Deri mont moda mı hala ? tavsiye eden var mıı?

sabracadabra

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
319
2
selam kızlar..yaa sonbahar için kısa mont almak istiyorum..şimdiye kadar hep spor takıldım ama artık biraz imaj değiştirmek istiyorum..
sizce kısa deri montlar hala moda mı? motosikletiçiler gibi olmaktan da korkuyorum..bana bi tavsiyede bulunun lütfen..deri konusunda ne düşünüyosunuz?

zuhaha ne alakası var motorcularla ben hep deri mont giyorum cok şık duruyo emitasyonda alabilirsin hatta şuan neresi indirimde nerde daha güzel modeller var dersen bershka diyebilirim sana

bence modası geçmez derinin ...benim var ..ama inan motorcular gibi olmuyo ,onlar farklı modeller..her tarza uygun model bulabilirsin..

bulabilirsem kahve belden tam oturan hafif spora yakın bişi arıyorum..çok şey mi istiyorum ne :) ayyy bi de onun altına uygun klasik bi ayakkabı gerek :S

selam kızlar..yaa sonbahar için kısa mont almak istiyorum..şimdiye kadar hep spor takıldım ama artık biraz imaj değiştirmek istiyorum..
sizce kısa deri montlar hala moda mı? motosikletiçiler gibi olmaktan da korkuyorum..bana bi tavsiyede bulunun lütfen..deri konusunda ne düşünüyosunuz?

arkadaşım deri montun hiçbir zaman modası geçmez.senin istediğin tarz montlardan derimod mağazasında bulabilirsin canım.ben ordan giyiniyorum.bir kahve bir de siyahım var.bence oraya bir bak

şuan bershka da cok acaip indirim var hemde modeller kro değil tam spor tarz kotla giyilebilecek tipten

Derinin modası geçer mi arkadaşım..?:)

Modelin modası geçebilir o ayrı..

Kırcılar, Derimod süper modelleri var bu sene..Almak lazım..

canım bahsettiğin gibi tam 3 tane montum var kısa ikisi siyah biri kahve (benim gücüm hayatta yetmezdi abilerim saolsun :KK70:) çok severek giyiyorum ve arkadaslarım da hep der senin farklı bi tarzın var diye. asla ama asla vazgeçemem deri monttan

yazın göbeğinde olan doğum günümde sevdiceğim deri mont aldığı için moda olsada olmasa da giyicem ben bu yıl kızlar hepimiz giyersek moda olur zaten yahu kaydirigubbakcemile3

herkes demiş ama ben de demek istiyorum canım evet derinin modası geçmez.ama modeli çok abartılı olmasın onun modası geçebilir al bi tane klasik bak keyfine derim ben :)

bende deri mont sevenlerdenim benim kısa değilde uzun var yani kalçamın biraz altında çok uzun değil kahverengi ve eski görünümlü adana herry mağazasından aldım çok şık duruyor kesinlikle tavsiye ederim... :lepi:

X