İzmir'de cilt bakımı yaptıran var mı?Nerde?

Memnun kaldınız mı?
bende istiyorum yaptırmak.

çok memnun kaldım.çene bölgemde yağ bezesi gibi sürekli olan bir sivilcem vardı.sıktıktan sonra geçti.işlemden sonra yüzümde çok hafif bir kızarıklık oldu.eve gidene kadar kalmıyor bile.neşe hanımın eli çok hafifti.hala orada çalışıyor mu bilmiyorum.bende sonbahar a doğru tekrar yaptırmak istiyorum.

çok memnun kaldım.çene bölgemde yağ bezesi gibi sürekli olan bir sivilcem vardı.sıktıktan sonra geçti.işlemden sonra yüzümde çok hafif bir kızarıklık oldu.eve gidene kadar kalmıyor bile.neşe hanımın eli çok hafifti.hala orada çalışıyor mu bilmiyorum.bende sonbahar a doğru tekrar yaptırmak istiyorum.
teşekkür ederim doğumdan sonra gideyim bende ihtiyacım var çok

Ya kızlar evde de yüzümü yıkıyorum dove garnier gibi markaların ürünleriyle tonikliyorum maskeliyorum kremliyorum ama malesef yüzüm hep kırmızı hep gözenekli bıktım artık.Ya gerçekten yaptıranlar cevaplasın böyle gozenek kalsın istemiyorum eğer evdeki gibi gözenekleri kalacak rengim düzelmeyecek hiç gitmeyeceğim değiştiriyor mu gerçekten? Ve kırışıklıga iyi geliyor mu

Merhabalar

Şubesi'nde tüm vücut lazer epilasyon 10 seans 500 TL

FIRSATI KAÇIRMAYINIZ - İLETİŞİM:

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel bir önerisi olan var mı kızlar? İzmir’in neresinde veya ne kadar olduğu önemli değil. Çıktığımda gerçekten memnun kalacağım bir yer olsun yeter!

Arkadaşlar uzun yıllardır izmirde bir çok farklı işlem için bir çok güzellik merkezinden hizmet almış biri olarak deneyimlerimi kısa kısa paylaşmak isterim. Kimse de kusura bakmasın isim vererek gideceğim ki benim yaşadığım insanlar da işini düzgün yapsın kimseyi mağdur etmesin. paramla rezil olduğum çok oldu açıkçası. ilk olarak söylemek istediğim şu ki mesele yer açmak değil mesele açtığın yer de insanları mağdur etmek değil memnun etmek olmalı öncelik. benim en çok dikkatimi çeken şey son zamanlarda bu güzellik merkezlerinin sosyal medyanın gücünü kullanarak bol bol reklam ve kampanya yaparak insanları oraya çekmek. tamam reklamı görüyosunuz kampanyalarda cazip kafanıza yatıyo gidiyosunuz karşılama süper vaatler on numara ikramlar ilgi alakalar oo tmm diyosunuz bunlar profosyonel sizi bi şekilde ikna edip bazı paketler satıyolar. oradan bi çıkıyosunuz aaa ben ne yaşadım diyosunuz bi fark ediyosunuz ki bir işlem için gitmiştiniz size beş işlem satmışlar bi sürü paranız gitmiş :KK43: sonra amaaan diyosunuz neyse benden kıymetli değil. ilk randevuya gidiyosunuz ve anlıyosunuz ki eyvah eyvah param çöpe gitti ama artık çok geç:KK43:(( işi ticarete dökmüşler her gittiğinizde oran da bozuk şu paketi al buranda yamuk bu paketi al paranız bitince taksit yapalım senet yapalım diyen salon gördüm ya arkadaşlar güzellik uğruna düştüğümğz bu durumlar içler acısı birileri bizim kendimizi beğenmememizden fena halde faydalanıyo bakın tekrar söylüyorum hakkını verene lafım yok ama malesef bana denk gelmedi hep fasa fiso işini doğru yapan yok çok amatör herkes. para ver vakit ver sonuç sıfır. gitmedğim yer kalmadı desem yeridir izmirde hepsi birbirinin üç aşağı beş yukarı aynı barışın kendinizle oturun paranız size kalsın yazık günah.

