Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Bende 6aylık tedavi süreci ardından tekrar üç aylık tedavi olcam

arkadaşlar bende pkoloyum hamile kalmak istiyorum , tedavi aşamalarınızı ve istanbul anadolu yakasındaki doktor önerilerinizi paylaşabilir misiniz.

Ben de pko luydum.klomen hapla 1 hafta icinde sonuc aldim,yumurta takibim yapiliyordu.fakat 3 ay denedik ve yine olmadi megerse esimin morfolojisi 1 oldugu icin olmamis bu seferde
Ilk tup bebek denemeeiyle ikizlerim oldu

Bende pko luyum Femera kullanmaya başladım geçen ayda içtim ama bir faydası olmadı bu ayda çok işe yarayacağını zannetmiyorum ama hayırlısı ((

Selam kizlar bende pkoyum.hemde ilacsiz adet olamayan pkolardanim;(oysaki cok fazla yumurtamiz var ama kismet iste.Rabbim ol der ve olur ins.bende cok korkuyorum olmucak diye.ama Rabbimden asla umudumu kesmedim kesmem...klomene yanit wermio yumurtaliklarim.illa igneyle buyuyolar.2.asilamami olucam nasipse mart sonunda..ins Rabbim ol der ve oluverir

Merhaba arkadaşlar.ben pko hastasıymışım bunu iki ay önce öğrendim.31 yaşındayım üç yıllık evliyim.afyonda yaşıyorum.bir çok doktora gittim hiçbiri pko lusun demedi.geçen ay telek hastanesi Mehmet telek beye gittim sende pko var dedi klomen verdi ama 11 mm de kaldı bir yumurta.bu ay menogon 75 ile başladık 5 gün sonra gittim yine büyümedi 9mm sonra 150ye çıkardı bir tanesi 17,5 biri 14,5 oldu.çok ümitsizdim çatlatma iğnesi verdi.bazı günler sabahları polen yedim.iğneden bir gün sonra böğürtlen kökü aldım bitki çayı gibi yapıp 5 gün falan açken içtim.bu gün iğnemden sonraki 15.günümdü kan verdim ve 194 çıktı.size umut olmak için yazdım bunları.Allah isteyen herkese nasip etsin.

Dr ümmügülsüm kuyucu şimdi Gebze medical park da çalışıyor ve Herkese öneririm bende gerçekten çok Güleryüzlü ve sabırlı

Herkese merhaba ,
Bu ayın başında pko hastası olduğumu öğrendim. Bebek istediğimizi söyleyince doktor primolut hapini verdi ve adet olmazsan gebelik testi yaptır adet olursan kadın doğum uzmanına görün dedi .Tahmini adet günüme 3 gün kaldı (her ay adet olurum duzenlidir aslinda oynarsa
2 3 gun farkeder yani en son 25 30 30 şeklinde ilerlemişti ) ama hiç bi şekilde adet belirtim yok normalde 1 hafta ya da 10 gün kala göğüslerde şişkinlik kasıklarda ağrım olurdu ama şu an hiç bi adet belirtim yok acaba bunda ilacın etkisi var mi ?
Sadece 1 2 kere bi ağrı girdi kasıklarda bi de sarı akıntı sonrasında beyaz akıntı seyretti şimdi akıntı yok .
Ileriki günlerde adet belirtisi olur mu ?
Bu ilaci kullanip bitirdikten sonra hamile kalan oldu mu ?
Hic bi belirtisi olmadan hamile kalan oldu mu ?
Ne zmn idrar gebelik testi yaptirsam doğru sonucu alırım?
Bilgisi olan tecrübelerini paylaşabilir mi ?

X