İzmir'de cilt bakımı yaptıran var mı?Nerde?

magrenta

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
7.804
88
arkadaşlar izmirde cilt bakımı yaptırmak istiyorum ama biliyorsunuz ki her yere güven olmuyor bugün likya estetik güzellik merkezi ile görüştüm normal cilt bakımı 50 tl ye yapıyorlar kararsız kaldım tavsiyesi olan var mı?
lazer epilasyon yaptıran var mı?onuda likyada sordum fiyat konusunda çok indirim yaptılar giden var mı acaba?

benim izmir'de bir salonum var. Cilt bakımı ücretimiz 40 tl şuanda. Beklerim.

GÜZELLıK UZMANI HATıCE ÖKTEM KILIÇASLAN
BLONDY KUAFÖR VE GÜZELLıK SALONU
325 SOKAK NO:9-A ÜÇYOL ıZMıR (ÜÇYOL METRO SON DURAĞI ZıRAAT BANKASI SOKAĞI)
255 69 32

evet ya lazer epilasyonun seansı ne kadar ve önerebileceğiniz izmir de bir yer varsa nolur yazınnn

vali konağında pakalin eczanesi var onun ustude eczanenin güzellik salonu..daha gitmedim ama gitmeyi düşünüyorum eczane olması güven verdi bana..eger gidersem hbr veririm..
epilasyon a lazer e ama sevincin orda dermamed var oraya gidiyorum fiyatları uygun geldi bana btn bacak bikini bölgesi genital 450tlydi gecen sene..eğer igneli düşünüyorsanız donercileer sokağında janın diye bı yer var ananem yıllardır oraya gidiyo Gül hanim i tavsiye ediyo..

vali konağında pakalin eczanesi var onun ustude eczanenin güzellik salonu..daha gitmedim ama gitmeyi düşünüyorum eczane olması güven verdi bana..eger gidersem hbr veririm..
epilasyon a lazer e ama sevincin orda dermamed var oraya gidiyorum fiyatları uygun geldi bana btn bacak bikini bölgesi genital 450tlydi gecen sene..eğer igneli düşünüyorsanız donercileer sokağında janın diye bı yer var ananem yıllardır oraya gidiyo Gül hanim i tavsiye ediyo..

çok sağol cannım çok yrdımcı oldun kaç gündür kimsenin baktığı yoktu:dance::lepi:

giden kimse yok mu ya izmirde cilt bakımına şimdi tam zamanı cilt bakımı için bence :)))))
bu arada lazer için bende bir araştırma yapmıştım alsancakta gazi ilköğretim okulunun karşısında bir yer var adını tam hatırlamıyorum çok ilgiliydi örnek atış bile yaptılar geçen ıl gitmiştim ama sarışınım malesef herkes geri gönderdi beni :KK43:(( bu yılda arkadaşım için alsancakta yine likya güzellik merkezi var orasıda çok ilgilendi ve baya indirim yaptılar hemde toplam fiyat veriyorlar buraya gidip bir görüşün derim ordas da cilt bakımı vardı ama giden birinden tavsiye almayı tercih ederim önclikle :)

bişey değil canım :) bu arada lazerden daha iyi virşey çıktığını buldum henüz denemedim burdada istenmeyen tüyler bölümünde bulabilirsin epilixir diye bişey en yakın zamanda bende alıp denicem kullanıcı yorumları çok olumlu geldi bana benim gibi lazere gidemeyenler ya da o kadar para veremeyenler için süper birşey

benm evlenmeden önce calıştıgım yer: alsncak from club izmırın en iyi merkezı..spa..baskada spa yok zaten..braz pahalıdr ama gıdıp bı görun önce..yargıcıdan sonra soldan 2.sokak.hobby gıft var onun karsı sokagı..çamlık sokak ..reyhanın karsı sırası oluyoo..

benm evlenmeden önce calıştıgım yer: alsncak from club izmırın en iyi merkezı..spa..baskada spa yok zaten..braz pahalıdr ama gıdıp bı görun önce..yargıcıdan sonra soldan 2.sokak.hobby gıft var onun karsı sokagı..çamlık sokak ..reyhanın karsı sırası oluyoo..

canım acaba seansı ne kadar söylermisin?

bornovada ki ibrahim & ibrahim yalın güzellik salonunu tavsiye ederim fiyatı 80 YTL seans başına ama gayet deneyimliler ve işi biliyorlar kaliteli ürün kullanarak lazer yapıyorlar sonuç mükemmele ben sürekli yaptırıyorum tavsiye ederim kızlar..:teytey::içelim:

bılmıyom kı zam gelmiştir ama süper bır yer yane..
dusunmeden gıdın tum istanbuldan gelen sanatcılar bıze gelıyodu..
setap erner,beyaz,ayse kulın vs vs
arayıp sorabılırsın
0232 463 67 21
google amcaya arat 1 2 resmı var

bugun yaptırdım geldim şimdi...elleyince pürüzsüz yüzüm ama kırmızı izler var onlar da mor bir ışıkla düzelicek 3 gün üst üste gidicem

X