Güncel tavsiyesi olan var mı?
Güncel tavsiye olarak gitmeniz gereken yer yltavsiyem yok ama sakın gitmeyin diyeceğim yer var bornovada slimfit estetige gittim cilt bakımı için bi sürü paket sattilar param boşa gitti cilt bakimindan sonra yüzümde lekeler çıktı bizden degil dediler. bunca yil bir tane leke yoktu cildimde oradaki cilt bakimlarindan sonra lekeler olmasi tesadüf mu lekenin ertesi günü gittim asla kabul etmediler ve hala o lekelerden kurtulamadim. sosyal medyada hep memnun müşterilerini konusturuyolar insanlarda gidiyo benim gibi magdur ettikleri yok.

Folkart towers biliyosunuzdur orda artsest diye bi guzellik merkezi var ben oraya gitmistim cok memnun kaldim kalici kaş da yaptirmistim göz doktoru seyda atabay var onun kendi yeri annesi orda gayet guleryuzluler

Folkart towers biliyosunuzdur orda artsest diye bi guzellik merkezi var ben oraya gitmistim cok memnun kaldim kalici kaş da yaptirmistim göz doktoru seyda atabay var onun kendi yeri annesi orda gayet guleryuzluler
orayı bilmiyorum hiç gitmedim yeni mi acaba. ben bornova da slimfit estetik var oraya gittim. bölgesel incelme g5 masajı cilt uygulamaları filan bi sürü şey aldım hiç biri bir işe yaramadı bi kere cilt bakımında bakımı yapan kız dedi i ben bu gün başladım dedi saf saf dumur oldum ya bide güzellik uzmanı değilmiş siz düşünün artık aslında ben dansçıyım bu günde yeni başladım ama hemen işleme soktular çok bilmiyorum kusura bakmayın dedi kız yuh yaaa dedim.. zaten her gittiğimde başsı giriyodu işleme ve her gittiğimde randevu saatimde gidiyorum en az 1 saat bekledim her seferinde slimfit en berbatı bide instagramda habire müşteriler konuşturup çekip paylaşıyolar ben de ona kandım gittim. 10 kişiden 9 unu rezillik yaşatıp birini memnun ediyolar mesela ben bir sürü şikayette bulundum beni de çekip paylaşsalardı ya. her gün dükkanı çekiolar kalabalığız diye o kalabalık ne biliyo musunuz randevu verip saatlerce sırada beklettikleri insanlar çünkü sadece üç tane uygulama odaları var cilt bakımı normalde 40 dakika dediler bana her seansımda 20 dakikada salla pati yaptılar çünkü arkada bekleyenler söyleniyo diye daha neler neler yaa resmen rezillkik. bir gün beklerken her seferinde bu kadar bekleticekmisiniz siz beni niye kapasitenize göre müşteri almıyorsunuz ayıp değil mi ben paramı ödemişim her geldiğimde 1 saat beklemek zorundamıyım dedim orann sahibi bayan gayet pişkin pişkin başka salonlarda müşteriyi kovan bile gördüm ben dedi nasıl yani beni mi kovacaksınız dedim düşünsenize sizi oraya bağlayana kadar her türlü sevimlilik yapılıyor paranızı peşin aldıktan sonra da ne verirsek ona razı olacaksın yoksa salondan kovarız dedi kadın resmen paramı da hakkımıda helal etmiyorum oraya sakın gitmeyin valla yazık günah çok pişman olursunuz çok. bi de sade derma estetik var orda bekletme olayı yoktu fazla ama sadece iki tane tecrübeli eleman var onlarda kime yetişsin hep acemiler yapıyodu işlemleri o yüzden ordanda sonuç alamamıştım ve sattıkları paketi eksik uyguladılar paramı iade etmediler. aman neyse önerdiğiniz yeri denerim bir daha ihtiyacım olursa:KK66:

Son düzenleme:
X