dedi.Şimdi ultrasonda görülmez.İnşaallah bir aksilik olmaz herşey yolunda gider ve bebişimi sağlıkla kucağıma alırım.Dualarımızı birbirimizden esirgemeyelim.:Saruboceq:

canım benim gözün aydın..
Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah.

Tebrik ederim ! kaydirigubbakcemile5
Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin

canım tebrık ederım yaa cok sevındım gercekten Allah saglıkla kuavustursun bebısını canım bı sorum olca reglı olcakmıssın gıbı sancın oldumu ?

bende 4 haftalık hamileyim dün öğrendim senin adınada çok sevindim bende sitede dolaşıp duruyorum benim gibi 4. haftasında olan var mı diye yaşadıklarımızı günü gününe paylaşalım istiyordum. kese daha görünmedi bendede benimde salı gününe randevum var. acaba sana progestan verdi mi doktorun?

Tebrik ederim,
Allah size rahat ve sorunsuz bir hamilelik ve bebeğinizin sağlıklı dünyaya gelmesini nasip etsin..
Sevgiler

ben de sanırım 4 haftalık hamileyim kan testimi yaptırdım değerim 1000.00 çıktı ama daha muayeneye gidemedim 1 hafta daha geçmesini bekliyorum.. merak edenler olursa adet zamanım içerisinde 1 hafta boyunca adet ağrısı gibi ağrılar çektim.. bir de ben şiddetli adet ağrıları geçiren bir bayandım.. şimdi ayakta fazla durduğumda kasığımın sol tarafında 5 dk lık bi ağrım oluyor ve yatınca geçiyor.. ayrıca sabahları ve akşama doğru mide bulantım oluyor.. ekstra yorgunluk da cabası.. ama herşeye rağmen çok güzel bi duygu.. allah isteyen herkese nasip etsin.. hamile olan herkese de allah rahat bir dönem geçirsin sağlıklı hayırlı evlatlar versin..

bende aynı durumdayım 2 gündür adet ağrısı gibi ağrı çekiyorum bir kaç kişide ağrı olduğunu okuyunca rahatladım tehlikeli bir durum diye endişe ediyordum.

Kızlar hepinize teşekürediyorum yanımda olduğunuzu bilmek çok güzel.opuyorumnanaktanAllah isteyen herkese nasip etsin.:Saruboceq:

canım bırde kacınca ayında hamıle kaldın kac kez denedın yanı?

Canım bu 4.ayımızdı.Çok şükür çok uğraştırmadı bizi.Ama ben çok stres yapıyordum acaba bir sorun mu var diyordum.Rabbim ol dedi oldu.
Regl olacakmışım gibi ağrılarım oldu özellikle bel ağrım.Halada var.Gögüslerimin ucu büyüdü ve damarlar belirginleşti.Başkada hamilelik belirtim yok.Senin regl gecikti mi?

CtNO-1pe-1.jpg

CtNO-1or-1.gif

bende 4 haftalık hamileyim dün öğrendim senin adınada çok sevindim bende sitede dolaşıp duruyorum benim gibi 4. haftasında olan var mı diye yaşadıklarımızı günü gününe paylaşalım istiyordum. kese daha görünmedi bendede benimde salı gününe randevum var. acaba sana progestan verdi mi doktorun?

Yok canım ya vermedi.Aslşında bende hemen birşeyler verir diye bekliyordum.Kan testine bakıp hamileliği onaylayınca herşeyi unuttum valla bişey de sormadım.Haftaya gidince verir herahalde bişeyler.Bu arada aynı zamanda doğuracağız kısmet olursa.Tebrikler.
Regl gününm geçince test yaptım silik 2.çizgiyi gördüm.İnanamadım.Ertesi gün birdaha yaptım aynı.Yani 4 test yaptım evde ama inanamıyordum.Değişik markadan tesler yaptım yinede acaba olmayabilirmi dedim.Baktım biraz daha dursam test yapma rekoru kıracam en iyisi kan testi dedim ve rahatladım.

tüm yeni hamişlerin gözü aydın. allah tamamına erdirsin.
vee tüm isteyenlere de en kısa sürede nasib etsin inş. :emir_bebek:

ben de hamileliğimin 15. haftası içindeyim ve ağrılar, batma ve bulantılarla alakalı herşey normal. kendinize sıkıntı etmeyin. bol bol dinlenin ( zaten isteseniz de istemeseniz de bikaç haftaya kadar 24 saat uyursunuz kaydirigubbakcemile3 )

allah sağlıkla kucağınıza almayı nasib etsin. tekrar tebrikler

evet mavilila kısmetse aynı zamnlarda doğum yapacağız bende ilk silik gördüm bir daha bir daha derken 5 tane yaptım sonra kan testinde öğrendim. yarın tekrar yaptıracağım değer ikiye katlamış mı diye?

canım cvp verdıgın ıcın tşkler bugun agrım olmadı hıc 2 gun kaldı reglımı ama arada gırıyor du bakalım ama ben kendımı reglı olcagıma ınandırıyorum yoksa cok uzulurum

X