ramazanda sağlıklı beslenelim ve birlikte kilo verelim

A

angel_34

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi angel_34
kızlar herkese selammopuyorumnanaktanmalum ramazan ayı geldi sıcacık pideler,tadına doyulmaz güllaçlar vs..,gün boyu tutulan orucun ardından mis gibi kokular gelen bir mutfaktan çıkan yiyeceklerle kendine hakim olabilmek ,dengeli beslenmek gerçekten kolay değil ama bu ayı midemizi yormadan geçirmek de yine bizim elimizde aslında hem orucumuzu tutup hem de dengeli beslenerek bu ayda ibadetimizi yaparken fazlalıklarımızı da atbiliriz.yanlış anlaşılmasın orucu diyet gibi düşünmüyorum kesinlikle amacım ve düşüncen ramazan da hem ibadetimi tam anlamıyla yerine getirmek hem de son zamanlarda aldığım fazlalıkları vererk bayrama daha bir zinde girmekopuyorumnanaktaneğer benimle birlikte devam etmek isterseniz cuma günü tartılıp kilolarımızı yazalım ve ay sonunda farkı görelim hem birbirimizi motive ederiz hem destek oluruz gül gibi geçiririz bu mübarek günleri opuyorumnanaktancumaya kadar isimleri yazdırırsanız listeyi oluşturabilirim şekerler katılımlarınızı bekliyorum tek başıma sıkılırım ben buralardayerimsenibenzaten ne zamandır tartıdan kaçıyorum stresten yemeğe verdim kendimi:gitme:kaç çıkacak bilmiyorum ben de cuma günü tartılcam :kedi:her cuma da tartılırız 4 haftada bakalım neleri değiştirebiliyoruz hem birbirimize de fikir vermiş oluruz yediğimizi içtiğimizi yaptıklarımızı yazarak hadi bakalım bekliyorum şekerleropuyorumnanaktan

X