lütfen bakın arkadaşlar

PRENSES47

Mucizem abi oluyor ❤
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
1.521
120
en son 27temmuzda adet oldum ve iğne tedavisine başladık adetimin 3.günü 10.gün çok şükür yumurtam 20mm ulaştı ve çatlatma iğnemi oldum 10gün sonra kan testim negatif çıktı daha adetimede 15gün vardı şuan adetime 10gün kadar var böyle olupta adet gününde hamile olan varmı çıkmamış olabilirmi bende prolaktin sorunuda var ve ben bu çatlatma iğnesinden sonra çok büyük sorunlar yaşadım şimdi kasıklarımda ara ara ağrı bel ağrım ve göğüsşerim ağrıyo acaba hamile olabilirmiyim lütfen cevaplayın şimdiden teşekkürler

prensesim canım benim.inşallah hamilesindir tatlım.
çatlama ignesi malesef o dedigin şişmeleri yapıyor canım yaaa.
ama daha öncede demiştim sana sanırım evde test yapma.
şimdi anladıgım kadarrıyla adetinin üçüncü günü yani 30 temmuzda çatlama igneni oldun..bu demek oluyor olalı 20 gün olmuş.
kanda bi daha baktır tatlım.öpüyorum seni.Şeniz

yok derinim bugün 14 gün oluyo 5ağustosta vuruldum çatlatma iğnemi canım adet günüm geçsin biliyosun zaten düzensiz ne zaman geleceği bellisiz o zaman dr gidecem

yok derinim bugün 14 gün oluyo 5ağustosta vuruldum çatlatma iğnemi canım adet günüm geçsin biliyosun zaten düzensiz ne zaman geleceği bellisiz o zaman dr gidecem

tamam canım biliyorum.en iyisi öyle.hayırlısı inşallah yaa.öpüyom kuşumu.opuyorumnanaktan

X