Cinsel isteksizlik iin jinekolog tavsiyesi

dilxsxad53

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
240
0
merhaba kızlar çogu kişide olduğu gibi bende de cinsel isteksizlik var 2 senelik evliyim ilk başlarda bazı sıkıntılardan dolayı psikolojik olduğunu düşündüm ama insanın psikolojisi hiç mi düzelemez:) hala bi degişiklik yok isteksiz olarak ilişkiye girince kurulukta beraberinde gelıyo tabı sonrasında yanma vesaire...Artık bu durum beni ve eşimi çok rahatsız etmeye başladı eşim artık isyanlarda anlıcanız eşimi çok seviyorum 5 senelık bi beraberlikten sora evlendık ama nie böle oluyo anlam veremıyorum bunun için bi doktora gitmek istiyorum aslında bu arada çocukta istiyoruz bu yüzden doktora gidiyoruz fakat kadına sormaya çekınıyorum biraz sert bir siması var sizin sadece bu konu üzerine uzmanlaşmış tavsiye edeceğiniz bi doktor varmı yardımcı olursanız çok sevinirim kızlar yoksa evliliğim tehlikeye girecek:KK43:

herkeste zaman zaman olabılıyo bu başka seyler denesen mesela film veya seni harekete geçirecek seyler ha birde bol fındık ve ceviz etkisi baya oluyo:eek:

canım aynı dert bende de var:kedi:mafoldumbenbende de doğumdan sonra oldu...anlayamadım nedenini?,dediğin gibi bende çekiniyorum dr a sormaktan..:kedi:.oooff ooofff..eşimde rahatsız oluyo bu halimden..neler denemedim ki.mafoldumben.eşimde acaba bi sorun mu var kist falan diyo,acaba ondan kaynaklanabilir mi kızlaaar?..:uhm:Rabbim yardımcımız olsun...amiiinnn.:Saruboceq:..

Aynisi bendede vardi ´daha yeni yeni düzelmeye basladi ama bisi yapmadim kendiliginden gecti..
Gerci bazen hale oluyor ama bencede yinede sen bi dr. söyle canim

genelde turk kadininin sorunu...
ergenlik cagi boyunca boyle konulari birakin konusmayi dusunmenin bile ayip oldugunu ogrendik;
evlenene kadar filmlerdeki opusme sahnelerine bile bakmadik cogumuz... kendi vucudumuzdan habersizdik.... sonunda olacagi bu tabi...

bence doktordan once kendin biseyler denesen;

ornegin, gun icinde esine kiskirtici bi mesaj ceksen, aksama kadar hem o hem de sen sabirsizlansaniz, ciksan kendine seksi camasirlar alsan, o gun icine onlari giysen, esine bazi suprizler hazirlasan... los bir ortam falan... ne bileyim, bunlar seninde istek duymani saglayabilir.........

internette daha niceleri vardir, bir arastir...

X