Kızlar belim çok ağrıyo hemilelik belirtisi olabilirmi bana yardımcı olun.acil

brnsrk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2008
44
0
40
Arkadaşlar benim 2 yıldır hiç korunmadık cocugum olmadı iltihap vardı gecen ay bitti iltihabım bu ay tutmustur belki dedim ve belim çok ağırıyo eğilirken daha fazla oluyo sol yumurtalığıma arada sancı oluyo,göğüs uçlarım biraz karıncalı ama fazla deil yumurtlamamda bitti,hamilelikte bel ağrısı belirtisi ne zaman başlar kimisi döllenme zamanında olur diyo benimde deneyimlerinizi paylaşırsamnız sevinirim.:Saruboceq::Saruboceq:

cnm benim adetime yaklasık 4 - 5 gün var yaklasık 10 gündür dehşet bel ağrısı
ve kasık ağrısı çekiyorum bugün test yaptım çıktı
umarım hamilesindir cnm

bende de bugün inanılmaz bel ağrısı var bi geçmek bilmedi sol kasığımda batmada oluyor gögüslerimde şiş dokunuca ağrıyor 20 ağustos adet günüm adetlerim hiç şaşırmaz bende 2 yıllık evliyim sürekli deniyoruz ama tutmuyor 2 saat önce kahverengi damlalar geldi az bişey dahada bişey yok bakalım yarın tam adet günüm kan gelcekmi gelmeyecekmi görücem acaba kan gelmezse test yapayımmı yoksa 1 hafta bekleyemmi?hiç böyle olmazdım adetimden 1 gün önce böyle akıntılarım olmazdı hatta hiç acımda sancımda olmazdı şaşırdım biraz umutlanmakta istemiyorum ama hayırlısı artık.

cnm adet gününün geçmesini bekle bence.benimde belim göğüslerim çok ağrıyodu.ama bgn adet oldum.inş sen hamilesindir ama bu belirtilere fazla takılma derim ben.:sinifsinif:

bende bir hamilelik yaşadım maleef kaybettim ama ilk belirti bde bel ağrııydı acie gitmiştim bel ağrıından dolayı benim için en büyük belirti bel ağrı belim ağrımıyoa hamile olmadığımı anlıyorum inşallah ende hamileindir

benimde şu an belim çok ağrıdı bu ay adet olum ayın 10unda ama 2 gün ve damla damla bi kez yoğun gibi geldi ama hemen bitti. halada adet olmadım hesiplirımda yanılmıyorsam eğer eylülün 1inde adet olmam gerekio. off ya belim çok ağrıo benim belki iş stresindendir.:sinifsinif:

X